e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Leszno

Firma transportowa

Leszno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Leszno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Leszno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Leszno

Z pewnością każdy właściciel dobrze prosperującej firmy, jaki stara się odnosić duże sukcesy w branży, doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak istotne będzie sprawne funkcjonowanie spedycji oraz powiązanej z nią logistyki. Transport krajowy Leszno, jak i taki na skalę zagraniczną, będzie mógł być wykonywany przez profesjonalną firmę z zachowaniem najwyższych standardów, co bez wątpienia może ułatwić każdemu przedsiębiorstwu rozwój. Terminowość wszystkich transportów jest w tym przypadku gwarantowane. Kiedy towary nie przywożone są o czasie, to firmy będą mogły tracić własnych klientów, tracić własny prestiż i jednocześnie osiągać coraz to niższe dochody. Kłopotem może być tutaj sama logistyka, w szczególności gdy realizowany będzie transport międzynarodowy Leszno i będzie trzeba zaplanować mnóstwo różnych rzeczy. Nasza firma zarządza jednak profesjonalnym oporogramowaniem do przygotowywania zadań logistycznych, jak i zespołem specjalistów, który zadba o to, by transporty w każdym obszarze funkcjonowały praktycznie, jak w szwajcarskim zegarku. Wszystkie profesjonalne usługi transportowe Leszno oferujemy w zasadzie każdemu przedsiębiorcy. Dla naszej firmy nie będzie miało znaczenia to, czy przedsiębiorstwo realizuje przewozy wyłącznie okazjonalnie, albo też wyszukuje partnera biznesowego, który zajmie się ciągłą organizacją dostaw. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, w tym mając opcję prowadzenia transportów chłodniczych Leszno, do których to delegowani będą oczywiście niezwykle doświadczeni kierowcy. Zachęcamy już teraz do kontaktu z naszymi pracownikami. Tę ogromną ofertę wyróżnia nie tylko profesjonalizm oraz uczciwość, lecz także bardzo przystępna cena, bez znaczenia dla wielkości i zakresu prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Leszno

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużym problemem jest dziś znalezienie w branży profesjonalistów, jacy zajmą się szeroko rozumianą spedycją Leszno. Nie w każdym przypadku mamy bowiem pewność, że znaleziona przez nas firma naprawdę poważnie podchodzi do swej pracy, rzetelnie realizuje powierzone zadania, a do tego troszczy się o to, by każda dostawa dojechała na miejsce w świetnym stanie. W tym przypadku transport Leszno cechuje się najniższą w branży szkodowością, co zapewnia wszystkim Klientom najlepszy poziom bezpieczeństwa. Naturalnie nie zapominamy o obowiązkowych polisach ubezpieczeniowych, które w naszym przypadku są bardzo profesjonalne oraz zapewniają pewność, iż w razie jakichś problemów będzie można liczyć na całkowitą rekompensatę kosztów. Jeśli chodzi o konkurencyjne firmy transportowe Leszno będziemy mogli także poszczycić się najniższym poziomem cen. Współpraca z naszą firmą będzie naprawdę opłacalna bez znaczenia dla tego, czy dostawy mają być tylko okazjonalne, bądź stałe i to na naprawdę poważną, światową skalę. Firma spedycyjna Leszno stawia przy tym na profesjonalny zespół ludzi, stale inwestuje we flotę własnych wozów jak również w najdoskonalsze w branży narzędzia do planowania prac logistycznych. My nigdy nie rzucamy słów na wiatr, realizując wszystkie usługi transportowe Leszno w zgodzie z najlepszymi standardami oraz biorąc pod uwagę wymagania naszych Klientów. Czekamy oczywiście na kontakt od Państwa. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Leszno. Podczas rozmowy skrupulatnie omówimy zakres swoich prac, przedstawimy cenę oraz zaoferujemy rozwiązania, dzięki którym będzie można usprawnić dostawy produktów w każdej firmie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Leszno

Celem naszej firmy transportowej Leszno pozostawało, oraz oczywiście wciąż jest, dostarczanie najdoskonalszych w branży usług związanych ze spedycją i logistycznych, jednak w bardzo atrakcyjnej cenie. Chcemy ułatwiać naszym Klientom rozbudowę ich przedsiębiorstw, oferować pełne naszykowanie logistyki i zapewniać swoje wsparcie techniczne, jakie oparte jest na naszym dużym doświadczeniu. Spedycja międzynarodowa Leszno, bądź taka lokalna, nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic i z chęcią podejmiemy się największych nawet wyzwań.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Leszno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Leszno
Wybierz miasto