e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kęty

Firma transportowa

Kęty - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kęty

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kęty
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kęty

Szybkość funkcjonowania wielu firm w sporej mierze zależy od odpowiedniej logistyki transportu. Mając rozproszony biznes albo mając biznes typowo handlowy warto korzystać z wsparcia specjalistów, którzy zajmą się pracami spedycyjnymi. W naszym przypadku spedycja Kęty realizowana będzie nie tylko szybko i w zgodzie z najnowszymi standardami, jednak też dodatkowo za bardzo rozsądne pieniądze. Jesteśmy firmą, która od początku rzetelnie podchodziła do swej pracy, inwestując w profesjonalne oprogramowanie spedycyjne, najlepsze wozy oraz w ekipę profesjonalnych pracowników. Transport drogowy Kęty realizujemy tak na obszarze naszego kraju, jak i za granicą. Dla nas nie będzie wyzwań, z którymi nie będziemy mogli sobie poradzić. Posiadamy także specjalistyczne naczepy, z których wykorzystaniem szybko realizujemy transport chłodniczy Kęty. Aby sprawdzić ogromne możliwości warto nawet teraz skontaktować się z świetnymi konsultantami. Nowoczesna firma spedycyjna Kęty naprawdę indywidualnie podchodzi do każdego własnego klienta. Zajmujemy się nie tylko samym transportem, ale również szeroko zakrojoną logistyką, w zgodzie z dziś obowiązującymi standardami. W ten sposób transport Kęty za każdym razem dojedzie o czasie, ryzyko uszkodzenia jest minimalne, a cena zawsze niezwykle przystępna. Z naszą pomocą dowolna firma będzie mogła się niezwykle efektywnie rozwijać. Możemy zająć się zadaniami logistycznymi, spedycją i w każdym przypadku zaproponujemy własne wsparcie, dzięki któremu zawsze firma będzie działała dużo efektywniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kęty

Biznesmeni mający biznesy o bardzo szerokim zasięgu z całą pewnością świetnie wiedzą, jak ważne staje się szybkie realizowanie dostaw. Dla naszej firmy transport międzynarodowy Kęty nie będzie miał jakichkolwiek tajemnic i w związku z tym warto naszej firmie okazać zaufanie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów mających najlepszych ludzi w branży. Mamy dodatkowo rozwiniętą bazę samochodów, które prowadzone są przez doskonałych pracowników. Opłaca się skorzystać z naszej pomocy jednakże również w związku z tym, iż firma transportowa Kęty będzie mogła pochwalić się niezwykle niewielką szkodowością transportu, również jeśli są one wykonywane na bardzo dalekich trasach. Naturalnie małe ryzyko uszkodzenia towaru nie oznacza, iż zupełnie zapominamy o ubezpieczeniach OC. Mamy pełne ubezpieczenia OC na naprawdę wysokie wartości, dzięki jakim w razie poważnych problemów wszyscy klienci będą mogli liczyć na duże rekompensaty finansowe. Naturalnie tak samo szybko i fachowo jest u nas realizowany transport krajowy Kęty. Mamy świetnie systemy do planowania transportu, systemy gwarantujące szybkie przesyłanie dokumentów a także kontrolowanie spedycji na dowolnym jej etapie. Najrozsądniejszym wyjściem na to, by poznać jak działa transport samochodowy Kęty w naszym przypadku będzie oczywiście kontakt z doświadczonymi konsultantami. W czasie rozmowy telefonicznej udzielimy odpowiedzi na wszelkie zapytania, zaproponujemy swoje rozwiązania, a do tego naszykujemy dobrą wycenę oferty. Zacznij od kontaktu z nami nawet dziś i sprawdź nasze naprawdę ogromne możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kęty

Już na starcie chcemy, jak tylko jesteśmy w stanie, aby gwarantować możliwości na najlepszym możliwym poziomie. Tym samym spedycja międzynarodowa Kęty z tą usługą staje się naturalnie nie tylko szybka i zupełnie bezproblemowa, lecz też stosunkowo niedroga. Za każdym razem naprawdę chcemy, by usługi transportowe Kęty dopasować do konkretnych potrzeb. Postawiliśmy dodatkowo na dynamiczny rozwój, inwestując w nowoczesne narzędzia oraz profesjonalne wozy, a do tego przyjmując najlepszych w branży pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kęty
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kęty
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie