Zadzwoń: 578-915-425

transport międzynarodowy

LimanowaOferta

transport międzynarodowy - Limanowa

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Limanowa

Dobrze zorganizowany transport w przedsiębiorstwie będzie miał zawsze duży wpływ na jej rozbudowę jak również na fakt, jaką jakość usług zapewnia swym klientom. Żeby zadbać o spedycję oraz zajmować się całymi procesami związanymi z logistyką, oferujemy swoje profesjonalne i równocześnie bardzo niedrogie wsparcie. Ta niezwykle profesjonalna firma transportowa Limanowa działa na rynku już od wielu lat i może pochwalić się dużym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Mamy nie tylko świetną flotę pojazdów, jednak też świetnych kierowców, jacy będą w stanie wykonywać zadania transportowe tak na obszarze kraju, jak również poza jego granicami. Spedycja międzynarodowa Limanowa w naszym przypadku powiązana jest oczywiście też z planowaniem logistycznym. Bardzo kompleksowo będziemy podchodzić do wszystkich usług oraz oferujemy własne profesjonalne wsparcie niezależnie od tego, czy przewóz będzie dotyczył wyłącznie pojedynczego zlecenia czy regularnych dostaw na obszarze naszego kontynentu. Te usługi transportowe Limanowa cechują się doskonałą terminowością a także małym poziomem szkodowości. Mimo tego naturalnie posiadamy pełne ubezpieczenia oc, a więc w razie jakichś kłopotów będzie można liczyć na duże odszkodowania finansowe. Jesteśmy w stanie podejmować się każdego zlecenia, także takiego najtrudniejszego, dysponując chociażby naczepami służącymi do transportu chłodniczego Limanowa. Opłaca się już dzisiaj przekonać się na własnej skórze o tym, iż opłaca się okazać nam swoje zaufanie. Należy jedynie skontaktować się z naszymi pracownikami, aby poznać pełne szczegóły usług i pełny cennik.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Limanowa

Mocno staramy się, żeby zapewniać swym klientom najlepszy poziom usług, ale oczywiście najważniejsze będą czyny, a nie gwarancje i dlatego w tej chwili spróbujemy zaprezentować swoje najważniejsze zalety. Przede wszystkim za każdym razem chcemy na czas dostarczać wszystkie produkty. Będzie to osiągalne dzięki przyjmowaniu niezwykle doświadczonych kierowców, ale i ludzi trudniących się szeroko rozumianą logistyką, którzy mogą korzystać z dobrych narzędzi do planowania. Dla nas nie będzie miała znaczenia fakt, czy realizowany ma być transport krajowy Limanowa czy mamy zająć się przewozami na o wiele poważniejszą skalę. Za każdym razem podobnie fachowo podchodzimy do każdego zlecenia, a do tego indywidualnie dopasowujemy się do preferencji danego klienta. Naturalnie profesjonalna firma spedycyjna Limanowa ma kompletne pakiety ubezpieczeń przewoźnika. Możemy pochwalić się niezwykle niewielkim poziomem szkodowości transportu, ale na wszelki wypadek zawsze mamy wysokie polisy ubezpieczeniowe, które całkowicie rekompensują powstałe szkody. Oczywiście nasze usługi transportowe Limanowa są naprawdę kompleksowe. Będzie to naturalnie nie tylko samo wykonywanie transportu, jednak również zajmowanie się szeroko pojętą logistyką, zapewnianie narzędzi do sprawnego przesyłania dokumentów bądź do łatwego monitorowania dowolnej dostawy. Z nami transport Limanowa zdecydowanie nie będzie jakimkolwiek kłopotem i przestanie być naprawdę kosztowny. Najrozsądniej nawet w tej chwili skontaktować się z naszą firmą oraz poznać wszystkie nasze usługi. Fachowi pracownicy z pełnym zaangażowaniem udzielą odpowiedzi na wszelkie zapytania i rozwieją wszelakie wątpliwości, jakie tylko mogą się pojawić.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Limanowa

Gdyż świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak bardzo zróżnicowane mogą być oferty transportowe w branży, to staraliśmy się stworzyć usługę kompleksową, jaką można dopasować do dowolnych wymagań. Transport międzynarodowy Limanowa w naszym przypadku to naturalnie nie tylko same dostawy, jednak również pełną logistykę oraz dużo specjalistycznych narzędzi, dzięki którym prościej monitorować transporty. Spedycja Limanowa to dla nas pasja, postawiliśmy na rozsądnych ludzi, efektywny rozwój i inwestowanie w najlepsze narzędzia i świetnej klasy samochody do wykonywania dostaw.

Kontakt

transport międzynarodowy - Limanowa

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Limanowa

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©