Zadzwoń: 578-915-425

firma transportowa

Siedlce - SPEDYCJAOferta

transport międzynarodowy - Siedlce

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Siedlce

Bezpieczny oraz terminowy transport produktów stanowi jedno z istotniejszych kryterium dla każdej firmy. Nasza firma zapewnia usługi transportowe Siedlce na najlepszym poziomie. Osiągalne stało się to w głównej mierze w związku z tym, że posiadamy duże doświadczenie w owej dziedzinie, a do tego zawsze w pełni sprawną i solidną flotę wozów oraz profesjonalną kadrę pracowników. Wszystko to sprawia, że w naszym przypadku zarówno transport krajowy Siedlce, jak i zagraniczny, odbywają się całkowicie sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Po prostu możemy poszczycić się małą szkodowością, a przy tym profesjonalnym ubezpieczeniem OC przewoźnika, które ochrania transportowane towary. Nowoczesny system pozwala na śledzenie transportu, jak i na ekspresowy oraz sprawny odbiór wszystkich dokumentacji powiązanych ze świadczoną poprzez nas usługą. Solidna flota wozów oferuje transport drogowy Siedlce na dobrym poziomie. Do tego, posiadamy zróżnicowane, pod kątem wielkości, wozy, co pozwala na przystosowanie możliwości do konkretnych wymagań naszych klientów. Zarówno przewóz, jak również logistyka, a także spedycja Siedlce prowadzone są przez profesjonalnych pracowników, którzy mogą pomóc w dostosowaniu usługi do danych wymagań. Pełnych informacji i odpowiedzi udzielają konsultanci w biurze obsługi naszych klientów, gdzie każda osoba może w razie pytań się zgłosić. Konkurencyjne oferty cenowe oferowane są zarówno stałym zleceniodawcom, jak i klientom wybierającym nasze usługi transportowe Siedlce, jako okazjonalne zadanie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Siedlce

Dzisiaj sporo firm dostarcza podobne usługi, jednak w przypadku klienta na pewni największe znaczenie będzie miała klasa oraz szybkość świadczonych usług. Z tego powodu właśnie nasza firma spedycyjna Siedlce świetnie będzie nadawała się do wykonania wszelkich prac związanych z przewożeniem produktów, będzie dotyczyło to zarówno przewozu na obszarze naszego kraju, jak również za granicą. Klasa świadczonych usług wynika w głównej mierze z pokaźnego doświadczenia, profesjonalnej floty wozów, jak również wykwalifikowanych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Siedlce. Na każdym etapie służymy pomocą i oferujemy doradztwo w sprawie dobrania odpowiedniego wozu i czasu. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić, że przekazane naszej firmie produkty zostaną dostarczone na czas oraz bez uszkodzeń. Pomimo tego że jak wiadomo, mimo iż mamy małą szkodowość, to jednakże nie zawsze będzie można ustrzec się uszkodzeń. Z tego powodu też profesjonalna firma transportowa Siedlce posiada pełne OC przewoźnika, jakie w razie wypadku pokryje wszystkie koszty a także straty. Do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy jest to stały klient, lub też przedsiębiorca jednorazowo chcący skorzystać z tych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania, z tego powodu też w propozycji mamy również transport chłodniczy międzynarodowy Siedlce, co daje możliwość na bezpieczne oraz zgodne z normami przewożenie, choćby produktów spożywczych. Niezależnie od rodzaju towarów w każdym przypadku przekazany transport Siedlce pozostanie na wysokim poziomie, a przy tym na czas. Wszystko to można śledzić dzięki nowoczesnemu systemowi, jaki umożliwia również szybki odbiór pełnej dokumentacji.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Siedlce

Od wielu lat trudnimy się dostawami powierzonych towarów. Poprzez ów czas nieustannie ulepszaliśmy całą flotę, jak i systemy informatyczne, które sprawiają, iż transport międzynarodowy Siedlce jest sprawny, jak i na najlepszym poziomie. Zdecydowanie nie bez znaczenia będzie kadra ludzi, jaka dba między innymi o to, aby spedycja międzynarodowa Siedlce, a także na terenie kraju, realizowana była sprawnie i za każdym razem na czas. Zarówno ogromne doświadczenie, jak również zdobyta wiedza pozwalają naszej firmie również na zapewnianie atrakcyjnej ceny.

Kontakt

transport międzynarodowy - Siedlce

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Siedlce

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©