e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Ełk

Firma transportowa

Ełk - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ełk

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Ełk
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Ełk

Kwestie spedycyjne w firmach w każdym przypadku muszą być załatwiane przez doświadczonych pracowników. Jest to sprawa niezwykle istotna, jaka będzie miała bezpośredni wpływ na sprawność działania każdego biznesu. Kiedy transporty przywożone są nieterminowo, a sporo produktów ulega uszkodzeniu w czasie przewozu to firma traci zdecydowanie nie tylko na finansach, lecz również na swoim dobrym wizerunku. Ta firma transportowa Ełk fachowo jednakże zadba o to, żeby do takich sytuacji absolutnie nie dochodziło. Naturalnie nie tylko mamy zespół świetnych specjalistów, jednak także posiadamy odpowiednie narzędzia do planowania dostaw, jak i specjalistyczne wozy. Możemy zająć się dzięki temu naturalnie nie tylko całą spedycją Ełk, lecz także szeroko zakrojonymi pracami logistycznymi, gwarantując fachowe podejście oraz konkurencyjne warunki cenowe. Realizujemy tak transport krajowy Ełk, jak i taki zagraniczny, gwarantując najniższy możliwy poziom uszkodzeń towaru. Ważnym będzie oczywiście posiadanie wszelkich niezbędnych ubezpieczeń oc. Dzięki nim wszyscy klienci mogą poczuć się naprawdę bezpiecznie. Gdy tylko dojdzie do zniszczenia produktów, to OC bez wątpienia maksymalnie pokryje straty. Wykonujemy również transport chłodniczy międzynarodowy Ełk, za każdym razem dopasowując się do potrzeb Klientów. Pozostajemy firmą elastyczną, która może sprostać wszystkim wymaganiom, a szczegóły naszych możliwości można chociażby za chwilę naprawdę dokładnie sprawdzić, poprzez kontakt z naszymi pracownikami. Jesteśmy przekonani o tym, iż z naszą pomocą praktycznie każda firma będzie mogła bardzo dynamicznie się rozbudowywać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Ełk

W szczególności firmy poważnie rozproszone, firmy produkcyjne czy sieci handlowe będą musiały zadbać o to, by transport samochodowy Ełk funkcjonował bardzo efektywnie w dowolnych warunkach. Posiadanie dobrych kierowców i inwestowanie w nowoczesną flotę wozów ciężarowych to zbyt mało, aby dostać pewność sprawności transportu. Istotne staje się tutaj profesjonalne zarządzanie zadaniami logistycznymi, opieranie się o najlepsze standardy a także korzystanie z najlepszych rozwiązań. To właśnie z tego powodu usługi transportowe Ełk opłaca się powierzyć tej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Ełk. Będziemy mogli naturalnie pochwalić się dużym doświadczeniem, ale też i szerokim gronem bardzo zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z takich usług. Dla naszej firmy zarówno spedycja międzynarodowa Ełk, jak również ta lokalna po kraju, nie będzie jakimkolwiek wyzwaniem. Będziemy za każdym razem solidnie naszykowani do naszej pracy, chcemy zapewniać przejrzystość realizacji naszych usług, a do tego oczywiście oferować atrakcyjne oferty cenowe. Transport Ełk dedykowany jest tak tym przedsiębiorstwom, które oczekują jedynie okazjonalnych dostaw, jak również firmom chcącym współpracować z nami na stałe, przy stałych dostawach na dużą skalę. Usługi transportowe Ełk realizowane przez tę firmę sprostają potrzebom także najbardziej wymagających osób. Nasi konsultanci z radością wytłumaczą szczegóły usług, mogą zająć się naszykowaniem cennika oraz po pierwsze zapewnią mnóstwo swoich rozwiązań, dzięki jakim spedycja w każdym przedsiębiorstwie będzie bardzo sprawnie funkcjonowała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ełk

Chcieliśmy utworzyć firmę, która w głównej mierze wyniesie transport międzynarodowy Ełk na zupełnie nowy poziom, realizując fachowe usługi za atrakcyjną cenę. Naszą najważniejszą misją jest gwarantowanie usług przejrzystych, profesjonalnych, bezpiecznych oraz tanich jednocześnie, co udało nam się zrealizować. Firma spedycyjna Ełk ma ekipę najlepszych na rynku pracowników i może niezwykle elastycznie dopasować się do indywidualnych wymagań. Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą firmą.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Ełk
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Ełk
Wybierz miasto