e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Nowogard

Firma transportowa

Nowogard - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowogard

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Nowogard
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Nowogard

Na efektywność działania przedsiębiorstwa będzie miało wpływ naturalnie mnóstwo różnych elementów, ale nierzadko jednym z tych główniejszych jest poprawne działanie całego procesu dostaw. Doskonale przygotowana spedycja Nowogard to ważny element, o który naprawdę profesjonalnie i za rozsądne pieniądze będzie mogła zadbać nasza profesjonalna firma. Wykonujemy naturalnie nie tylko szeroko zakrojony transport międzynarodowy Nowogard, lecz też możemy zająć się przewozami po krajowych drogach, oferując w dowolnym przypadku najwyższy poziom terminowości, własne pełne wsparcie, a przy tym atrakcyjną cenę. Naprawdę staramy się, by sprostać wymaganiom każdej osoby. Z tego też powodu jesteśmy firmą elastyczną, dopasowującą się do preferencji oraz zatrudniająca doskonałych specjalistów, którzy w każdym przypadku służą własną cenną poradą. Jesteśmy wyposażeni w pojazdy, z których pomocą realizujemy zadania na transport drogowy Nowogard zgodnie z najlepszymi standardami. Realizujemy także transport chłodniczy Nowogard, posiadając odpowiednio przystosowane naczepy, jakie gwarantują, że łatwo psujące się produkty dotrą na miejsce w idealnym stanie. Aby naprawdę dokładnie sprawdzić ogromne możliwości, najrozsądniej chociażby dzisiaj skontaktować się z naszymi doświadczonymi pracownikami. Profesjonalna firma transportowa Nowogard dokładnie omówi wszelkie realizowane usługi, zajmie się wyceną zadania, jak i przede wszystkim zaprezentuje ofertę niezwykle kompleksową, dzięki której w pełni będzie można powierzyć specjalistom zlecenia spedycyjne i logistyczne. Zapraszamy już w tej chwili do zaznajomienia się z naszą usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Nowogard

Naturalnym jest to, że wybranie dobrego partnera biznesowego, jaki będzie zajmować się szeroko pojętą spedycją międzynarodową Nowogard bądź lokalną, a do tego zadaniami logistycznymi, nie będzie zadaniem prostym. Związane jest to z tym, iż nie zawsze posiadamy gwarancję co do tego, że firma, której będziemy chcieli okazać duże zaufanie, faktycznie fachowo będzie podchodzić do pracy. W naszym przypadku tych wątpliwości jednakże z pewnością nie będzie. Firma spedycyjna Nowogard działa już od wielu długich lat oraz dzięki temu może pochwalić się regularnie rosnącym gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów. Mamy ogromne doświadczenie w transportach lokalnych, jak również poza granicami Polski. Nie tylko posiadamy specjalistyczne pojazdy, ale również ekipę niezwykle doświadczonych kierowców, jacy zatroszczą się o to, aby podczas wykonywania dostaw nie było niemiłych kłopotów. Biorąc pod uwagę wszystkie firmy transportowe Nowogard z całą pewnością możemy pochwalić się jednym z najniższych poziomów uszkodzeń towaru. W tym przypadku naprawdę nie będzie trzeba obawiać się o zniszczenie towaru, a przy tym jeśli jednak wystąpi pewna nieoczekiwana sytuacja, to posiadamy kompletne polisy OC. Te usługi transportowe Nowogard będą oprócz tego niezwykle kompleksowe. Zajmujemy się nie tylko całą spedycją, ale również i zadaniami logistycznymi, świetnie planując dostawy, za co odpowiedzialni są świetni pracownicy korzystający z najdoskonalszych narzędzi. Opłaca się już dzisiaj przekonać się na własnej skórze o fakcie, iż z naszą firmą realizacja dostaw nie tylko okaże się bezproblemowa, lecz i wyjątkowo tania. Nasi pracownicy z radością udzielą wyjaśnień na wszystkie pojawiające się pytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowogard

Główna misja, jaka została postawiona przed naszą firmą, to wyprowadzenie usług transportu krajowego Nowogard na zupełnie nowy, naprawdę doskonały poziom. Osiągnęliśmy ten cel poprzez nieustanne inwestowanie w firmę, zatrudnianie najdoskonalszych kierowców, zakup nowoczesnych wozów oraz najlepszego oprogramowania do przygotowywania logistyki. Transport Nowogard staje się dzięki temu o wiele efektywniejszy, ale jednocześnie zdecydowanie nie będzie on kosztował dużych pieniędzy. Opłaca się już teraz przekonać się o tym, iż pozostajemy firmą, której faktycznie da się zaufać.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Nowogard
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Nowogard
Wybierz miasto