e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Świętochłowice

Firma transportowa

Świętochłowice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świętochłowice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Świętochłowice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Świętochłowice

Profesjonalne zajęcie się transportem powierzonych produktów jest naprawdę istotne. Ta firma zajmuje się tymi rzeczami od wielu lat, a w tym czasie zdążyła zdobyć wymagane doświadczenie i wiedzę w tym zakresie. Tym samy tak transport międzynarodowy Świętochłowice, jak i na terenie naszego kraju, odbywa się z dbałością oraz starannością. Nowoczesna flota wozów, jak i profesjonalna kadra naszych kierowców spełnia ogromne wymagania każdego klienta. Na pewno dla wielu nie bez zaznaczenia stanie się także to, iż do minimum zmniejszyliśmy formalności, a umowa podpisywana z profesjonalną firmą pozostaje uczciwa oraz przejrzysta. Profesjonalna firma transportowa Świętochłowice do dowolnego zadania będzie podchodzić w pełni indywidualnie, co pozwala na jak najdoskonalsze dopasowanie wielkości pojazdu, a także trasy i czasu realizacji. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre produkty trzeba będzie w odpowiedni sposób transportować, żeby nie uległy zniszczeniu lub też zepsuciu. Dlatego propozycja naszej firmy obejmuje też transport chłodniczy międzynarodowy Świętochłowice, a zatem możemy zajmować się chociażby transportem wszelkiego rodzaju produktów spożywczych. W tej ofercie tak planowanie logistyki, jak również spedycja Świętochłowice organizowane są przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników. Ma to przełożenie na jakość oraz szybkość świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dowożenie produktów w wyznaczone miejsce na czas, dlatego właśnie transport drogowy Świętochłowice w przypadku naszej firmy jest zarządzany tak, by za każdym razem dotrzymywać wszelkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Świętochłowice

Każdy chce powierzyć własne produkty jedynie profesjonalnym oraz pewnym firmom. Dlatego może okazać się, że ze względu na różne oferty ciężko wyszukać taką właściwą. Profesjonalna firma spedycyjna Świętochłowice od długiego czasu zapewnia usługi związane z transportem, ale również i planowaniem logistyki. Z tego powodu mamy po pierwsze ogromne doświadczenie, a także wymaganą wiedzę w zakresie tych usług. Zdecydowanie nie bez znaczenia bez wątpienia będzie również to, że w przypadku naszej oferty logistyka i spedycja Świętochłowice realizowane są jedynie z zastosowaniem dobrych a także całkowicie sprawnych samochodów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Świętochłowice. W przypadku wielu zleceniodawców duże znaczenie będzie miała również cena, a my zapewniamy konkurencyjny cennik. Naturalnie jednak przystępniejsza cena zdecydowanie nie jest oferowana kosztem doskonałej jakości świadczonej usługi. Mało tego do absolutnego minimum ograniczyliśmy wszelkie sprawy formalne, co powoduje, że umowa jest uczciwa oraz na satysfakcjonujących warunkach. Zarządzamy także nowoczesnym systemem elektronicznym, jaki zapewnia śledzenie na bieżąco przekazanego nam towaru. System informatyczny ten służy także do szybkiego i wygodnego przesyłania dokumentów do zleceniodawcy natychmiast po przeprowadzeniu przez naszą firmę usługi. Dzięki temu wszystkiemu spedycja międzynarodowa Świętochłowice, a także krajowa, wykonywana jest nie tylko szybko, ale w głównej mierze pod pełną kontrolą naszych Klientów. Dobrzy pracownicy i profesjonalna flota wozów powodują, że prowadzony przez naszą firmę transport krajowy Świętochłowice wyróżnia się małą szkodowością, a mimo to przewożone towary zabezpieczone są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świętochłowice

Nasza firma trudni się dostawami od długiego czasu. Mimo wielkiego doświadczenia chcemy nieustannie poprawiać własne kwalifikacje, żeby oferowany przez naszą firmę transport Świętochłowice za każdym razem był na jak najlepszym poziomie. Z tego powodu właśnie postawiliśmy na zadowolenie swoich klientów. W naszej propozycji wszystkie usługi transportowe Świętochłowice przeprowadzane są przez profesjonalne oraz sprawne wozy, ale także przez wykwalifikowanych kierowców. Tym samym usługi świadczone będą efektywnie i szybko, a jednocześnie zdecydowanie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Świętochłowice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Świętochłowice
Wybierz miasto