e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Bielsko-Biała

Firma transportowa

Bielsko-Biała - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bielsko-Biała

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Bielsko-Biała
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Bielsko-Biała

W przypadku niektórych firm transport produktów będzie niezbędny do pełnego świadczenia prac. Nie będzie oznaczało ten fakt bynajmniej, iż samodzielnie będziemy zajmować się ich transportem. W takiej sytuacji potrzebna będzie firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Bielsko-Biała to część usług. Nasza firma realizuje dokładnie tego typu usługi, a do tego realizujemy je na niezwykle dobrym poziomie. Wpływ na to ma w głównej mierze ogromne doświadczenie, jak również solidna flota samochodów, a także profesjonalny i doświadczony personel. Dzięki temu wszystkiemu tak logistyka jak również spedycja Bielsko-Biała utrzymują dobry poziom, przy równoczesnych przystępnych kosztach dla wszystkich klientów. Ponieważ dużą uwagę będziemy przykładać na jakość i bezpieczeństwo oferowanych usług, to wyróżniamy się małą szkodowością. Nasza firma zdaje sobie sprawę, z tego, że transport międzynarodowy Bielsko-Biała, jak również taki na obszarze naszego kraju, będzie niósł ze sobą ryzyko uszkodzenia towarów, dlatego właśnie mamy maksymalne ubezpieczenie OC przewoźnika, które w razie zdarzenia drogowego zwraca wszelkie poniesione koszty naszym klientom. Do tego, spedycja międzynarodowa Bielsko-Biała to duża odpowiedzialność również ze względu na czas, bowiem wszystkie transporty mają swój termin, którego nasza firma nigdy nie przekracza. Jednym słowem usługi transportowe Bielsko-Biała, jakie świadczymy, to gwarancja jakości, punktualności oraz najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za niezwykle przystępną i konkurencyjną cenę. Kolejną cechą będzie to, iż do każdej osoby podchodzimy w pełni indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Bielsko-Biała

Kiedy stajemy przed obowiązkiem wybrania firmy, jaka zajmie się usługą powiązaną z dostawami, mnóstwo ludzi ma problem z wybraniem takiej właściwiej. Zatem z jakiego powodu warto wybrać dokładnie te usługi, o tym zaraz postaramy się przekonać Państwa. Po pierwsze nasza firma spedycyjna Bielsko-Biała zajmuje się takiego rodzaju pracami już od wielu lat. W tym okresie zebraliśmy niezbędne doświadczenie, co umożliwiło nam na ulepszenie jak również usprawnienie oferowanych usług. Co więcej, doświadczona kadra ludzi zapewnia świadczenie usług na najlepszym poziomie. Profesjonalna firma transportowa Bielsko-Biała do każdej osoby podchodzi w pełni indywidualnie, co pozwala na jak najdoskonalsze dopasowanie samochodu oraz czasu a także trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Bielsko-Biała. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty będą wymagać specjalnego traktowania w okresie transportu. W związku z tym właśnie w tej usłudze znaleźć można także transport chłodniczy międzynarodowy Bielsko-Biała. Niezależnie od tego, czy realizujemy usługi stałemu klientowi, bądź też jednorazowemu zleceniodawcy, zawsze wykonujemy własne zadania skrupulatnie a także na wysokim poziomie. Z tego powodu prowadzony przez naszą firmę transport Bielsko-Biała odbywa się na jasnych oraz uczciwych warunkach umowy, a do tego w dobrych ofertach cenowych. Jest to na pewno ważne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszystko. Będzie pozwalało to również na dostosowanie oferty do osobistych potrzeb.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bielsko-Biała

Ekspresowy, terminowy jak również maksymalnie bezpieczny transport produktów będzie bardzo ważny dla każdej firmy. Z tego powodu właśnie ta firma stale zwiększa kwalifikacje oraz unowocześnia swoją flotę pojazdów. W ten sposób tak spedycja Bielsko-Biała, jak również logistyka pozostają na dobrym poziomie. Do każdego zlecenia będziemy podchodzić z taką samą starannością i rozwagą, niezależnie od tego, czy dotyczy to dostaw na obszarze polski, bądź też za jego granicę. Troszczymy się także o zadowolenie naszych klientów, w związku z czym w naszym przypadku transport krajowy Bielsko-Biała odbywa się w dobrych cenach.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Bielsko-Biała
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Bielsko-Biała
Wybierz miasto