e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Nowa Ruda

Firma transportowa

Nowa Ruda - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowa Ruda

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Nowa Ruda
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Nowa Ruda

Sprawny przewóz towarów to podstawa działania niejednej firmy, która marzy o osiągnięciu naprawdę spektakularnego sukcesu na rynku. Ta firma transportowa Nowa Ruda została stworzona między innymi po to, aby gwarantować najlepszy poziom usług, ekspresowo wykonywać wszelkie zadania i gwarantować najmniejszą na rynku szkodowość. Będąc w branży od długiego czasu możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem na rynku. Tak transport krajowy Nowa Ruda, jak i rzetelnie wykonywany transport międzynarodowy Nowa Ruda jest u nas pewny, maksymalnie bezpieczny oraz naprawdę łatwy do śledzenia. Zarządzamy nie tylko dobrą flotą wozów spełniających pełne normy ekologiczne, jednak również specjalistycznym systemem do spedycji, który upraszcza zarządzanie nawet największymi przewozami. Wykonujemy własne usługi tak z zakresu spedycji Nowa Ruda, jak i logistyki, zapewniając w efekcie kompleksową usługę za bardzo niskie pieniądze. U nas w każdym przypadku najważniejszy będzie czas i dlatego dotrzymujemy wszystkich terminów transportu, realizując naturalnie nie tylko zadania sporadyczne, lecz także regularne dostawy w każde miejsce. Profesjonalny zespół kierowców i naszych pracowników z biura zarządzania logistyką za każdym razem służy swoją pomocą. Pomimo utrzymywania najwyższego poziomu usług, będziemy mogli zagwarantować też przystępne warunki cenowe, niezależnie od wielkości zlecenia a także tego, czy ma być ono wykonywane na obszarze Polski lub poza granicami. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się w czasie którego bardzo skrupulatnie pokażemy pełen zakres wykonywanych przez naszą firmę usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Nowa Ruda

Ogromne doświadczenie i flota dobrych wozów spełniających rygorystyczne normy EURO 6 stanowi nie jedyne zalety naszej propozycji. Jesteśmy konkurencyjni również z licznych innych powodów, które spróbujemy za chwilę Państwu choć troszkę zaprezentować. Transport drogowy Nowa Ruda w naszym wydaniu charakteryzuje po pierwsze terminowość wszystkich dostaw. Zdecydowanie wiemy, jak ważne jest dojeżdżanie towarów na czas oraz jak drogie mogą okazać się opóźnienia. Ta firma spedycyjna Nowa Ruda z pewnością Państwa zdecydowanie nie zawiedzie, przywożąc produkty terminowo niezależnie od tego, czy ma to być jedynie przewóz jednorazowy bądź usługi stałych dostaw. Przewozy międzynarodowe Nowa Ruda, ale także krajowe, cechują się do tego bardzo niską szkodowością. Mamy nowoczesne pojazdy oraz doświadczonych kierowców, a w razie wystąpienia szkody posiadamy pełne polisy OC przewoźnika, jakie maksymalnie pokryją powstałe straty. Transport Nowa Ruda w tym przypadku charakteryzuje również bardzo zrozumiała umowa. Ogromne doświadczenie pozwoliło nam dopasować usługę doskonale do współczesnych standardów, natomiast jej elastyczność powoduje, że każdej osobie będzie się kalkulowało skorzystanie z takich usług. Warto wspomnieć też o tym, że usługi transportowe Nowa Ruda w tym przypadku wykonywane są poprzez nowoczesne, elektroniczne systemy. Gwarantują one naturalnie nie tylko proste śledzenie wszelkich transportów, lecz również ekspresowy zwrot dokumentacji po wykonaniu zadania dostawy. Zapraszamy do skorzystania z tej pomocy. W czasie rozmowy z profesjonalnymi pracownikami zawsze bardzo skrupulatnie wyjaśniamy kompletny zakres wykonywanych przez nas usług.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowa Ruda

Naszą główną misją było nie tylko ułatwienie procesów spedycyjnych oraz logistycznych w przedsiębiorstwach, niezależnie od tego, czy transporty realizowane będą w skali lokalnej bądź międzynarodowej. Ta spedycja międzynarodowa Nowa Ruda gwarantuje po pierwsze najwyższy poziom bezpieczeństwa, szybkość funkcjonowania, a przy tym przystępną cenę. Chcemy do tego pozostawać firmą elastyczną, nieustannie inwestując w bazę własnych samochodów. Z racji tego oferujemy też transport chłodniczy Nowa Ruda, troszcząc się o to, by wszystkie produkty docierały sprawnie a także w dobrym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Nowa Ruda
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Nowa Ruda
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie