e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Będzin

Firma transportowa

Będzin - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Będzin

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Będzin
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Będzin

W przypadku wielu przedsiębiorstw przewóz produktów staje się niezbędny do pełnego realizowania prac. Nie będzie oznaczało ten fakt bynajmniej, iż sami będziemy zajmować się ich przewożeniem. W takiej sytuacji niezbędna będzie firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Będzin stanowią część oferty. Profesjonalna firma świadczy właśnie tego rodzaju usługi, a do tego robimy je na bardzo dobrym poziomie. Wpływ na ten fakt ma przede wszystkim ogromne doświadczenie, jak i nowoczesna flota wozów, a także profesjonalny oraz fachowy personel. Dzięki temu wszystkiemu tak logistyka jak i spedycja Będzin zapewniają doskonały poziom, przy równoczesnych atrakcyjnych kosztach dla naszych klientów. Ponieważ ogromną wagę będziemy przykładać na klasę i bezpieczeństwo oferowanych usług, to wyróżniamy się niewielką szkodowością. Nasza firma zdaje sobie sprawę, z tego, że transport międzynarodowy Będzin, jak również taki na terenie całego kraju, niesie ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, z tego powodu właśnie mamy maksymalne ubezpieczenie OC przewoźnika, jakie w razie nieszczęścia zwraca wszelkie powstałe koszty naszym klientom. Mało tego, spedycja międzynarodowa Będzin to spora odpowiedzialność również ze względu na czas, ponieważ wszystkie dostawy mają własny termin, którego nasza firma absolutnie nie będzie przekraczała. Po prostu usługi transportowe Będzin, które realizujemy, to gwarancja doskonałej jakości, punktualności oraz bezpieczeństwa, a wszystko to za bardzo dobrą oraz konkurencyjną cenę. Kolejną cechą jest to, że do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Będzin

Stając przed koniecznością wybrania firmy, jaka zajmie się usługą związaną z transportem, wiele ludzi ma kłopot z wybraniem takiej właściwiej. Zatem z jakiego powodu opłaca się wybrać dokładnie nasze usługi, o tym zaraz spróbujemy przekonać Państwa. Po pierwsze nasza firma spedycyjna Będzin trudni się tego rodzaju usługami już od długiego czasu. W owym czasie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co pozwoliło naszej firmie na unowocześnienie a także usprawnienie świadczonych usług. Co więcej, profesjonalna kadra pracowników zapewnia świadczenie usług na najlepszym poziomie. Profesjonalna firma transportowa Będzin do każdego klienta będzie podchodzić indywidualnie, co pozwala na jak najodpowiedniejsze dopasowanie pojazdu oraz czasu i trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Będzin. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre produkty wymagają specjalistycznego traktowania w czasie transportu. Z tego powodu właśnie w naszej usłudze znajduje się również transport chłodniczy międzynarodowy Będzin. Niezależnie od tego, czy zapewniamy usługi stałemu klientowi, czy też jednorazowemu okazjonalnemu w każdym przypadku wykonujemy swoje prace dokładnie a także na doskonałym poziomie. Dzięki temu wszystkiemu realizowany przez nas transport Będzin odbywa się na jasnych oraz uczciwych warunkach umowy, jak i w atrakcyjnych cenach. Jest to bez wątpienia ważne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkie zainteresowane osoby gorąco zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją. W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości konsultanci z biura obsługi naszych klientów z chęcią udzielą odpowiedzi. Pozwoli to także na dobranie oferty do indywidualnych preferencji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Będzin

Sprawny, terminowy oraz maksymalnie bezpieczny transport towarów jest niezwykle ważny dla każdej firmy. Dlatego właśnie nasza firma stale podnosi kwalifikacje a także unowocześnia swoją flotę pojazdów. W ten sposób tak spedycja Będzin, jak i logistyka są na świetnym poziomie. Do każdego zadania będziemy podchodzić z identyczną starannością i rozwagą, niezależnie od tego, czy dotyczy to dostaw na terenie polski, bądź też za jego granicę. Dbamy również o zadowolenie klientów, w związku z czym w naszym przypadku transport krajowy Będzin wykonywany jest w atrakcyjnych ofertach cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Będzin
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Będzin
Wybierz miasto