e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Bielawa

Firma transportowa

Bielawa - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bielawa

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Bielawa
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Bielawa

Ekspresowy transport towarów stanowi podstawę funkcjonowania niejednej firmy, która marzy o zdobyciu naprawdę spektakularnego sukcesu w branży. Nasza firma transportowa Bielawa powstała między innymi po to, aby gwarantować najlepszy poziom usług, ekspresowo wykonywać wszystkie powierzonych nam prac i gwarantować najniższą na rynku szkodowość. Funkcjonując na rynku od wielu lat możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży. Tak transport krajowy Bielawa, jak również profesjonalnie wykonywany transport międzynarodowy Bielawa będzie u nas pewny, maksymalnie bezpieczny oraz niezwykle prosty do śledzenia. Zarządzamy naturalnie nie tylko dobrą flotą wozów spełniających pełne normy eko, ale także specjalistycznym systemem spedycyjnym, który ułatwia zarządzanie również największymi przewozami. Realizujemy własne usługi tak w zakresie spedycji Bielawa, jak i logistyki, zapewniając w efekcie kompleksową ofertę za naprawdę rozsądne kwoty. U nas zawsze najistotniejszy będzie czas i w związku z tym dotrzymujemy wszystkich terminów dostaw, realizując nie tylko zlecenia sporadyczne, lecz również stałe dostawy w każde miejsce. Solidny zespół kierowców i naszych konsultantów z biura zarządzania logistyką zawsze służy własną pomocą. Pomimo utrzymywania najlepszego poziomu usług, możemy zagwarantować także przystępne warunki cenowe, bez znaczenia dla skali zlecenia a także tego, czy będzie ono realizowane na obszarze kraju czy poza granicami. Gorąco zapraszamy do skontaktowania się podczas jakiego niezwykle dokładnie pokażemy pełny zakres realizowanych przez nas prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Bielawa

Ogromne doświadczenie i flota dobrych pojazdów spełniających rygorystyczne normy EURO 6 stanowi zdecydowanie nie jedyne zalety tej usługi. Będziemy atrakcyjni również z licznych innych powodów, które spróbujemy za chwilę Państwu choć troszkę przybliżyć. Transport drogowy Bielawa w tym wydaniu charakteryzuje w głównej mierze terminowość wszystkich dostaw. Naprawdę wiemy, jak istotne jest przywożenie towarów na czas oraz jak kosztowne będą mogły być opóźnienia. Nasza firma spedycyjna Bielawa z całą pewnością Państwa zdecydowanie nie zawiedzie, przywożąc produkty na czas niezależnie od tego, czy ma to być tylko przewóz jednorazowy czy usługi regularnych dostaw. Przewozy międzynarodowe Bielawa, jak i krajowe, charakteryzują się dodatkowo naprawdę małą szkodowością. Posiadamy nowoczesne wozy oraz świetnych kierowców, a w przypadku wystąpienia szkody posiadamy kompletne ubezpieczenia OC przewoźnika, które całkowicie pokryją powstałe straty. Transport Bielawa w tym przypadku charakteryzuje także bardzo przejrzysta umowa. Ogromne doświadczenie pozwoliło naszej firmie dopasować usługę doskonale do współczesnych standardów, natomiast jej elastyczność sprawia, iż każdemu będzie się kalkulowało skorzystanie z takich usług. Trzeba wspomnieć również o tym, że usługi transportowe Bielawa w tym wydaniu wykonywane są w oparciu o nowoczesne, cyfrowe systemy. To naturalnie nie tylko łatwe śledzenie wszystkich przewozów, ale też ekspresowy zwrot dokumentacji po wykonaniu zlecenia dostawy. Zachęcamy do korzystania z tej pomocy. Podczas rozmowy z naszymi pracownikami w każdym przypadku bardzo skrupulatnie wyjaśniamy kompletny zakres wykonywanych przez nas usług.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bielawa

Naszą główną misją stało się nie tylko uproszczenie procesów spedycyjnych i logistycznych w przedsiębiorstwach, niezależnie od tego, czy transporty wykonywane będą w skali krajowej czy międzynarodowej. Ta spedycja międzynarodowa Bielawa oferuje w głównej mierze najdoskonalszy poziom bezpieczeństwa, szybkość działania, jak i przystępną cenę. Staramy się do tego pozostać firmą elastyczną, regularnie inwestując w bazę własnych wozów. Dlatego wykonujemy także transport chłodniczy Bielawa, dbając o to, aby wszelkie produkty dowożone były ekspresowo a także w dobrym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Bielawa
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Bielawa
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie