e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Działdowo

Firma transportowa

Działdowo - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Działdowo

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Działdowo
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Działdowo

Sprawy spedycyjne w przedsiębiorstwach zawsze muszą być realizowane przez doświadczonych pracowników. Jest to kwestia niezwykle ważna, jaka ma ogromny wpływ na efektywność działania każdej firmy. Kiedy dostawy docierają nieterminowo, a dużo produktów ulega uszkodzeniu w czasie przewozu to firma traci nie jedynie na finansach, lecz również na swoim doskonałym wizerunku. Nasza firma transportowa Działdowo profesjonalnie jednakże zatroszczy się o to, by do takich sytuacji nigdy nie dochodziło. Naturalnie nie tylko mamy ekipę profesjonalnych specjalistów, lecz także mamy odpowiednie narzędzia do przygotowywania dostaw, jak i nowoczesne pojazdy. Możemy zająć się tym samym nie tylko pełną spedycją Działdowo, lecz także szeroko pojętymi pracami logistycznymi, oferując profesjonalne podejście oraz atrakcyjne warunki cenowe. Wykonujemy zarówno transport krajowy Działdowo, jak również ten zagraniczny, gwarantując najmniejszy osiągalny poziom szkodowości. Ważnym jest oczywiście posiadanie wszystkich wymaganych ubezpieczeń przewoźnika. Dzięki nim wszyscy klienci mogą czuć się bardzo bezpiecznie. Gdy tylko dojdzie do zniszczenia produktów, to ubezpieczenie bez wątpienia maksymalnie będzie pokrywało straty. Oferujemy również transport chłodniczy międzynarodowy Działdowo, w każdym przypadku dostosowując się do preferencji Klientów. Będziemy firmą elastyczną, która może sprostać wszystkim wymaganiom, a szczegóły naszych możliwości będzie można już teraz naprawdę dokładnie sprawdzić, kontaktując się z naszymi pracownikami. Jesteśmy przekonani o tym, że z taką pomocą każda firma może naprawdę dynamicznie się rozwijać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Działdowo

Szczególnie firmy poważnie rozproszone, zakłady produkcyjne czy sieci handlowe będą musiały zatroszczyć się o to, aby transport samochodowy Działdowo funkcjonował jak najbardziej sprawnie w każdych warunkach. Przyjmowanie solidnych kierowców i inwestycje w nowoczesną flotę wozów ciężarowych to zbyt mało, aby otrzymać gwarancję sprawności transportu. Istotne będzie tutaj odpowiednie zarządzanie zadaniami logistycznymi, opieranie się o najnowsze standardy oraz korzystanie z najlepszych rozwiązań. To chociażby w związku z tym usługi transportowe Działdowo opłaca się przekazać naszej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Działdowo. Możemy oczywiście pochwalić się wielkim doświadczeniem, ale również i ogromnym gronem w pełni usatysfakcjonowanych klientów, którzy już skorzystali z takich usług. Dla nas zarówno spedycja międzynarodowa Działdowo, jak i taka lokalna po Polsce, nie będzie żadnym wyzwaniem. Jesteśmy zawsze doskonale naszykowani do swej pracy, chcemy zapewniać przejrzystość realizowania swoich usług, a przy tym za każdym razem zapewniać atrakcyjne oferty cenowe. Transport Działdowo oferowany będzie tak takim firmom, które oczekują wyłącznie pojedynczych dostaw, jak i przedsiębiorcom chcącym współpracować z naszą firmą na stałe, przy regularnych transportach na szeroką skalę. Usługi transportowe Działdowo realizowane przez naszą firmę mogą sprostać wymaganiom także najbardziej wymagających osób. Nasi konsultanci z przyjemnością wyjaśnią szczegóły usług, zajmą się naszykowaniem cennika oraz po pierwsze zapewnią sporo swoich rozwiązań, dzięki jakim spedycja w każdej firmie będzie faktycznie efektywnie działała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Działdowo

Chcieliśmy utworzyć firmę, jaka w głównej mierze wyniesie transport międzynarodowy Działdowo na zupełnie nowy poziom, oferując fachowe usługi za rozsądną cenę. Taką najważniejszą misją jest gwarantowanie usług uczciwych, profesjonalnych, maksymalnie bezpiecznych i tanich równocześnie, co udało nam się zrobić. Firma spedycyjna Działdowo ma ekipę najdoskonalszych w branży ludzi i może naprawdę elastycznie dopasować się do osobistych preferencji. Zachęcamy gorąco do współpracy z nami.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Działdowo
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Działdowo
Wybierz miasto