e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Marki

Firma transportowa

Marki - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Marki

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Marki
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Marki

Realizowane w terminie przewożenie towarów jest bardzo ważne. Dlatego właśnie wybór firmy, jaka ma się czymś takim zajmować, nie będzie należało do łatwych. Nasza firma transportowa Marki może zająć się kompleksowo przewożeniem produktów tak na obszarze Polski, jak również poza jego granicami. Przede wszystkim charakteryzuje nas dotrzymywanie terminów, świetna jakość oferowanych usług, jak również konkurencyjne ceny i mała szkodowość. Z tego powodu wszyscy klienci mogą mieć pewność, że powierzone nam produkty będą szybko oraz bezpiecznie dowiezione we wskazane miejsce. Profesjonalna firma zarówno transport międzynarodowy Marki, jak również lokalny, za każdym razem świadczy na podstawie profesjonalnej technologii, a zatem zarządzamy w pełni sprawną flotą pojazdów, jak również nowoczesnym system logistycznym. Nie bez znaczenia będą także ludzie, jacy trudnią się tutaj tak zadaniami logistycznymi a także spedycją, jak i dostarczaniem wszelkich powierzonych nam produktów. Dzięki doświadczonej kadrze te usługi transportowe Marki mogą być realizowane na naprawdę najwyższym poziomie, co będzie pozwalało maksymalnie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego klienta. Ponieważ zawsze do każdej osoby będziemy podchodzić w pełni indywidualnie i chcemy sprostać wszystkim potrzebom, to zapewniamy także transport chłodniczy międzynarodowy Marki, jak i na obszarze Polski. Dzięki temu wszelkie towary, jakie mogą ulec zepsuciu, przewożone są w odpowiednich warunkach, co pozwala nam zagwarantować ich świeżość po dostarczeniu do celu. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się, aby dokładniej zaznajomić się ze wszelkimi szczegółami pełnej oferty, którą naszykowaliśmy dla własnych klientów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Marki

Potrzebując profesjonalnej firmy, jaka będzie zajmować się transportem towarów z pewnością ciężko znaleźć tą właściwą. Z tego powodu właśnie przedstawimy informacje, jakie na pewno pomogą wybrać właśnie nasze usługi. Przede wszystkim nasza firma spedycyjna Marki świadczy swoje usługi na najświetniejszym poziomie, i to w każdym calu. Duże doświadczenie pomaga nam w dopasowaniu oferowanych opcji do wymagań naszych osób. W ten sposób możemy podejść w pełni indywidualnie do każdego zadania, bez znaczenia dla tego, czy jest to transport Marki stanowiący okazjonalne zamówienie, lub też regularne zlecenie. Oprócz tego wykwalifikowana kadra kierowców sprawia, iż każdy transport zrealizowany będzie na czas, a przy tym możemy zagwarantować niską szkodowość. Oczywistym jest, iż w transporcie nie będzie można uniknąć uszkodzeń lub stłuczeń, dlatego też tak transport, jak również transportowane towary posiadają OC przewoźnika, jakie powoduje, że ubezpieczyciel natychmiastowo zwraca za ewentualnie poniesioną szkodę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważana staje się terminowość. W związku z tym właśnie w tej ofercie spedycja międzynarodowa Marki, jak i krajowa, odbywają się na najwyższym poziomie. Gwarantuje to po pierwsze doświadczenie naszych pracowników, którzy trudnią się owym zadaniem. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Marki. Oprócz tego oferujemy specjalistyczny system logistyczny i spedycyjny, co pozwala na śledzenie dostaw, jak również na efektywne oraz sprawne odebranie pełnej dokumentacji. Będzie to pierwszy z powodów, dla jakich te usługi transportowe Marki realizowane będą na doskonałym poziomie, co pozwala na zadowolenie każdego zainteresowanego.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Marki

Jesteśmy przedsiębiorstwem z ogromnym stażem, co umożliwia nam na fachowe realizowanie wszelkich usług związanych z transportem oraz spedycją. Dzięki temu wszystkiemu transport krajowy Marki wykonywany jest naprawdę szybko oraz zawsze o czasie. Mało tego, za nasze usługi gwarantujemy konkurencyjne i przystępne warunki cenowe. Na dowolnym etapie realizowanych usług próbujemy utrzymać ostrożność, co daje gwarancję dostarczenia produktów o czasie i bez uszkodzeń. Zarówno spedycja Marki, jak i logistyka wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę naszych pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Marki
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Marki
Wybierz miasto