e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
518 283 070
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Głogów

Firma transportowa

Głogów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Głogów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Głogów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Głogów

Szybki przewóz towarów to podstawa funkcjonowania niejednej firmy, jaka marzy o osiągnięciu niezwykle ogromnego sukcesu na rynku. Nasza firma transportowa Głogów powstała właśnie po to, żeby zapewniać najlepszy poziom usług, sprawnie wykonywać wszelkie powierzonych nam prac oraz zapewniać najniższą na rynku szkodowość. Funkcjonując w branży od wielu lat możemy poszczycić się wielkim doświadczeniem w branży. Zarówno transport krajowy Głogów, jak i profesjonalnie wykonywany transport międzynarodowy Głogów jest tutaj pewny, bezpieczny i niezwykle prosty do śledzenia. Zarządzamy nie tylko dobrą flotą wozów spełniających pełne normy eko, lecz także profesjonalnym systemem spedycyjnym, jaki upraszcza zarządzanie także największymi przewozami. Realizujemy swoje usługi tak w zakresie spedycji Głogów, jak i logistyki, oferując dzięki temu kompleksową ofertę za niezwykle niskie kwoty. U nas zawsze najważniejszy będzie czas i dlatego dotrzymujemy wszelkich terminów dostaw, wykonując naturalnie nie tylko zlecenia okazjonalne, lecz także stałe dostawy w każde miejsce. Porządny zespół kierowców a także naszych konsultantów z biura obsługi klienta zawsze służy swoją pomocą. Mimo zapewniania najlepszego poziomu usług, jesteśmy w stanie zagwarantować także przystępne warunki cenowe, niezależnie od skali zlecenia i faktu, czy będzie ono robione na terenie Polski czy poza granicami. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się w czasie którego bardzo skrupulatnie opiszemy pełny zakres wykonywanych przez nas prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Głogów

Spore doświadczenie i baza profesjonalnych aut spełniających pełne normy EURO 6 stanowi zdecydowanie nie jedyne zalety naszej usługi. Będziemy atrakcyjni również z wielu innych powodów, które postaramy się za chwilę Państwu trochę zaprezentować. Transport drogowy Głogów w tym wydaniu charakteryzuje po pierwsze terminowość wszelkich dostaw. Naprawdę wiemy, jak ważne będzie docieranie towarów na czas oraz jak drogie mogą być opóźnienia. Nasza firma spedycyjna Głogów bez wątpienia Państwa nie zawiedzie, przywożąc towary na czas niezależnie od tego, czy jest to jedynie przewóz jednorazowy bądź usługi stałych dostaw. Przewozy międzynarodowe Głogów, ale także krajowe, cechują się dodatkowo naprawdę niską szkodowością. Mamy nowoczesne wozy oraz profesjonalnych kierowców, a w przypadku pojawienia się szkody posiadamy dobre ubezpieczenia OC przewoźnika, które całkowicie pokryją poniesione straty. Transport Głogów w naszym przypadku cechuje również naprawdę przejrzysta umowa. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszej firmie dopasować usługę doskonale do obecnych standardów, natomiast jej elastyczność sprawia, iż każdej osobie będzie się kalkulowało skorzystanie z takich usług. Należy wspomnieć też o tym, że usługi transportowe Głogów w tym wydaniu wykonywane są poprzez nowoczesne, elektroniczne systemy. To nie tylko łatwe śledzenie wszystkich przewozów, lecz także ekspresowy zwrot dokumentów po zrealizowaniu zlecenia dostawy. Zachęcamy do korzystania z naszej pomocy. W czasie kontaktu z naszymi pracownikami za każdym razem bardzo skrupulatnie wyjaśniamy kompletny zakres zapewnianych przez naszą firmę usług.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Głogów

Naszą główną misją było naturalnie nie tylko ułatwienie procesów związanych ze spedycją i logistycznych w przedsiębiorstwach, niezależnie od tego, czy transporty wykonywane są w skali lokalnej bądź zagranicznej. Profesjonalna spedycja międzynarodowa Głogów oferuje w głównej mierze najdoskonalszy poziom bezpieczeństwa, sprawność funkcjonowania, a do tego atrakcyjną cenę. Chcemy do tego pozostać firmą elastyczną, nieustannie inwestując we flotę własnych pojazdów. W związku z tym wykonujemy też transport chłodniczy Głogów, dbając o to, aby wszystkie towary dowożone były szybko a także w doskonałym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Głogów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
518-283-070
logiscom@trans-euro.pl
Głogów
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie