e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Czechowice-Dziedzice

Firma transportowa

Czechowice-Dziedzice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Czechowice-Dziedzice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Czechowice-Dziedzice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Czechowice-Dziedzice

W przypadku wielu przedsiębiorstw przewóz towarów staje się niezbędny do pełnego realizowania prac. Nie będzie oznaczało to bynajmniej, iż sami będziemy zajmować się kompleksowym transportem. W tej sytuacji niezbędna będzie firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Czechowice-Dziedzice stanowią część oferty. Profesjonalna firma oferuje dokładnie tego rodzaju usługi, a co więcej wykonujemy je na naprawdę wysokim poziomie. Wpływ na to ma przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, jak również profesjonalna flota wozów, a także wykwalifikowany i fachowy personel. Dzięki temu wszystkiemu zarówno logistyka jak i spedycja Czechowice-Dziedzice utrzymują doskonały poziom, przy równoczesnych przystępnych kosztach dla naszych klientów. Z racji tego że dużą uwagę będziemy przykładać na jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług, to charakteryzujemy się niewielką szkodowością. Nasza firma zdaje sobie sprawę, z faktu, iż transport międzynarodowy Czechowice-Dziedzice, jak również taki na terenie naszego kraju, niesie ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, dlatego właśnie posiadamy pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, które w razie nieszczęścia zwraca wszelkie powstałe koszty naszym klientom. Do tego, spedycja międzynarodowa Czechowice-Dziedzice to spora odpowiedzialność także ze względu na czas, bowiem wszystkie transporty mają swój termin, którego nasza profesjonalna firma zdecydowanie nie będzie przekraczała. Jednym słowem usługi transportowe Czechowice-Dziedzice, które świadczymy, to pewność doskonałej jakości, punktualności i najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za bardzo atrakcyjną oraz konkurencyjną cenę. Dodatkową cechą będzie to, iż do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Czechowice-Dziedzice

Kiedy stajemy przed musem wyboru firmy, jaka zajmie się usługą powiązaną z transportem, mnóstwo osób ma problem z wybraniem takiej właściwiej. Zatem dlaczego warto wybrać właśnie nasze usługi, o tym zaraz spróbujemy przekonać Państwa. Przede wszystkim profesjonalna firma spedycyjna Czechowice-Dziedzice zajmuje się tego typu pracami już od długiego czasu. W owym czasie zebraliśmy potrzebne doświadczenie, co pozwoliło naszej firmie na ulepszenie jak również usprawnienie oferowanych usług. Do tego, doświadczona kadra ludzi zapewnia świadczenie usług na najlepszym poziomie. Nasza firma transportowa Czechowice-Dziedzice do każdego klienta będzie podchodzić w pełni indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze dopasowanie samochodu oraz czasu i trasy transportu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Czechowice-Dziedzice. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty będą wymagać specjalnego traktowania w trakcie przewozu. Z tego powodu właśnie w tej usłudze znajduje się także transport chłodniczy międzynarodowy Czechowice-Dziedzice. Bez znaczenia dla tego, czy świadczymy usługi stałemu klientowi, albo też jednorazowemu okazjonalnemu za każdym razem wykonujemy własne prace w pełni oraz na dobrym poziomie. Z tego powodu wykonywany przez naszą firmę transport Czechowice-Dziedzice odbywa się na jasnych i przejrzystych warunkach umowy, a przy tym w przystępnych cenach. Będzie to na pewno istotne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do bliższego zaznajomienia się z tą propozycją. W razie jakichkolwiek pytań, albo wątpliwości konsultanci z biura obsługi naszych klientów z chęcią udzielą odpowiedzi. Będzie pozwalało to także na dostosowanie usługi do indywidualnych wymagań.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Czechowice-Dziedzice

Ekspresowy, terminowy a także maksymalnie bezpieczny transport produktów będzie naprawdę istotny dla każdego. Z tego powodu właśnie ta firma nieustannie zwiększa kwalifikacje oraz ulepsza dużą flotę pojazdów. Dzięki temu tak spedycja Czechowice-Dziedzice, jak również planowanie logistyki pozostają na dobrym poziomie. Do dowolnego zadania pochodzimy z równą starannością oraz rozwagą, niezależnie od tego, czy dotyczy to transportu na terenie polski, bądź też poza jego granicę. Troszczymy się także o usatysfakcjonowanie klientów, w związku z czym w tym przypadku transport krajowy Czechowice-Dziedzice odbywa się w dobrych cenach.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Czechowice-Dziedzice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Czechowice-Dziedzice
Wybierz miasto