e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Pisz

Firma transportowa

Pisz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Pisz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Pisz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Pisz

Sprawy spedycyjne w przedsiębiorstwach w każdym przypadku winny być załatwiane przez doświadczonych specjalistów. Jest to kwestia niezwykle istotna, która ma ogromny wpływ na sprawność funkcjonowania każdego biznesu. Kiedy transporty przywożone są nieterminowo, a wiele towarów ulega uszkodzeniu w czasie przewozu to przedsiębiorstwo traci nie tylko na finansach, lecz również na swoim dobrym wizerunku. Ta firma transportowa Pisz fachowo jednak zadba o to, aby do tych sytuacji zdecydowanie nie dochodziło. Naturalnie nie tylko mamy grupę świetnych specjalistów, ale też posiadamy odpowiednie narzędzia do planowania transportów, jak i dobre wozy. Możemy zająć się z tego powodu naturalnie nie tylko całą spedycją Pisz, ale również szeroko zakrojonymi zadaniami logistycznymi, gwarantując solidne podejście oraz konkurencyjne ceny. Wykonujemy tak transport krajowy Pisz, jak również taki zagraniczny, oferując najmniejszy osiągalny poziom szkodowości. Istotnym będzie oczywiście posiadanie wszystkich wymaganych ubezpieczeń oc. Dzięki nim wszyscy klienci będą mogli poczuć się niezwykle bezpiecznie. Gdy tylko dojdzie do zniszczenia towaru, to OC bez wątpienia maksymalnie będzie pokrywało straty. Realizujemy nawet transport chłodniczy międzynarodowy Pisz, w każdym przypadku dopasowując się do wymagań Klientów. Pozostajemy firmą elastyczną, która może sprostać wszystkim potrzebom, a szczegóły naszych usług będzie można już teraz naprawdę dobrze sprawdzić, kontaktując się z profesjonalnymi pracownikami. Jesteśmy przekonani o tym, iż z naszą pomocą każda firma może naprawdę sprawnie się rozbudowywać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Pisz

W szczególności przedsiębiorstwa bardzo rozproszone, firmy zajmujące się produkcją czy sieci handlowe muszą zatroszczyć się o to, żeby transport samochodowy Pisz funkcjonował bardzo efektywnie w każdych warunkach. Przyjmowanie solidnych kierowców i inwestowanie w solidną flotę wozów ciężarowych to zbyt mało, by mieć pewność sprawności dostaw. Ważne jest tutaj rozsądne zarządzanie logistyką, opieranie się o najlepsze standardy i korzystanie z najlepszych rozwiązań. To właśnie przez to usługi transportowe Pisz warto powierzyć naszej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Pisz. Będziemy mogli naturalnie pochwalić się ogromnym doświadczeniem, ale też i dużym gronem naprawdę zadowolonych klientów, jacy już skorzystali z tych pomocy. Dla naszej firmy tak spedycja międzynarodowa Pisz, jak również ta lokalna po Polsce, nie będzie żadnym wyzwaniem. Jesteśmy za każdym razem solidnie przygotowani do naszej pracy, chcemy zapewniać przejrzystość realizacji swoich usług, jak i za każdym razem zapewniać dobre ceny. Transport Pisz oferowany jest zarówno tym przedsiębiorstwom, które oczekują jedynie pojedynczych dostaw, jak i firmom chcącym współpracować z nami na dłuższy czas przy regularnych dostawach na ogromną skalę. Usługi transportowe Pisz realizowane przez naszą firmę mogą sprostać oczekiwaniom także naprawdę wymagających osób. Nasi pracownicy z radością wyjaśnią szczegóły usług, zajmą się przygotowaniem cennika i po pierwsze zapewnią sporo swoich rozwiązań, dzięki jakim spedycja w każdym przedsiębiorstwie będzie faktycznie odpowiednio działała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Pisz

Staraliśmy się zbudować firmę, jaka po pierwsze wyniesie transport międzynarodowy Pisz na zdecydowanie nowy poziom, oferując dobre usługi za rozsądną cenę. Taką najważniejszą misją pozostaje dostarczanie usług uczciwych, fachowych, bezpiecznych i niedrogich jednocześnie, co byliśmy w stanie zrealizować. Firma spedycyjna Pisz posiada ekipę najlepszych w branży ludzi i umie niezwykle elastycznie przystosować się do prywatnych wymagań. Zachęcamy serdecznie do współpracowania z naszą firmą.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Pisz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Pisz
Wybierz miasto