e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Lubartów

Firma transportowa

Lubartów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lubartów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Lubartów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Lubartów

Logistyka w wielu firmach odgrywa niesłychanie wielką rolę. To dzięki w pełni poprawnie realizowanym transportom można się efektywnie rozwijać i gwarantować wszystkim klientom ofertę na coraz wyższym poziomie. By tak dokładnie się stało najrozsądniej współpracować z fachowcami, jacy całościowo mogą zająć się przewozami i do takich z pewnością zalicza się nasza firma. Taka niezwykle doświadczona firma transportowa Lubartów posiada na swoim koncie mnóstwo sukcesów a także może poszczycić się ogromną bazą w pełni usatysfakcjonowanych klientów. Spedycja Lubartów nie będzie miała dla nas żadnych tajemnic i trudnimy się transportami zarówno na obszarze Polski, jak i poza jego granicami, zawsze oferując wysoką terminowość. Takie możliwości z pewnością wyróżnia jednak bardzo niewielki poziom szkodowości. Nie tylko realizujemy inwestycje w dobre samochody, jednak przede wszystkim zatrudniamy najlepszych kierowców, jacy troszczą się o bezpieczeństwo realizowanej dostawy, niezależnie od tego, na jak dużych odległościach będzie ona realizowana. Transport Lubartów jest maksymalnie bezpieczny z naszą ofertą także z tego powodu, iż posiadamy pełne pakiety ubezpieczeń przewoźnika. Dzięki temu jeśli stanie się coś nieoczekiwanego to będziemy mogli zagwarantować wszystkim naszym klientom, iż nie stracą oni swoich pieniędzy. Realizujemy dowolny rodzaj transportu, w tym transport chłodniczy Lubartów, posiadając odpowiednio do takiego celu przystosowane naczepy. Naszą najważniejszą cechą jest elastyczność, a więc indywidualne nastawienie do każdej osoby. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, wyjaśnimy wszelkie szczegóły i w pełni omówimy ceny takich usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Lubartów

Mamy pełną świadomość tego, że naprawdę ciężko jest się dzisiaj zdecydować na ofertę konkretnej firmy, bowiem posiadamy obawy związane z terminowością dostaw bądź również z ich bezpieczeństwem. Wiele przedsiębiorców szuka poza tym wsparcia kompleksowego, a więc nie tylko realizacji dostaw, jednak też zarządzania pełną logistyką, jaka w wydaniu wielkich firm będzie mogła być mocno trudna. W tym przypadku transport międzynarodowy Lubartów, jak również taki krajowy, jest zapewniany biorąc pod uwagę najlepsze standardy. Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta trudniąc się naturalnie nie tylko samymi transportami, lecz również szeroko zakrojoną logistyką. Usługi transportowe Lubartów będziemy mogli bardzo skrupulatnie planować mając grupę profesjonalnych pracowników i profesjonalne oprogramowanie służące do zarządzania dostawami. Nasza firma spedycyjna Lubartów dokłada ogromnych starań, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta i bardzo profesjonalnie przystosować się do indywidualnych preferencji. Naturalnie wszelkie usługi Lubartów są doskonale ubezpieczone. Pomimo tego, iż odsetek szkód jest w naszym przypadku praktycznie minimalny, to jednakże mamy pełne ubezpieczenia OC, dzięki jakim wszyscy klienci jednym słowem będą mogli czuć się bardzo komfortowo. Opłaca się powierzyć nam takie czynności również z powodu cen. Tylko u nas będzie można liczyć na wyjątkowo atrakcyjne warunki cenowe przy zachowaniu najlepszych standardów realizacji usług. By w pełni przekonać się o tym, iż warto okazać nam zaufanie, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie zapytania i zaoferujemy własne profesjonalne wsparcie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lubartów

Już na starcie naszą misją stało się to, żeby zarówno transport krajowy Lubartów, jak i ów na skalę zagraniczną, zdecydowanie nie sprawiał żadnych problemów, był przejrzysty dla naszych klientów oraz jednocześnie efektywny. Udało nam się zrealizować takie założenia przede wszystkim dzięki stawianiu na solidny zespół ludzi a także ciągłemu inwestowaniu w firmę. Spedycja międzynarodowa Lubartów, lub też krajowa, będzie dopasowywana do preferencji danego klienta, natomiast koszty usług oczywiście pozostają na wyjątkowo przystępnym poziomie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Lubartów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Lubartów
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie