e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Piastów

Firma transportowa

Piastów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piastów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Piastów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Piastów

Maksymalnie bezpieczny oraz terminowy transport towarów stanowi jedno z ważniejszych kryterium dla każdej firmy. Nasza firma świadczy usługi transportowe Piastów na najdoskonalszym poziomie. Osiągalne jest to w głównej mierze w związku z tym, iż posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, a przy tym jedynie w pełni sprawną oraz profesjonalną flotę pojazdów i profesjonalną kadrę pracowników. Wszystko to powoduje, że w naszym przypadku tak transport krajowy Piastów, jak również zagraniczny, odbywają się maksymalnie sprawnie, jak i bezpiecznie. Po prostu możemy poszczycić się niewielką szkodowością, a przy tym profesjonalnym ubezpieczeniem OC przewoźnika, które chroni transportowane towary. Nowoczesny system pozwala na śledzenie dostaw, jak i na ekspresowy i sprawny odbiór wszelkich dokumentacji związanych ze świadczoną przez naszą firmę usługą. Profesjonalna flota wozów oferuje transport drogowy Piastów na najdoskonalszym poziomie. Mało tego, posiadamy zróżnicowane, pod kątem wielkości, wozy, co gwarantuje pełne dopasowanie możliwości do osobistych preferencji wszystkich klientów. Tak przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Piastów wykonywane są poprzez doświadczonych pracowników, którzy mogą pomóc w dostosowaniu usługi do konkretnych potrzeb. Wszelkich informacji i odpowiedzi udzielają pracownicy w biurze obsługi klientów, gdzie każdy może w razie pytań się zgłaszać. Atrakcyjne ceny gwarantowane są tak stałym klientom, jak również osobom wybierającym te usługi transportowe Piastów, jako okazjonalne zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Piastów

Obecnie sporo firm zapewnia podobne usługi, lecz dla zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie będzie miała jakość i szybkość realizowanych usług. Z tego powodu właśnie nasza firma spedycyjna Piastów doskonale nadaje się do wykonania wszystkich zleceń powiązanych z transportowaniem towarów, będzie dotyczyło to zarówno dostaw na obszarze naszego kraju, jak i poza jego granicami. Jakość świadczonych usług wynika przede wszystkim z pokaźnego doświadczenia, nowoczesnej floty wozów, jak również profesjonalnych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Piastów. Na dowolnym etapie służymy wsparciem oraz oferujemy doradztwo w sprawie dopasowania odpowiedniego wozu i czasu. Tym sposobem jesteśmy w stanie zagwarantować, że powierzone naszej firmie dobra zostaną dostarczone na czas a także bez uszkodzeń. Choć jak wiadomo, mimo iż oferujemy niską szkodowość, to jednak nie w każdym przypadku będzie można uniknąć uszkodzeń. Z tego powodu też nasza firma transportowa Piastów ma pełne OC przewoźnika, jakie w razie wypadku pokrywa wszelkie koszty a także poniesione straty. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, niezależnie od tego, czy ma to być stały klient, czy też przedsiębiorca okazjonalnie chcący skorzystać z tych możliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania, dlatego też w propozycji posiadamy też transport chłodniczy międzynarodowy Piastów, co daje możliwość na bezpieczne i zgodne z przepisami transportowanie, na przykład produktów spożywczych. Niezależnie od typu towarów za każdym razem przekazany transport Piastów będzie na wysokim poziomie, a do tego na czas. Całość można śledzić dzięki nowoczesnemu systemowi, jaki umożliwia także szybki odbiór całej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piastów

Od wielu lat trudnimy się dostawami powierzonych towarów. Poprzez ów czas stale ulepszaliśmy całą flotę, jak również systemy elektroniczne, jakie sprawiają, że transport międzynarodowy Piastów staje się efektywny, a do tego na najlepszym poziomie. Nie bez znaczenia jest kadra pracowników, jaka troszczy się choćby o to, aby spedycja międzynarodowa Piastów, oraz na obszarze kraju, odbywała się sprawnie i za każdym razem na czas. Zarówno doświadczenie, jak również zdobyta wiedza umożliwiają nam też na oferowanie dobrej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Piastów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Piastów
Wybierz miasto