e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Lubań

Firma transportowa

Lubań - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lubań

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Lubań
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Lubań

Ekspresowy przewóz towarów to podstawa działania niejednej firmy, która marzy o osiągnięciu naprawdę ogromnego sukcesu w branży. Nasza firma transportowa Lubań powstała dokładnie po to, aby zapewniać najlepszy poziom usług, szybko realizować wszystkie zlecenia oraz zapewniać najniższą w branży szkodowość. Istniejąc na rynku od długiego czasu możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem w branży. Zarówno transport krajowy Lubań, jak również profesjonalnie realizowany transport międzynarodowy Lubań jest u nas pewny, maksymalnie bezpieczny oraz niezwykle łatwy do śledzenia. Dysponujemy nie tylko dobrą flotą pojazdów spełniających najwyższe normy ekologiczne, ale również nowoczesnym systemem spedycyjnym, jaki upraszcza zarządzanie także największymi przewozami. Wykonujemy swoje usługi tak w zakresie spedycji Lubań, jak również logistyki, zapewniając dzięki temu pełną usługę za bardzo rozsądne pieniądze. Dla nas za każdym razem najważniejszy jest czas i z tego powodu dotrzymujemy wszelkich terminów dostaw, wykonując naturalnie nie tylko zlecenia okazjonalne, ale również regularne dostawy w każde miejsce. Solidny zespół kierowców i naszych ludzi z biura obsługi klienta zawsze służy swą pomocą. Pomimo zapewniania najlepszego poziomu usług, możemy zapewnić także atrakcyjne ceny, niezależnie od wielkości zlecenia oraz tego, czy będzie ono wykonywane na obszarze Polski czy poza granicami. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się w czasie jakiego niezwykle skrupulatnie pokażemy pełny zakres realizowanych przez nas prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Lubań

Ogromne doświadczenie a także flota profesjonalnych pojazdów spełniających rygorystyczne normy EURO 6 stanowi zdecydowanie nie jedyne zalety naszej propozycji. Będziemy atrakcyjni także z licznych innych powodów, które spróbujemy teraz Państwu trochę przybliżyć. Transport drogowy Lubań w naszym wydaniu cechuje przede wszystkim terminowość wszelkich dostaw. Naprawdę wiemy, jak ważne jest dojeżdżanie produktów w terminie i jak kosztowne będą mogły być opóźnienia. Ta firma spedycyjna Lubań z pewnością Państwa nie zawiedzie, dowożąc produkty o czasie bez znaczenia dla tego, czy jest to jedynie przewóz jednorazowy albo usługi stałych dostaw. Przewozy międzynarodowe Lubań, a także krajowe, cechują się do tego bardzo niską szkodowością. Posiadamy profesjonalne pojazdy i świetnych kierowców, natomiast w przypadku pojawienia się szkody posiadamy kompletne ubezpieczenia OC przewoźnika, które w pełni pokryją powstałe straty. Transport Lubań w tym przypadku cechuje też niezwykle zrozumiała umowa. Ogromne doświadczenie umożliwiło naszej firmie dopasować usługę idealnie do obecnych standardów, natomiast jej elastyczność sprawia, że każdemu będzie się opłacało korzystanie z tych usług. Trzeba wspomnieć również o fakcie, że usługi transportowe Lubań w tym wydaniu realizowane są poprzez nowoczesne, cyfrowe systemy. Zapewniają one nie tylko łatwe śledzenie wszystkich transportów, ale też ekspresowy zwrot dokumentacji po wykonaniu zadania dostawy. Zachęcamy do skorzystania z tej pomocy. W czasie rozmowy z naszymi konsultantami za każdym razem bardzo skrupulatnie wyjaśniamy pełen zakres wykonywanych przez nas prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lubań

Firmową najważniejszą misją było nie tylko uproszczenie procesów spedycyjnych oraz logistycznych w firmach, niezależnie od tego, czy transporty wykonywane będą w skali lokalnej czy zagranicznej. Nasza spedycja międzynarodowa Lubań oferuje przede wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa, szybkość funkcjonowania, a przy tym przystępną cenę. Staramy się oprócz tego pozostać firmą elastyczną, regularnie inwestując we flotę własnych samochodów. Z racji tego oferujemy także transport chłodniczy Lubań, dbając o to, by wszelkie towary docierały sprawnie oraz w świetnym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Lubań
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Lubań
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie