SPEDYCJA Łask - Firma transportowa w Łasku

Zadzwoń: 578-915-425

transport międzynarodowy

ŁaskOferta

transport międzynarodowy - Łask

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Łask

Przewóz a także logistyka to w licznych firmach bardzo istotne elementy, w szczególności gdy mamy dużą firmę handlową bądź mamy rozwiniętą sieć sklepów. Żeby skorzystać z dobrych usług, za które nie należy płacić wielkich pieniędzy, warto wybrać właśnie naszą firmę. Doświadczona firma transportowa Łask świadczy pełne usługi, oferuje swoje fachowe wsparcie, a przy tym zawsze dopasowuje się do wymagań klientów. Mamy wiedzę i doświadczenie, by trudnić się tak całą spedycją Łask, jak również szeroko pojętą logistyką, zgodnie z preferencjami naszych Klientów. Wszystko organizujemy w taki sposób, aby dostawy docierały szybko na czas w każde miejsce, niezależnie od ich wielkości oraz regularności. Możemy obsługiwać nie tylko transport krajowy Łask, lecz również międzynarodowy, posiadając odpowiednie naczepy też służące do przewozów chłodniczych Łask. Pozostajemy firmą stawiającą zdecydowanie nie wyłącznie na szybkość działania, jednak również na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Łask charakteryzuje naprawdę mała szkodowość, jak i posiadamy nowoczesne systemy służące do sprawdzania każdej dostawy lub do szybkiego przesyłania potwierdzeń po przeprowadzeniu transportu. Nasze oferty kierowane są naturalnie nie tylko do tych przedsiębiorstw, które potrzebują stałych dostaw różnorodnych produktów. Będziemy mogli zająć się także drobnymi zleceniami na przewóz, niezależnie od ich wielkości, zawsze zapewniając doskonały poziom satysfakcji. Wystarczy po prostu skontaktować się z naszymi pracownikami, aby poznać szczegóły oferty i przekonać się na własnej skórze o fakcie, że opłaca się naszej firmie okazać zaufanie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Łask

Pewnie zastanawiacie się Państwo, z jakiego powodu to właśnie naszej ofercie warto okazać własne zaufanie a także co powoduje, iż radujemy się tak pokaźnym powodzeniem w branży. Najważniejsze jest w tym miejscu na pewno to, że tak transport międzynarodowy Łask, jak również krajowy, prowadzony będzie z zachowaniem najlepszych standardów. Posiadamy doskonałych kierowców, profesjonalny tabor wozów, pełne ubezpieczenia OC, a do tego dobre systemy informatyczne, dzięki którym sprawnie możemy zająć się również zadaniami logistycznymi. Choć usługi transportowe Łask w naszym przypadku charakteryzuje bardzo mała szkodowość, to jednak zdajemy sobie sprawę z tego, iż zawsze może dojść do licznych zdarzeń losowych. Posiadamy jednak wysokie pakiety ubezpieczeń, które w przypadku problemów naprawdę zrekompensują przedsiębiorcom powstałe straty. Firma transportowa Łask nie obawia się przy tym żadnych zadań. Podejmujemy się tak małych usług przewozu oraz spedycji Łask, jak i trudnimy się zleceniami dużo większymi, na dużą skalę, w których naprawdę ważna jest profesjonalna organizacja pracy. Staramy się sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, dostosowując usługi do konkretnych preferencji i równocześnie za każdym razem gwarantując przystępne ceny. Warto przekonać się na własnej skórze już dzisiaj o fakcie, że nasza firma spedycyjna Łask stanie się świetnym partnerem biznesowym, dzięki któremu efektywny rozwój przedsiębiorstwa okaże się faktem. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami. Z przyjemnością dokładnie pokażemy wszystkie elementy naszych prac.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Łask

W naszej firmie najistotniejsza misja to ułatwianie rozwijania się każdej firmie, bez znaczenia dla wielkości i zasięgu. Spedycja międzynarodowa Łask w naszym wydaniu gwarantuje dotrzymywanie terminów wszelkich dostaw, bezpieczeństwo podczas ich realizacji a do tego świetnie naszykowaną logistykę, która pozytywnie zadziwi każdą osobę. Pomimo tego wszystkiego transport Łask z taką ofertą nie będzie wyjątkowo kosztowny. Elastycznie dopasujemy się do państwa zlecenia, zapewnimy dużo własnych porad i w głównej mierze zadbamy o to, żeby transport w przedsiębiorstwie był wykonywany poprawnie.

Kontakt

transport międzynarodowy - Łask

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Łask

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©