e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Tarnów

Firma transportowa

Tarnów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Tarnów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Tarnów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Tarnów

Doskonale zorganizowany transport w przedsiębiorstwie ma naturalnie duży wpływ na jej rozwój jak również na fakt, jaką klasę usług zapewnia własnym klientom. By zadbać o spedycję oraz zająć się pełnymi procesami logistycznymi, gwarantujemy swoje profesjonalne a równocześnie bardzo niedrogie wsparcie. Nasza bardzo profesjonalna firma transportowa Tarnów działa w branży już od długiego czasu i może pochwalić się dużym gronem zadowolonych klientów. Utrzymujemy naturalnie nie tylko świetną flotę pojazdów, ale też świetnych kierowców, jacy są w stanie realizować zlecenia transportowe tak na terenie kraju, jak również za granicą. Spedycja międzynarodowa Tarnów w naszym przypadku związana jest naturalnie też z planowaniem samej logistyki. Niezwykle kompleksowo będziemy podchodzić do wszystkich usług oraz oferujemy swoje pełne wsparcie niezależnie od tego, czy transport będzie dotyczył wyłącznie pojedynczego zlecenia czy stałych dostaw na terenie całej Europy. Te usługi transportowe Tarnów charakteryzują się wysoką terminowością jak również niewielkim poziomem szkodowości. Mimo tego naturalnie zapewniamy ogromne ubezpieczenia przewoźnika, czyli w razie jakichkolwiek kłopotów będzie można liczyć na duże rekompensaty finansowe. Będziemy mogli podjąć się dowolnego zadania, także tego najtrudniejszego, dysponując dodatkowo naczepami do transportu chłodniczego Tarnów. Opłaca się nawet dziś przekonać się o tym, że opłaca się okazać nam swoje zaufanie. Wystarczy jedynie skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami, aby sprawdzić wszystkie szczegóły usług a także pełny cennik.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Tarnów

Naprawdę chcemy, aby zapewniać wszystkim klientom najlepszy poziom usług, lecz oczywiście najistotniejsze są czyny, a nie gwarancje i w związku z tym teraz spróbujemy zaprezentować swoje najistotniejsze cechy. Przede wszystkim w każdym przypadku staramy się na czas przywozić wszystkie towary. Będzie to możliwe dzięki zatrudnianiu bardzo profesjonalnych kierowców, ale i pracowników trudniących się szeroko rozumianą logistyką, którzy będą mogli korzystać z dobrych narzędzi do planowania. U nas nie będzie miała znaczenia fakt, czy realizowany będzie transport krajowy Tarnów czy mamy zająć się przewozami na dużo większą skalę. Zawsze identycznie profesjonalnie podchodzimy do każdego zadania, a do tego indywidualnie dostosowujemy się do wymagań danego klienta. Oczywiście profesjonalna firma spedycyjna Tarnów ma kompletne pakiety ubezpieczeń oc. Jesteśmy w stanie pochwalić się niesłychanie niskim poziomem szkodowości dostaw, jednak na wszelki wypadek oczywiście posiadamy świetne polisy ubezpieczeniowe, które w pełni rekompensują powstałe szkody. Naturalnie nasze usługi transportowe Tarnów są naprawdę kompleksowe. Będzie to nie tylko samo realizowanie dostaw, ale też zajmowanie się szeroko pojętą logistyką, zapewnianie narzędzi do sprawnego przesyłania dokumentów bądź do łatwego sprawdzania dowolnej dostawy. Z naszą firmą transport Tarnów zdecydowanie nie będzie żadnym problemem i przestanie być mocno drogi. Najrozsądniej nawet teraz skontaktować się z nami oraz poznać wszystkie nasze możliwości. Fachowi pracownicy z pełnym zaangażowaniem udzielą wyjaśnień na wszystkie zapytania i rozwieją wszelakie wątpliwości, jakie tylko mogą się urzeczywistnić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Tarnów

Ponieważ świetnie zdajemy sobie kwestię z faktu, jak bardzo nierówne są usługi transportowe na rynku, to chcieliśmy stworzyć ofertę kompleksową, którą można przystosować do każdych wymagań. Transport międzynarodowy Tarnów w tym przypadku to nie tylko same dostawy, jednak też pełną logistykę i dużo specjalistycznych narzędzi, dzięki jakim łatwiej kontrolować transporty. Spedycja Tarnów to dla nas prawdziwa misja, stawiamy na profesjonalnych pracowników, efektywny rozwój oraz inwestowanie w najodpowiedniejsze narzędzia i dobrej klasy pojazdy do realizacji dostaw.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Tarnów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Tarnów
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie