e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Łęczna

Firma transportowa

Łęczna - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łęczna

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Łęczna
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Łęczna

Logistyka w licznych przedsiębiorstwach odgrywa naprawdę ogromną rolę. To dzięki poprawnie realizowanym transportom można się efektywnie rozwijać oraz gwarantować wszystkim klientom ofertę na coraz wyższym poziomie. By tak właśnie się stało opłaca się współpracować z profesjonalistami, jacy całościowo zajmą się transportem i do takich na pewno będzie zaliczała się ta firma. Nasza niezwykle doświadczona firma transportowa Łęczna posiada na swym koncie dużo sukcesów a także może poszczycić się sporą bazą niesłychanie usatysfakcjonowanych klientów. Spedycja Łęczna nie ma dla naszej firmy żadnych tajemnic i zajmujemy się przewozami tak na obszarze naszego kraju, jak również za granicą, zawsze zapewniając doskonałą terminowość. Nasze usługi z pewnością wyróżnia również naprawdę niewielki poziom szkodowości. Nie tylko realizujemy inwestycje w nowoczesne auta, ale po pierwsze zatrudniamy najlepszych kierowców, jacy troszczą się o bezpieczeństwo każdej dostawy, niezależnie od tego, na jakich odległościach ma być ona realizowana. Transport Łęczna staje się maksymalnie bezpieczny z naszą ofertą także przez to, że mamy kompletne pakiety ubezpieczeń OC. Tym samym gdy stanie się coś nieoczekiwanego to możemy zapewnić wszystkim naszym partnerom, iż zdecydowanie nie stracą oni swoich pieniędzy. Realizujemy każdy typ transportu, w tym transport chłodniczy Łęczna, posiadając odpowiednio do takiego celu dostosowane naczepy. Naszą dużą zaletą jest jednak elastyczność, a więc indywidualne nastawienie do każdego klienta. Zachęcamy do skontaktowania się z profesjonalną firmą, wytłumaczymy wszystkie szczegóły i dokładnie omówimy warunki cenowe wszystkich usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Łęczna

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niezwykle trudno będzie się dzisiaj zdecydować na usługi danej firmy, gdyż będziemy mieli obawy związane z terminowością transportu czy też z ewentualnym bezpieczeństwem. Wiele firm poszukuje poza tym wsparcia kompleksowego, a zatem naturalnie nie tylko realizacji dostaw, jednak także zarządzania pełną logistyką, która w przypadku wielkich firm może być naprawdę skomplikowana. W tym przypadku transport międzynarodowy Łęczna, jak również ten krajowy, jest realizowany w oparciu o najlepsze standardy. Fachowo będziemy podchodzić do każdego klienta zajmując się naturalnie nie tylko samymi transportami, lecz także szeroko zakrojonymi zadaniami logistycznymi. Usługi transportowe Łęczna będziemy mogli bardzo dokładnie planować mając grupę doświadczonych pracowników a także nowoczesne oprogramowanie do zarządzania dostawami. Profesjonalna firma spedycyjna Łęczna dokłada ogromnych starań, by sprostać wymaganiom każdego klienta oraz niezwykle rzetelnie przystosować się do indywidualnych potrzeb. Naturalnie wszystkie usługi Łęczna są świetnie ubezpieczone. Pomimo tego, że odsetek szkód będzie w tym przypadku wręcz minimalny, to jednak posiadamy pełne ubezpieczenia przewoźnika, dzięki którym wszyscy klienci jednym słowem mogą poczuć się naprawdę komfortowo. Opłaca się powierzyć nam te prace także z powodu cen. Wyłącznie w naszej firmie będzie można liczyć na bardzo niskie warunki cenowe przy zachowaniu najwyższych standardów realizacji wsparcia. Aby w pełni przekonać się o fakcie, iż warto okazać nam zaufanie, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zapewnimy własne solidne wsparcie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łęczna

Od samego początku najważniejszą misją stało się to, żeby tak transport krajowy Łęczna, jak i taki na skalę międzynarodową, zdecydowanie nie powodował żadnych problemów, był zrozumiały dla naszych klientów i równocześnie efektywny. Udało nam się wykonać owe założenia przede wszystkim dzięki stawianiu na solidny zespół pracowników oraz stałemu inwestowaniu w firmę. Spedycja międzynarodowa Łęczna, czy również krajowa, będzie dostosowywana do wymagań danego klienta, a koszty usług naturalnie pozostają na wyjątkowo przystępnym poziomie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Łęczna
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Łęczna
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie