e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Wieluń

Firma transportowa

Wieluń - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wieluń

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Wieluń
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Wieluń

Zawsze przedsiębiorca mający bardzo dużą firmę z branży handlowej albo produkcyjną doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak istotna może być terminowość dostaw a także pewność, iż wszelkie produkty dotrą po prostu nieuszkodzone. Posiadając świadomość faktu, jak duże wymagania stawiane są przed firmami świadczącymi usługi z zakresu spedycji Wieluń chcemy się, jak najlepiej przystosować do obecnych potrzeb oraz oferować w ten sposób pomoc na bardzo wysokim poziomie. Oferujemy w naszym przedsiębiorstwie naturalnie nie tylko transport krajowy Wieluń, ale też zakrojony na ogromną, międzynarodową skalę, posiadając wielki zespół doświadczonych kierowców a także naprawdę nowoczesne pojazdy. Jesteśmy w stanie podjąć się dowolnego zlecenia, oferując nawet transport chłodniczy międzynarodowy Wieluń tak, żeby produkty absolutnie nie docierały do miejsca docelowego popsute. Posiadamy grupę specjalistów a także nowoczesne oprogramowanie do zarządzania i planowania logistyki. Ta firma transportowa Wieluń ma do tego oprogramowanie, dzięki któremu może sprawnie przesłać wszystkie dokumenty po realizacji transportu. Naturalnie każdy transport w naszym przypadku cechuje się małą szkodowością, ale dodatkowo odpowiednio się ubezpieczamy. Kompletne ubezpieczenie OC przewoźnika powoduje, że każdy klient może być pewny, że w przypadku problemów zdecydowanie nie poniesie strat finansowych. Zapraszamy do dokładnego poznania naszych usług na dostawy a także spedycję Wieluń. W czasie kontaktu telefonicznego z przyjemnością wyjaśnimy wszystkie szczegóły związane z tą pracą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Wieluń

Warto korzystać z oferty specjalistów przede wszystkim z tego powodu, iż od szybkości dostaw niejednokrotnie zależeć może fakt, czy przedsiębiorstwo będzie w stanie dynamicznie się rozbudowywać. W naszym przypadku usługi transportowe Wieluń realizowane są poprzez rozległe doświadczenie a także wiedzę na temat wymagań obecnego biznesu. Próbujemy się zawsze przystosować do każdego zlecenia, podchodząc indywidualnie do własnych klientów oraz gwarantując im zadowalające rozwiązania. Mimo naprawdę dobrego nastawienia transport Wieluń z tą pomocą nie wiąże się z dużymi wydatkami. Jesteśmy doskonale zorganizowani, możemy zająć się nie tylko spedycją, ale również logistyką, przez co potrafimy zmniejszać koszty transportu przy równoczesnym utrzymaniu jego ciągłości i terminowości. U nas nie będzie wyzwaniem także spedycja międzynarodowa Wieluń, bez znaczenia dla jej skali i od tego, jakiego typu produkty będą przewożone transportami. Poprawnie realizowany transport samochodowy Wieluń to pewność, że w każdej sytuacji dostawa dotrze o czasie. Własne wsparcie dedykujemy tak firmom, które poszukują rzetelnego partnera do współpracy, jak i takim biznesmenom, którzy jedynie czasem mogą mieć większe ilości produktów do przewiezienia. Za każdym razem dopasujemy się do konkretnych wymagań i już w czasie pierwszego kontaktu zapewnimy najatrakcyjniejsze rozwiązania, dokładnie określimy swoje usługi oraz zaczniemy zajmować się logistyką. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Bardzo sprawnie przekonamy każdego o fakcie, iż faktycznie trzeba okazać zaufanie tej firmie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wieluń

Zdecydowanie nie będziemy firmą, jaka stawia ponad klasę realizacji prac firmowe zarobki. Chcemy wykonywać zadania na transport międzynarodowy Wieluń, czy lokalny, w zgodzie z obecnymi standardami. Najważniejszą misją jest ułatwianie procesu spedycji oraz logistyki w każdej firmie, bez znaczenia dla jej charakteru. Firma spedycyjna Wieluń postawiła na regularny rozwój, realizując inwestycje w nowoczesną flotę samochodów a także profesjonalne systemy służące do zarządzania przewozami. Nie będzie nam obojętne też doświadczenie ludzi, którzy naprawdę regularnie przechodzą profesjonalne kursy.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Wieluń
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Wieluń
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie