e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Włocławek

Firma transportowa

Włocławek - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Włocławek

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Włocławek
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Włocławek

Przewóz i logistyka to w różnorodnych przedsiębiorstwach niezwykle ważne elementy, szczególnie gdy posiadamy dużą firmę handlową bądź mamy rozbudowaną sieć sklepów. Żeby skorzystać z profesjonalnych usług, za które nie musimy płacić sporych pieniędzy, najlepiej wybrać właśnie tę ofertę. Doświadczona firma transportowa Włocławek oferuje pełne usługi, gwarantuje własne fachowe wsparcie, a przy tym w każdym przypadku dopasowuje się do preferencji własnych klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby trudnić się tak całą spedycją Włocławek, jak również szeroko rozumianą logistyką, zgodnie z potrzebami swoich Klientów. Transport organizujemy w taki sposób, by dostawy dowożone były ekspresowo na czas w każde miejsce, bez znaczenia dla ich wielkości oraz regularności. Obsługujemy nie tylko transport krajowy Włocławek, ale również zagraniczny, mając odpowiednie naczepy też do przewozów chłodniczych Włocławek. Pozostajemy firmą stawiającą nie jedynie na sprawność funkcjonowania, jednak także na dobry poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Włocławek cechuje niezwykle niska szkodowość, a do tego posiadamy dobre systemy służące do monitorowania każdej dostawy lub do ekspresowego przesyłania potwierdzeń po przeprowadzeniu transportu. Nasze oferty kierowane są nie tylko do takich przedsiębiorstw, które potrzebują ciągłych dostaw różnorodnych produktów. Będziemy mogli zająć się także pojedynczymi zleceniami na transport, bez znaczenia dla ich skali, zawsze zapewniając najwyższy poziom satysfakcji. Wystarczy po prostu skontaktować się z nami, aby sprawdzić szczegóły oferty i przekonać się o tym, że opłaca się nam okazać zaufanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Włocławek

Pewnie zastanawiacie się Państwo, z jakiego powodu to dokładnie tej ofercie najrozsądniej okazać własne zaufanie oraz co powoduje, iż radujemy się tak pokaźnym zainteresowaniem w branży. Najistotniejsze jest tutaj z pewnością fakt, iż tak transport międzynarodowy Włocławek, jak i lokalny, prowadzony jest z utrzymaniem najwyższych standardów. Mamy świetnych kierowców, nowoczesny tabor wozów, kompletne ubezpieczenia OC, a do tego nowoczesne systemy informatyczne, dzięki którym szybko możemy zająć się również zadaniami logistycznymi. Choć usługi transportowe Włocławek w naszym przypadku charakteryzuje bardzo mała szkodowość, to jednak mamy świadomość tego, iż oczywiście będzie mogło dojść do różnorodnych zdarzeń losowych. Mamy jednak duże pakiety ubezpieczeń, które w przypadku kłopotów całkowicie zrekompensują firmom powstałe straty. Firma transportowa Włocławek zdecydowanie nie boi się poza tym żadnych prac. Możemy podjąć się tak małych usług przewozu i spedycji Włocławek, jak również zajmujemy się zleceniami o wiele poważniejszymi, na wielką skalę, w których niezwykle ważna jest odpowiednia organizacja pracy. Staramy się sprostać potrzebom również naprawdę wymagających osób, dopasowując usługi do danych wymagań oraz jednocześnie zawsze gwarantując atrakcyjne ceny. Najlepiej przekonać się na własnej skórze chociażby teraz o tym, że nasza firma spedycyjna Włocławek stanie się idealnym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu efektywny rozwój firmy stanie się faktem. Zachęcamy do skontaktowania się z profesjonalnymi pracownikami. Z radością skrupulatnie opiszemy wszystkie elementy naszych możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Włocławek

W naszej firmie najważniejsza misja to ułatwianie rozwijania się każdej firmie, bez znaczenia dla wielkości a także zasięgu. Spedycja międzynarodowa Włocławek w naszym przypadku gwarantuje dotrzymywanie terminów wszelkich dostaw, bezpieczeństwo w trakcie ich transportu, jak i świetnie naszykowaną logistykę, jaka pozytywnie zadziwi każdego. Pomimo tego wszystkiego transport Włocławek z tą pomocą nie okaże się niesłychanie kosztowny. Elastycznie przystosujemy się do każdego zlecenia, dostarczymy dużo swoich porad i po pierwsze zadbamy o to, by przewóz w firmie był realizowany poprawnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Włocławek
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Włocławek
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie