e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Oława

Firma transportowa

Oława - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Oława

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Oława
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Oława

Sprawny transport towarów to podstawa funkcjonowania niejednej firmy, jaka marzy o osiągnięciu niezwykle spektakularnego sukcesu w branży. Ta firma transportowa Oława została stworzona między innymi po to, żeby oferować najwyższy poziom usług, ekspresowo realizować wszelkie zadania i zapewniać najniższą na rynku szkodowość. Funkcjonując na rynku od wielu lat możemy poszczycić się wielkim doświadczeniem na rynku. Zarówno transport krajowy Oława, jak również sprawnie wykonywany transport międzynarodowy Oława będzie tutaj pewny, maksymalnie bezpieczny oraz bardzo łatwy do śledzenia. Zarządzamy naturalnie nie tylko dobrą flotą wozów spełniających najwyższe normy ekologiczne, lecz także profesjonalnym systemem spedycyjnym, który upraszcza zarządzanie również największymi dostawami. Wykonujemy własne usługi zarówno z zakresu spedycji Oława, jak również logistyki, zapewniając w efekcie pełną ofertę za bardzo rozsądne kwoty. Dla nas zawsze najważniejszy jest czas i w związku z tym dotrzymujemy wszystkich terminów transportu, wykonując nie tylko zlecenia okazjonalne, jednak też regularne dostawy w dowolne miejsce. Solidny zespół kierowców oraz naszych pracowników z biura obsługi klienta zawsze służy własną pomocą. Pomimo zapewniania najlepszego poziomu usług, będziemy mogli zapewnić również konkurencyjne warunki cenowe, niezależnie od skali zlecenia i faktu, czy będzie ono wykonywane na obszarze Polski czy zagranicą. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się w czasie jakiego naprawdę dokładnie pokażemy pełny zakres wykonywanych przez naszą firmę prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Oława

Ogromne doświadczenie oraz flota profesjonalnych aut spełniających pełne normy EURO 6 to nie jedyne zalety tej oferty. Jesteśmy konkurencyjni też z mnóstwa innych powodów, które spróbujemy w tej chwili Państwu nieco przybliżyć. Transport drogowy Oława w naszym wydaniu cechuje w głównej mierze terminowość wszystkich dostaw. Naprawdę wiemy, jak ważne będzie docieranie towarów w terminie oraz jak kosztowne będą mogły okazać się opóźnienia. Nasza firma spedycyjna Oława na pewno Państwa nie zawiedzie, przywożąc produkty terminowo bez znaczenia dla tego, czy będzie to tylko przewóz okazjonalny czy usługi ciągłych dostaw. Przewozy międzynarodowe Oława, jak również krajowe, cechują się dodatkowo bardzo małą szkodowością. Posiadamy profesjonalne wozy oraz świetnych kierowców, natomiast w przypadku wystąpienia szkody mamy kompletne polisy OC przewoźnika, jakie całkowicie pokryją poniesione straty. Transport Oława w tym przypadku charakteryzuje też niezwykle zrozumiała umowa. Duże doświadczenie pozwoliło nam dopasować usługę świetnie do współczesnych standardów, natomiast jej elastyczność powoduje, że każdej osobie będzie się kalkulowało korzystanie z tych usług. Trzeba wspomnieć dodatkowo o tym, że usługi transportowe Oława w naszym przypadku wykonywane są poprzez nowoczesne, elektroniczne systemy. Zapewniają one naturalnie nie tylko łatwe śledzenie wszelkich przewozów, lecz również ekspresowy zwrot dokumentów po wykonaniu zadania dostawy. Zapraszamy do skorzystania z tej pomocy. Podczas rozmowy z naszymi konsultantami zawsze niezwykle dokładnie wyjaśniamy kompletny zakres realizowanych przez naszą firmę usług.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Oława

Firmową główną misją stało się naturalnie nie tylko uproszczenie procesów związanych ze spedycją i logistycznych w firmach, bez znaczenia dla tego, czy dostawy realizowane są w skali krajowej bądź zagranicznej. Profesjonalna spedycja międzynarodowa Oława zapewnia w głównej mierze najlepszy poziom bezpieczeństwa, szybkość funkcjonowania, jak i dobrą cenę. Staramy się do tego pozostawać firmą elastyczną, nieustannie inwestując we flotę własnych pojazdów. Z racji tego wykonujemy też transport chłodniczy Oława, dbając o to, żeby wszystkie produkty dowożone były szybko i w świetnym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Oława
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Oława
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie