e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Augustów

Firma transportowa

Augustów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Augustów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Augustów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Augustów

Na szybkość funkcjonowania firmy ma wpływ oczywiście wiele różnych rzeczy, lecz nierzadko jednym z tych główniejszych staje się poprawne funkcjonowanie całego procesu dostaw. Doskonale przygotowana spedycja Augustów stanowi istotny element, o który naprawdę fachowo oraz za rozsądne pieniądze może zadbać nasza profesjonalna firma. Oferujemy nie tylko szeroko zakrojony transport międzynarodowy Augustów, jednak także zajmujemy się transportami po lokalnych drogach, gwarantując w dowolnym przypadku najwyższy poziom terminowości, swoje fachowe wsparcie, a do tego atrakcyjną cenę. Bardzo staramy się, żeby sprostać wymaganiom każdej osoby. Z racji tego pozostajemy firmą elastyczną, dopasowującą się do potrzeb i zatrudniająca świetnych profesjonalistów, jacy zawsze służą swoją cenną poradą. Jesteśmy wyposażeni w samochody, z których pomocą wykonujemy zadania na transport drogowy Augustów w zgodzie z najlepszymi standardami. Wykonujemy także transport chłodniczy Augustów, posiadając dobrze przystosowane naczepy, które zapewniają, iż szybko psujące się dobra będą docierać na miejsce w świetnym stanie. By naprawdę dokładnie sprawdzić nasze możliwości, najlepiej chociażby w tej chwili skontaktować się z naszymi doświadczonymi konsultantami. Doświadczona firma transportowa Augustów skrupulatnie omówi wszelkie oferowane usługi, będzie zajmować się wycenianiem zlecenia, a przy tym przede wszystkim zaprezentuje ofertę bardzo kompleksową, dzięki jakiej w pełni będzie można przekazać specjalistom prace spedycyjne i logistyczne. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z profesjonalną usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Augustów

Oczywistym jest to, że wybranie odpowiedniego partnera biznesowego, jaki zajmie się szeroko rozumianą spedycją międzynarodową Augustów lub krajową, a przy tym logistyką, nie jest zadaniem łatwym. Związane jest to z faktem, iż nie w każdym przypadku posiadamy pewność co do tego, że firma, której mamy zamiar okazać duże zaufanie, faktycznie fachowo podchodzi do usług. W tym przypadku owych wątpliwości jednakże z całą pewnością nie będzie. Firma spedycyjna Augustów działa już od naprawdę długich lat oraz z tego powodu może pochwalić się nieustannie rosnącym gronem niezwykle zadowolonych klientów. Mamy ogromne doświadczenie w dostawach krajowych, jak również poza granicami Polski. Naturalnie nie tylko posiadamy specjalistyczne wozy, ale również grupę niezwykle doświadczonych kierowców, jacy zatroszczą się o to, żeby w tracie wykonywania dostaw nie było jakichkolwiek problemów. Jeśli chodzi o wszystkie firmy transportowe Augustów z pewnością możemy poszczycić się jednym z najniższych poziomów szkodowości. W naszym przypadku absolutnie nie trzeba obawiać się o uszkodzenie produktów, a do tego jeżeli już wystąpi pewna nieoczekiwana sytuacja, to posiadamy pełne polisy ubezpieczeniowe. Nasze usługi transportowe Augustów są do tego naprawdę kompleksowe. Zajmujemy się nie tylko pełną spedycją, ale także i logistyką, świetnie przygotowując transport, za co odpowiedzialni są profesjonalni ludzie mogący korzystać z najlepszych narzędzi. Najrozsądniej już dzisiaj przekonać się o tym, że z naszą firmą realizacja dostaw naturalnie nie tylko stanie się łatwa, lecz i wyjątkowo niedroga. Nasi pracownicy z radością udzielą odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Augustów

Główna misja, jaka została określona przed tą firmą, to wynoszenie usług transportu krajowego Augustów na zupełnie nowy, bardzo wysoki poziom. Zrealizowaliśmy ów cel poprzez stałe inwestowanie w przedsiębiorstwo, przyjmowanie najlepszych kierowców, kupno nowoczesnych pojazdów oraz dobrego oprogramowania do przygotowywania zadań logistycznych. Transport Augustów staje się z tego powodu dużo efektywniejszy, lecz jednocześnie nie będzie on kosztował dużych pieniędzy. Warto nawet teraz przekonać się o tym, że pozostajemy firmą, jakiej zdecydowanie da się okazać zaufanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Augustów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Augustów
Wybierz miasto