e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Nowy Tomyśl

Firma transportowa

Nowy Tomyśl - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowy Tomyśl

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Nowy Tomyśl
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Nowy Tomyśl

Każdy właściciel świetnie prosperującej działalności, jaki chce odnosić spektakularne sukcesy na rynku, ma świadomość faktu, jak istotne będzie sprawne działanie spedycji oraz związanej z nią logistyki. Transport krajowy Nowy Tomyśl, ale także ten na skalę zagraniczną, będzie mógł być realizowany przez naszą firmę z zachowaniem najwyższych standardów, co bez wątpienia ułatwi każdemu przedsiębiorstwu rozwój. Dotrzymywanie terminów wszystkich transportów będzie w tym przypadku gwarantowane. Kiedy produkty nie przywożone są o czasie, to firmy będą mogły tracić własnych klientów, tracić własny prestiż oraz jednocześnie osiągać coraz to gorsze dochody. Kłopotem może pozostawać tutaj sama logistyka, w szczególności gdy wykonywany jest transport międzynarodowy Nowy Tomyśl i trzeba zaplanować dużo różnorodnych rzeczy. Profesjonalna firma dysponuje jednakże dobrym oporogramowaniem do planowania zadań logistycznych, jak i zespołem fachowców, który zatroszczy się o to, by dostawy w każdym miejscu funkcjonowały dosłownie, jak w zegarku. Wszystkie profesjonalne usługi transportowe Nowy Tomyśl dedykujemy w zasadzie każdemu przedsiębiorstwu. Dla nas nie będzie miało znaczenia to, czy firma organizuje transporty jedynie okazjonalnie, bądź też szuka partnera biznesowego, jaki zajmie się ciągłą organizacją spedycji. Zarządzamy nowoczesnymi pojazdami, w tym mając opcję realizowania transportów chłodniczych Nowy Tomyśl, do jakich to delegowani są zawsze niezwykle profesjonalni kierowcy. Zachęcamy już teraz do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Tę dużą usługę wyróżnia naturalnie nie tylko profesjonalizm oraz rzetelność, ale również wyjątkowo przystępna cena, niezależnie od skali i zakresu prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Nowy Tomyśl

Świetnie wiemy, jak dużym problemem jest dziś odszukanie w branży specjalistów, którzy zajmą się szeroko rozumianą spedycją Nowy Tomyśl. Nie zawsze mamy bowiem pewność, iż znaleziona przez nas firma naprawdę fachowo będzie podchodzić do własnej pracy, sprawnie realizuje powierzone zadania, a przy tym dba o to, aby w każdym przypadku dostawa dotarła na miejsce w doskonałym stanie. W tym przypadku transport Nowy Tomyśl cechuje się najmniejszą w branży szkodowością, co gwarantuje naszym Klientom najlepszy poziom bezpieczeństwa. Nie mniej pamiętamy również o obowiązkowych polisach ubezpieczeniowych, które w naszym przypadku pozostają bardzo profesjonalne oraz oferują pewność, iż w przypadku poważnych problemów można liczyć na pełną rekompensatę finansową. Jeśli chodzi o konkurencyjne firmy transportowe Nowy Tomyśl możemy również poszczycić się najniższym poziomem ofert cenowych. Współpraca z naszą firmą staje się bardzo opłacalna niezależnie od tego, czy przewozy będą miały być wyłącznie okazjonalne, albo stałe i to na naprawdę szeroką, międzynarodową skalę. Firma spedycyjna Nowy Tomyśl stawia przy tym na fachowy zespół pracowników, stale inwestuje we flotę swoich wozów i w najdoskonalsze na rynku narzędzia do przygotowywania prac logistycznych. My zdecydowanie nie rzucamy słów bez pokrycia, wykonując wszystkie usługi transportowe Nowy Tomyśl zgodnie z najlepszymi standardami oraz w oparciu o potrzeby naszych Klientów. Czekamy naturalnie na kontakt od Państwa. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Nowy Tomyśl. W czasie kontaktu skrupulatnie omówimy zakres swoich prac, zaprezentujemy ofertę cenową oraz zapewnimy rozwiązania, dzięki jakim będzie można usprawnić transport towarów w dowolnej firmie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowy Tomyśl

Misją tej firmy transportowej Nowy Tomyśl było, i naturalnie wciąż jest, zapewnianie najlepszych na rynku usług związanych ze spedycją oraz logistycznych, jednak w bardzo przystępnej cenie. Staramy się upraszczać swoim Klientom rozbudowę ich firm, oferować dobre naszykowanie logistyki oraz oferować własne wsparcie techniczne, jakie oparte jest na naszym ogromnym doświadczeniu. Spedycja międzynarodowa Nowy Tomyśl, lub taka lokalna, nie będzie miała dla naszej firmy jakichkolwiek tajemnic i z przyjemnością możemy podjąć się największych nawet zadań.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Nowy Tomyśl
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Nowy Tomyśl
Wybierz miasto