e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Sulejówek

Firma transportowa

Sulejówek - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sulejówek

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Sulejówek
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Sulejówek

Maksymalnie bezpieczny i terminowy transport produktów to jedno z ważniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorstwa. Profesjonalna firma świadczy usługi transportowe Sulejówek na najdoskonalszym poziomie. Możliwe jest to przede wszystkim dzięki temu, że mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, jak i zawsze całkowicie sprawną i solidną flotę wozów jak również profesjonalną kadrę pracowników. Wszystko to powoduje, że w naszym przypadku zarówno transport krajowy Sulejówek, jak również międzynarodowy, realizowane są w pełni sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie pochwalić się małą szkodowością, a do tego profesjonalnym ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika, które ochrania transportowane towary. Profesjonalny system pozwala na śledzenie transportu, a także na ekspresowy oraz sprawny odbiór wszelkich dokumentacji powiązanych ze świadczoną poprzez naszą firmę usługą. Solidna flota pojazdów oferuje transport drogowy Sulejówek na dobrym poziomie. Mało tego, posiadamy różnorodne, pod kątem wielkości, pojazdy, co gwarantuje pełne dopasowanie możliwości do osobistych potrzeb wszystkich klientów. Zarówno transport, jak i logistyka, a także spedycja Sulejówek prowadzone są poprzez wykwalifikowanych pracowników, jacy mogą pomóc w dostosowaniu oferty do danych wymagań. Wszelkich informacji i wyjaśnień udzielają konsultanci w biurze obsługi klienta, gdzie każda osoba może w razie pytań się zgłaszać. Dobre warunki cenowe oferowane są tak stałym klientom, jak również osobom wybierającym te usługi transportowe Sulejówek, jako jednorazowe zlecenie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Sulejówek

Dzisiaj sporo firm zapewnia podobne usługi, lecz w przypadku klienta z pewnością największe znaczenie ma jakość i szybkość oferowanych usług. Z tego powodu właśnie nasza firma spedycyjna Sulejówek świetnie nadaje się do zrealizowania wszystkich zleceń powiązanych z transportowaniem produktów, będzie dotyczyło to zarówno dostaw na obszarze Polski, jak i poza jego granicami. Klasa realizowanych usług wynika przede wszystkim z dużego doświadczenia, profesjonalnej floty wozów, jak i wykwalifikowanych ludzi. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sulejówek. Na dowolnym etapie służymy wsparciem oraz oferujemy doradztwo w sprawie dobrania odpowiedniego wozu oraz czasu. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować, że przekazane naszej firmie produkty będą dowiezione na czas a także w całości. Choć jak wiadomo, mimo iż mamy małą szkodowość, to jednak nie w każdym przypadku będzie można ustrzec się uszkodzeń. Dlatego też nasza firma transportowa Sulejówek ma pełne ubezpieczenia przewoźnika, jakie w razie wypadku pokrywa wszystkie koszty a także poniesione straty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy jest to regularny zleceniodawca, lub też przedsiębiorca jednorazowo chcący skorzystać z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania, z tego powodu też w propozycji posiadamy też transport chłodniczy międzynarodowy Sulejówek, co pozwala na bezpieczne oraz zgodne z przepisami transportowanie, chociażby produktów spożywczych. Niezależnie od rodzaju produktów w każdym przypadku przekazany transport Sulejówek będzie na doskonałym poziomie, a do tego na czas. Wszystko to można śledzić dzięki nowoczesnemu systemowi, jaki umożliwia też szybki odbiór pełnej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sulejówek

Od długiego czasu zajmujemy się dostawami powierzonych towarów. Poprzez ów czas regularnie ulepszaliśmy całą flotę, jak i systemy elektroniczne, które sprawiają, że transport międzynarodowy Sulejówek staje się sprawny, a przy tym na najlepszym poziomie. Nie bez znaczenia będzie kadra ludzi, która troszczy się choćby o to, aby spedycja międzynarodowa Sulejówek, a także na obszarze kraju, odbywała się sprawnie i w każdym przypadku na czas. Tak doświadczenie, jak i duża wiedza umożliwiają nam również na gwarantowanie dobrej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Sulejówek
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Sulejówek
Wybierz miasto