e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Bolesławiec

Firma transportowa

Bolesławiec - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bolesławiec

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Bolesławiec
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Bolesławiec

Sprawny transport towarów stanowi podstawę funkcjonowania niejednej firmy, która marzy o osiągnięciu bardzo spektakularnego sukcesu w branży. Nasza firma transportowa Bolesławiec powstała między innymi po to, by zapewniać najwyższy poziom usług, szybko realizować wszystkie powierzonych nam prac i zapewniać najmniejszą w branży szkodowość. Będąc na rynku od długiego czasu możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem na rynku. Tak transport krajowy Bolesławiec, jak i sprawnie realizowany transport międzynarodowy Bolesławiec będzie tutaj pewny, maksymalnie bezpieczny i niezwykle łatwy do śledzenia. Dysponujemy nie tylko nowoczesną flotą wozów spełniających najwyższe normy eko, lecz też specjalistycznym systemem do spedycji, który upraszcza zarządzanie również największymi dostawami. Realizujemy własne usługi tak w zakresie spedycji Bolesławiec, jak również logistyki, oferując tym samym całościową usługę za naprawdę niskie kwoty. Dla nas za każdym razem najistotniejszy pozostaje czas i dlatego dotrzymujemy wszelkich terminów transportu, realizując naturalnie nie tylko zadania okazjonalne, ale też stałe dostawy w dowolne miejsce. Solidny zespół kierowców oraz naszych pracowników z biura zarządzania logistyką zawsze służy własną pomocą. Mimo zapewniania najlepszego poziomu usług, będziemy mogli zapewnić również atrakcyjne ceny, bez znaczenia dla skali zlecenia a także tego, czy będzie ono robione na obszarze Polski czy poza granicami. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się w czasie którego naprawdę dokładnie zaprezentujemy pełny zakres realizowanych przez nas prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Bolesławiec

Wielkie doświadczenie a także baza dobrych wozów spełniających rygorystyczne normy EURO 6 to zdecydowanie nie jedyne zalety naszej usługi. Jesteśmy atrakcyjni również z wielu innych powodów, które postaramy się za chwilę Państwu choć troszkę zaprezentować. Transport drogowy Bolesławiec w naszym wydaniu charakteryzuje przede wszystkim terminowość wszelkich dostaw. Naprawdę zdajemy sobie sprawę, jak ważne będzie dojeżdżanie towarów na czas i jak kosztowne będą mogły okazać się opóźnienia. Nasza firma spedycyjna Bolesławiec bez wątpienia Państwa nie zawiedzie, przywożąc produkty o czasie bez znaczenia dla tego, czy ma to być tylko przewóz jednorazowy albo usługi regularnych dostaw. Przewozy międzynarodowe Bolesławiec, ale także krajowe, charakteryzują się dodatkowo naprawdę małą szkodowością. Posiadamy dobre pojazdy oraz świetnych kierowców, natomiast w przypadku wystąpienia szkody posiadamy dobre polisy OC przewoźnika, które maksymalnie pokryją poniesione straty. Transport Bolesławiec w naszym przypadku cechuje również bardzo przejrzysta umowa. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam przystosować ofertę świetnie do aktualnych standardów, a jej elastyczność powoduje, iż każdej osobie będzie się opłacało korzystanie z takich usług. Należy wspomnieć dodatkowo o fakcie, iż usługi transportowe Bolesławiec w tym przypadku wykonywane są w oparciu o nowoczesne, cyfrowe systemy. To naturalnie nie tylko łatwe śledzenie wszelkich transportów, jednak także szybki zwrot dokumentacji po zrealizowaniu zadania dostawy. Zapraszamy do korzystania z tej pomocy. W czasie kontaktu z profesjonalnymi konsultantami zawsze bardzo skrupulatnie wyjaśniamy pełen zakres zapewnianych przez naszą firmę prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bolesławiec

Firmową najistotniejszą misją stało się nie tylko uproszczenie procesów związanych ze spedycją a także logistycznych w przedsiębiorstwach, bez znaczenia dla tego, czy dostawy wykonywane są w skali krajowej czy międzynarodowej. Nasza spedycja międzynarodowa Bolesławiec zapewnia w głównej mierze najlepszy poziom bezpieczeństwa, sprawność działania, a przy tym konkurencyjną cenę. Chcemy do tego być firmą elastyczną, regularnie inwestując we flotę własnych pojazdów. W związku z tym realizujemy też transport chłodniczy Bolesławiec, dbając o to, aby wszystkie towary dowożone były sprawnie i w dobrym stanie..

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Bolesławiec
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Bolesławiec
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie