e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Łańcut

Firma transportowa

Łańcut - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łańcut

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Łańcut
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Łańcut

Dla niektórych przedsiębiorstw przewóz produktów staje się niezbędny do pełnego realizowania prac. Nie oznacza ten fakt bynajmniej, że sami będziemy zajmować się ich przewożeniem. W takiej sytuacji niezbędna będzie firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Łańcut to istotna część oferty. Nasza firma realizuje właśnie tego rodzaju usługi, a oprócz tego realizujemy je na bardzo dobrym poziomie. Wpływ na ten fakt ma przede wszystkim ogromne doświadczenie, jak i nowoczesna flota samochodów, a także wykwalifikowany oraz doświadczony personel. Z tego powodu zarówno logistyka jak i spedycja Łańcut zapewniają doskonały poziom, przy równoczesnych przystępnych kosztach dla naszych klientów. Ponieważ dużą uwagę przykładamy na klasę i bezpieczeństwo świadczonych usług, to charakteryzujemy się niewielką szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z faktu, że transport międzynarodowy Łańcut, jak również ten na terenie naszego kraju, niesie ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, dlatego właśnie posiadamy maksymalne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, jakie w razie wypadku zwraca wszelkie poniesione koszty wszystkim klientom. Do tego, spedycja międzynarodowa Łańcut to ogromna odpowiedzialność także ze względu na czas, ponieważ wszelkie dostawy mają swój termin, jakiego nasza firma nigdy nie będzie przekraczała. Jednym słowem usługi transportowe Łańcut, które zapewniamy, to gwarancja doskonałej jakości, punktualności oraz bezpieczeństwa, a wszystko to za bardzo dobrą oraz konkurencyjną ofertę cenową. Dodatkową cechą będzie to, iż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Łańcut

Stając przed obowiązkiem wybrania firmy, która zajmie się usługą powiązaną z transportem, sporo osób ma problem z wybraniem takiej właściwiej. Zatem z jakiego powodu opłaca się wybrać właśnie te usługi, o tym zaraz postaramy się przekonać Państwa. Przede wszystkim profesjonalna firma spedycyjna Łańcut zajmuje się tego rodzaju usługami już od wielu lat. W tym okresie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co pozwoliło nam na unowocześnienie jak również usprawnienie realizowanych usług. Do tego, doświadczona kadra pracowników zapewnia realizowanie usług na najwyższym poziomie. Nasza firma transportowa Łańcut do każdego klienta podchodzi w pełni indywidualnie, co pozwala na jak najlepsze dobranie pojazdu oraz czasu a także trasy transportu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Łańcut. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty będą wymagać specjalistycznego traktowania w czasie transportu. W związku z tym właśnie w tej usłudze znaleźć można również transport chłodniczy międzynarodowy Łańcut. Niezależnie od tego, czy świadczymy usługi stałym klientom, lub też jednorazowemu okazjonalnemu w każdym przypadku realizujemy własne zadania skrupulatnie oraz na wysokim poziomie. Dzięki temu wszystkiemu realizowany przez naszą firmę transport Łańcut odbywa się na jasnych i uczciwych warunkach umowy, a do tego w przystępnych ofertach cenowych. Będzie to na pewno ważne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkie zainteresowane osoby gorąco zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z tą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości konsultanci z biura obsługi naszych klientów z chęcią udzielą odpowiedzi. Będzie pozwalało to też na dobranie oferty do indywidualnych preferencji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łańcut

Ekspresowy, terminowy i maksymalnie bezpieczny transport produktów będzie naprawdę ważny dla każdej firmy. Dlatego właśnie nasza firma stale zwiększa kwalifikacje jak również unowocześnia własną flotę wozów. Tym samym tak spedycja Łańcut, jak i logistyka pozostają na wysokim poziomie. Do dowolnego zadania będziemy podchodzić z identyczną starannością i uwagą, niezależnie od tego, czy będzie dotyczyło to transportu na terenie kraju, bądź też za jego granicę. Dbamy także o zadowolenie klientów, w związku z czym w tym przypadku transport krajowy Łańcut odbywa się w przystępnych ofertach cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Łańcut
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Łańcut
Wybierz miasto