e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kędzierzyn-Koźle

Firma transportowa

Kędzierzyn-Koźle - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kędzierzyn-Koźle

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kędzierzyn-Koźle
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kędzierzyn-Koźle

Przedsiębiorstwa handlowe, spore zakłady zajmujące się produkcją lub między innymi hurtownie albo magazyny muszą zadbać o to, aby logistyka za każdym razem funkcjonowała najmocniej sprawnie, jak tylko będzie to możliwe. Nasza firma spedycyjna Kędzierzyn-Koźle zadba nie tylko o dotrzymywanie terminów wszystkich dostaw, ale również będzie zajmować się perfekcyjnym ich planowaniem w taki sposób, by wszystkie towary zawsze docierały w terminie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Kędzierzyn-Koźle. Z naszych usług można korzystać niezależnie od tego, czy transporty pozostają wyłącznie okazjonalne czy regularne. Oprócz tego, zajmujemy się naturalnie nie tylko przewozami na obszarze Polski. To też odpowiednio wykonywany transport międzynarodowy Kędzierzyn-Koźle, który z całą pewnością sprosta oczekiwaniom również najbardziej wymagających klientów. Opłaca się okazać naszej firmie swoje zaufanie przede wszystkim z racji tego, że jesteśmy firmą fachową, naprawdę długo funkcjonująca na rynku, jaka to może pochwalić się licznymi spektakularnymi sukcesami. Absolutnie nie szczędziliśmy pieniędzy na nasz efektywny rozwój. Posiadamy, choćby doskonałe pojazdy, z których pomocą realizujemy także transport chłodniczy Kędzierzyn-Koźle. Oprócz tego zatrudniamy grupę najlepszych ludzi, w tym rozsądnych kierowców, a i mamy niezwykle specjalistyczne narzędzia, z jakich wykorzystaniem możemy perfekcyjnie planować wszelkie prace transportowe. Wszystkie usługi transportowe Kędzierzyn-Koźle charakteryzuje pomimo tego niezwykle przystępna cena. Jest to związane między innym z tym, że elastycznie dopasowujemy się do potrzeb wszystkich własnych klientów, służymy swoją poradą i chcemy w taki sposób organizować dostawy, by były one szybkie oraz w każdym przypadku docierały na czas. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszymi możliwościami.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kędzierzyn-Koźle

Zawsze warto skorzystać z możliwości przedsiębiorstw trudniących się spedycją i logistyką przede wszystkim dlatego, że oszczędzamy swój cenny czas, który możemy poświęcić na inne ważne prace biznesowe. Okazanie zaufania takiej firmie transportowej Kędzierzyn-Koźle staje się jednak o tyle rozsądne, że jako jedyni stawialiśmy ponad wszystko klasę realizowania usług oraz ogromne usatysfakcjonowanie każdej osoby. Dla naszej firmy zdecydowanie nie będzie miało znaczenia to, czy realizujemy transport krajowy Kędzierzyn-Koźle, bądź będziemy mieli się zająć transportami na o wiele większą skalę, zagranicznymi. Zawsze tak samo profesjonalnie podchodzimy do własnej pracy, oferujemy szeroki zakres usług i profesjonalne wsparcie swoich konsultantów. Transport zagraniczny Kędzierzyn-Koźle z tą pomocą może się stać prostszy naturalnie nie tylko z tego powodu, że mamy wiele solidnych wozów i zespół profesjonalnych kierowców. To także specjalistyczne oprogramowanie, które służy naszej firmie do planowania zadań logistycznych, jak i pozwala na sprawne przesyłanie dokumentacji po wykonaniu dowolnej dostawy. Szybko funkcjonujący transport drogowy Kędzierzyn-Koźle z pewnością będzie przekładał się w szybkim czasie na naprawdę dynamiczny rozwój firmy. Aby maksymalnie przekonać się o tym, iż najlepiej okazać zaufanie dokładnie tej firmie, najlepiej już za chwilę skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami. Ekspresowo i kompleksowo omówią oni wszystkie realizowane prace, zapewnią najodpowiedniejsze rozwiązania dla konkretnego przypadku, a przy tym naszykują wstępny cennik. Naprawdę wierzymy w fakt, iż z taką pomocą każda firma może się dużo efektywniej rozwijać.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kędzierzyn-Koźle

Otwierając firmę bardzo zależało nam na czymś takim, by świadczyć własne usługi na możliwie najwyższym poziomie. Spedycja Kędzierzyn-Koźle realizowana będzie biorąc pod uwagę najdoskonalsze, światowe standardy. Mamy bazę dobrych pojazdów, doskonale przeszkolony zespół pracowników, a do tego specjalistyczne oprogramowanie służące do zarządzania logistyką. Spedycja międzynarodowa Kędzierzyn-Koźle zdecydowanie nie będzie miała dla naszej firmy jakichkolwiek tajemnic. Od długiego czasu zajmujemy się wykonywaniem takich właśnie prac, mamy bardzo duże doświadczenie oraz za każdym razem z niego korzystamy, udzielając swym osobom gwarancji zadowolenia z pomocy.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kędzierzyn-Koźle
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kędzierzyn-Koźle
Wybierz miasto