e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Legnica

Firma transportowa

Legnica - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Legnica

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Legnica
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Legnica

Szybki transport towarów to podstawa działania niejednej firmy, która marzy o zdobyciu niezwykle ogromnego sukcesu w branży. Ta firma transportowa Legnica została stworzona właśnie po to, aby zapewniać najwyższy poziom usług, szybko wykonywać wszystkie powierzonych nam prac oraz zapewniać najmniejszą na rynku szkodowość. Będąc w branży od wielu lat jesteśmy w stanie pochwalić się sporym doświadczeniem na rynku. Zarówno transport krajowy Legnica, jak również profesjonalnie wykonywany transport międzynarodowy Legnica będzie w naszej firmie pewny, bezpieczny oraz bardzo łatwy do śledzenia. Dysponujemy naturalnie nie tylko profesjonalną flotą pojazdów spełniających pełne normy eko, jednak również specjalistycznym systemem do spedycji, jaki upraszcza zarządzanie również największymi przewozami. Wykonujemy własne usługi zarówno w zakresie spedycji Legnica, jak również logistyki, gwarantując tym samym całościową ofertę za naprawdę rozsądne kwoty. Dla nas zawsze najważniejszy jest czas i dlatego dotrzymujemy wszelkich terminów transportu, realizując nie tylko zadania sporadyczne, lecz też regularne dostawy w dowolne miejsce. Solidny zespół kierowców oraz naszych konsultantów z biura obsługi klienta w każdym przypadku służy swą pomocą. Mimo zapewniania najlepszego poziomu usług, możemy zapewnić także przystępne oferty cenowe, bez znaczenia dla skali zlecenia i faktu, czy będzie ono realizowane na obszarze kraju albo poza granicami. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w czasie jakiego niezwykle dokładnie pokażemy pełen zakres realizowanych przez naszą firmę usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Legnica

Wielkie doświadczenie oraz flota profesjonalnych pojazdów spełniających rygorystyczne normy EURO 6 to zdecydowanie nie jedyne zalety tej oferty. Będziemy konkurencyjni także z mnóstwa innych powodów, jakie postaramy się w tej chwili Państwu nieco przybliżyć. Transport drogowy Legnica w naszym wydaniu cechuje przede wszystkim terminowość wszystkich dostaw. Doskonale wiemy, jak ważne jest dojeżdżanie towarów w terminie oraz jak drogie mogą okazać się opóźnienia. Profesjonalna firma spedycyjna Legnica na pewno Państwa nie zawiedzie, dowożąc produkty o czasie niezależnie od tego, czy będzie to tylko przewóz okazjonalny albo usługi ciągłych dostaw. Przewozy międzynarodowe Legnica, ale także krajowe, cechują się dodatkowo naprawdę niską szkodowością. Posiadamy profesjonalne wozy oraz profesjonalnych kierowców, natomiast w razie pojawienia się szkody mamy pełne ubezpieczenia OC przewoźnika, jakie w pełni pokryją poniesione straty. Transport Legnica w naszym przypadku charakteryzuje także naprawdę zrozumiała umowa. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszej firmie przystosować ofertę świetnie do obecnych standardów, a jej elastyczność sprawia, iż każdej osobie będzie się opłacało skorzystanie z takich usług. Trzeba wspomnieć dodatkowo o tym, iż usługi transportowe Legnica w naszym przypadku wykonywane są w oparciu o profesjonalne, elektroniczne systemy. Zapewniają one naturalnie nie tylko łatwe śledzenie wszelkich transportów, lecz też szybki zwrot dokumentów po wykonaniu zadania dostawy. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Podczas kontaktu z profesjonalnymi konsultantami w każdym przypadku bardzo dokładnie wyjaśniamy pełen zakres wykonywanych przez naszą firmę prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Legnica

Naszą główną misją pozostawało nie tylko ułatwienie procesów spedycyjnych oraz logistycznych w firmach, niezależnie od tego, czy przewozy wykonywane będą w skali krajowej czy zagranicznej. Nasza spedycja międzynarodowa Legnica gwarantuje przede wszystkim najlepszy poziom bezpieczeństwa, sprawność działania, a do tego konkurencyjną cenę. Chcemy dodatkowo pozostać firmą elastyczną, regularnie inwestując w bazę własnych pojazdów. W związku z tym realizujemy także transport chłodniczy Legnica, dbając o to, by wszystkie produkty dowożone były ekspresowo i w dobrym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Legnica
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Legnica
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie