e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Zgorzelec

Firma transportowa

Zgorzelec - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zgorzelec

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Zgorzelec
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Zgorzelec

Dotrzymywanie terminów, poczucie bezpieczeństwa, mała cena i przejrzystość zarządzania to podstawowe kwestie w przypadku realizacji zadań transportu drogowego. Szybka realizacja dostaw ma duże znaczenie w wielu firmach i niejednokrotnie jest to naprawdę pokaźne wyzwanie logistyczne, jakie warto pozostawić w profesjonalnych rękach. Profesjonalna firma spedycyjna Zgorzelec to nie tylko duże doświadczenie, jednak też dobre systemy do zarządzania transportem, doskonałej klasy flota wozów, doświadczona kadra kierowców i elastyczne nastawienie, dzięki jakiemu bez problemu przystosować możliwości do danych potrzeb. Dla nas spedycja Zgorzelec nie ma żadnych tajemnic, a ogromne doświadczenie sprawia, że świetnie znamy wymagania naszych Klientów. Realizujemy wszelkie zlecenia na dostawy na terenie polskim a także poza jego granicami, zapewniając także profesjonalny i bardzo sprawny transport chłodniczy międzynarodowy Zgorzelec. Do każdego Klienta będziemy podchodzić indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczenia usług bez znaczenia dla tego, czy transport Zgorzelec ma być wyłącznie okazjonalny bądź stały i regularny. Zarządzamy niezwykle solidnym systemem do zarządzania logistyką i dzięki temu skutecznie planujemy dostawy w taki sposób, żeby nasi klienci absolutnie nie doświadczali jakichkolwiek kłopotów z dostępnością produktów. Transport krajowy Zgorzelec, jak i międzynarodowy, wykonywany jest w zgodzie z najwyższymi standardami a także z użyciem pojazdów spełniających wszelkie normy ekologiczne. By poznać w pełni nasze usługi, warto zwyczajnie skontaktować się z naszymi pracownikami chociażby w tej chwili.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Zgorzelec

Mamy pełną świadomość faktu, jak niełatwo jest wyszukać dobrego partnera biznesowego, który rzetelnie będzie zajmować się wykonywaniem czynności transportowych. Niepoprawne zarządzanie logistyką oraz ciągłe opóźnienia w dostawach będą mogły prowadzić do niezwykle wysokich kosztów a także tym samym mocno utrudniać rozwój firmy. W tym przypadku transport międzynarodowy Zgorzelec, jak również lokalny, w każdym przypadku wykonywany jest poprzez najlepsze standardy oraz wielkie doświadczenie. Warto korzystać z naszych usług zwłaszcza z racji tego, iż jako jedni z nielicznych oferujemy kompletną terminowość transportu przy jednoczesnej niezwykle niskiej szkodowości. Oczywiście wykonując transport drogowy Zgorzelec zdecydowanie nie można całkowicie uniknąć zagrożenia zniszczenia produktów. Profesjonalna firma posiada jednakże pełne ubezpieczenia OC przewoźnika, które zabezpieczają w pełni naturalnie nie tylko nas, ale też wszystkich klientów. Usługi transportowe Zgorzelec na najlepszym poziomie to również nowoczesne systemy do zarządzania logistyką i spedycją. Między innymi dzięki nim oferujemy dotrzymywanie terminów oraz doskonałe rozplanowanie dostaw, a do tego oferujemy sprawny zwrot dokumentów po dowozie. Jesteśmy tutaj po to, aby pomagać przedsiębiorcom w rozwoju oraz realizować ich regularnie powiększające się wymagania coraz sprawniejszego i regularniejszego dowożenia produktów. Spedycja krajowa Zgorzelec i międzynarodowa to w naszym przypadku również zrozumiałe umowy, a wszelkie szczegóły naszych możliwości z radością wyjaśnią doświadczeni pracownicy w trakcie kontaktu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zgorzelec

Jako fachowa firma transportowa Zgorzelec zawsze staramy się, aby usatysfakcjonować wszystkich własnych klientów oraz elastycznie dopasować się do ich potrzeb. Spedycja międzynarodowa Zgorzelec w naszym przypadku będzie efektem nieustannego zmierzania do wypełnienia potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku. Transport zagraniczny Zgorzelec oraz lokalny będą realizowane z wykorzystaniem profesjonalnych pojazdów kierowanych przed profesjonalnych kierowców. Mamy dobre systemy logistyczne i spedycyjne, a przy tym w każdym przypadku zapewniamy doskonałą przystępność cen.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Zgorzelec
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Zgorzelec
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie