e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Śrem

Firma transportowa

Śrem - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Śrem

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Śrem
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Śrem

Kłopoty związane z dostawami w przedsiębiorstwie będą mogły naprawdę utrudniać jej funkcjonowanie. Jeśli dostawy nie docierają do licznych punktów na swój czas, nierzadko zdarzają się pomyłki albo towar wiele razy dojeżdża zniszczony to niestety, jednak rozwój takiego biznesu będzie bardzo znacząco utrudniony. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zgłoszenie się do fachowców, takich jak ta firma, dla których spedycja Śrem nie będzie miała żadnych tajemnic i jest oferowana w sposób maksymalnie fachowy. Profesjonalna firma transportowa Śrem bez wątpienia może poszczycić się wielkim doświadczeniem w branży, z którego to skorzystało już wielu Klientów. Mamy nie tylko rozległą wiedzę i zespół świetnych pracowników odpowiedzialnych za planowanie zadań logistycznych. To także fachowi kierowcy, jacy dbają o to, aby poziom szkodowości dostaw pozostawał na możliwie najmniejszym poziomie. Możemy podjąć się największych nawet wyzwań, w tym transportu chłodniczego międzynarodowego Śrem, do jakiego celu posiadamy oczywiście specjalne pojazdy. Naprawdę chcemy sprostać potrzebom wszystkich swoich Klientów, bez znaczenia dla tego, czy potrzebują oni usług związanych z dostawami okazjonalnymi, lub chcą z naszą firmą współpracować regularnie. Naturalnie wykonujemy nie tylko transport międzynarodowy Śrem, ale także lokalny, na terenie naszego kraju, świadcząć usługi na równie wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia. W czasie pierwszego kontaktu z radością opiszemy zakres wykonywanych usług oraz naszykujemy wstępną wycenę.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Śrem

Znalezienie specjalistycznych usług logistycznych oraz transportowych potrafi być zadaniem dość trudnym. Każdy z nas chciałaby mieć bowiem gwarancję co do tego, że stawia na wsparcie profesjonalistów i płaci za usługi, dzięki którym jego firma będzie w stanie niezwykle efektywnie się rozbudowywać. Profesjonalna firma spedycyjna Śrem chce, jak może, żeby sprostać oczekiwaniom nawet niezwykle wymagających klientów. Jesteśmy tutaj po to, by upraszczać realizację dostaw każdej firmie, bez znaczenia dla tego, czy funkcjonuje ona tylko na skalę lokalną, krajową bądź nawet międzynarodową. Zawsze transport Śrem będzie w naszym przypadku wykonywany przez zespół najbardziej dobrych kierowców, którzy mogą do tego korzystać z profesjonalnych samochodów. W oparciu o pozostałe firmy transportowe Śrem, te usługi cechuje naprawdę mały poziom uszkodzeń towaru, duża terminowość, doskonałe planowanie spedycji, a przy tym wyjątkowo przystępna cena, jaką z całą pewnością każda osoba natychmiast doceni. Wykonujemy oczywiście wszelkie usługi transportowe Śrem mając pełne pakiety ubezpieczeń. Nasi Klienci będą mogli spać w spokoju ponieważ nawet jeśli stanie się coś nieoczekiwanego, to zawsze pojawiają się pełne rekompensaty finansowe. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Śrem. Opłaca się przekonać się na własnej skórze już teraz o tym, iż dzięki naszej firmie transport samochodowy Śrem przestanie być poważnym wyzwaniem. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb swoich Klientów, zapewniamy przejrzyste umowy, bardzo uczciwe ceny, a przy tym własne, profesjonalne wsparcie przy planowaniu logistyki. Nasi pracownicy już dzisiaj oczekują na odzew od Państwa.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Śrem

Rozwój większości firm będzie w dużej mierze uzależniony chociażby od szybkości wykonywania przeróżnego typu dostaw i z tego powodu celem naszej firmy jest to, żeby transport krajowy Śrem albo międzynarodowy nie sprawiał zbędnych problemów. Staramy się zaoferować maksymalną terminowość, a przy tym w taki sposób planować spedycję międzynarodową Śrem, aby z jednej strony ekspresowo ona funkcjonowała, lecz jednocześnie także zdecydowanie nie generowała wielkich kosztów. Dzięki postawieniu na dobry zespół pracowników oraz stałemu inwestowaniu w siebie, udało nam się osiągnąć te założenia.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Śrem
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Śrem
Wybierz miasto