e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Lipno

Firma transportowa

Lipno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lipno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Lipno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Lipno

Przewóz a także logistyka stanowią w licznych przedsiębiorstwach naprawdę istotne elementy, szczególnie gdy posiadamy wielką firmę handlową bądź kierujemy rozwiniętą sieć sklepów. By skorzystać z fachowych usług, za które nie trzeba będzie płacić sporych pieniędzy, najrozsądniej wybrać właśnie tę firmę. Doświadczona firma transportowa Lipno oferuje pełne usługi, gwarantuje swoje fachowe wsparcie, jak i oczywiście dopasowuje się do potrzeb klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, żeby trudnić się zarówno całą spedycją Lipno, jak i szeroko pojętą logistyką, zgodnie z preferencjami swoich Klientów. Wszystko organizujemy w taki sposób, by dostawy docierały szybko na czas w każde miejsce, bez znaczenia dla ich skali oraz regularności. Możemy obsługiwać nie tylko transport krajowy Lipno, jednak też zagraniczny, mając odpowiednie naczepy również do przewozów chłodniczych Lipno. Pozostajemy firmą stawiającą zdecydowanie nie tylko na sprawność działania, jednak też na doskonały poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Lipno charakteryzuje bardzo mała szkodowość, a przy tym mamy nowoczesne systemy do monitorowania każdej dostawy lub do ekspresowego przesyłania dokumentów po zrealizowaniu przewozu. Nasze usługi kierowane są naturalnie nie tylko do takich firm, które poszukują regularnych dostaw różnych produktów. Będziemy mogli zająć się również drobnymi zleceniami na przewóz, niezależnie od ich skali, za każdym razem oferując doskonały poziom usatysfakcjonowania. Należy zwyczajnie skontaktować się z naszymi pracownikami, aby poznać szczegóły usług i przekonać się o tym, iż warto naszej firmie okazać zaufanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Lipno

Zapewne zastanawiacie się Państwo, z jakiego powodu to właśnie naszej ofercie najrozsądniej okazać swoje zaufanie i co powoduje, że cieszymy się tak dużym zainteresowaniem na rynku. Najważniejsze będzie w naszej firmie na pewno fakt, iż zarówno transport międzynarodowy Lipno, jak również krajowy, prowadzony jest z zagwarantowaniem najlepszych standardów. Posiadamy świetnych kierowców, profesjonalny tabor pojazdów, kompletne ubezpieczenia odpowiedzialności przewoźnika, a do tego dobre systemy komputerowe, dzięki którym sprawnie zajmujemy się także zadaniami logistycznymi. Pomimo tego że usługi transportowe Lipno w naszym przypadku cechuje bardzo niska szkodowość, to jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że w każdym przypadku będzie mogło dojść do licznych zdarzeń losowych. Posiadamy jednakże duże pakiety ubezpieczeń, które w razie kłopotów całkowicie zrekompensują firmom powstałe straty. Firma transportowa Lipno nie boi się do tego jakichkolwiek zadań. Podejmujemy się zarówno niewielkich usług przewozu oraz spedycji Lipno, jak również możemy zająć się zleceniami dużo większymi, na wielką skalę, w jakich naprawdę istotna jest dobra organizacja pracy. Staramy się sprostać wymaganiom również mocno wymagających ludzi, dopasowując usługi do danych preferencji i równocześnie w każdym przypadku gwarantując atrakcyjne warunki cenowe. Warto przekonać się na własnej skórze nawet teraz o tym, że nasza firma spedycyjna Lipno stanie się świetnym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu dynamiczny rozwój firmy okaże się faktem. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami. Z przyjemnością skrupulatnie opiszemy wszystkie elementy naszych możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lipno

W naszej firmie główna misja stanowi ułatwianie rozwijania się każdemu biznesowi, bez znaczenia dla wielkości i zasięgu. Spedycja międzynarodowa Lipno w tym przypadku oferuje dotrzymywanie terminów wszelkich dostaw, poczucie bezpieczeństwa w trakcie ich transportu, jak i doskonale naszykowaną logistykę, która pozytywnie zadziwi każdego. Mimo takiej jakości transport Lipno z taką ofertą nie stanie się wyjątkowo drogi. Elastycznie dopasujemy się do państwa zlecenia, zapewnimy dużo własnych porad oraz po pierwsze zatroszczymy się o to, żeby przewóz w firmie był realizowany w pełni poprawnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Lipno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Lipno
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie