e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Choszczno

Firma transportowa

Choszczno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Choszczno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Choszczno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Choszczno

Na szybkość funkcjonowania firmy będzie miało wpływ oczywiście wiele różnorodnych rzeczy, jednak nierzadko jednym z tych ważniejszych będzie poprawne działanie skomplikowanego procesu transportu. Dobrze przygotowana spedycja Choszczno stanowi istotny element, o jaki niezwykle fachowo oraz za rozsądne pieniądze będzie mogła zatroszczyć się ta fachowa firma. Realizujemy nie tylko szeroko pojęty transport międzynarodowy Choszczno, jednak również zajmujemy się przewozami po krajowych drogach, zapewniając w dowolnym przypadku najwyższy poziom terminowości, swoje fachowe wsparcie, a do tego atrakcyjną cenę. Bardzo staramy się, żeby sprostać wymaganiom każdego naszego Klienta. Właśnie dlatego jesteśmy firmą elastyczną, dostosowującą się do wymagań oraz zatrudniająca świetnych profesjonalistów, jacy zawsze służą swoją cenną poradą. Jesteśmy wyposażeni w samochody, z jakich pomocą realizujemy zlecenia na transport drogowy Choszczno zgodnie z najwyższymi standardami. Realizujemy także transport chłodniczy Choszczno, mając odpowiednio dostosowane przyczepy, jakie gwarantują, iż łatwo psujące się produkty dotrą na miejsce w idealnym stanie. By naprawdę dokładnie poznać ogromne możliwości, warto chociażby dzisiaj skontaktować się z naszymi świetnymi pracownikami. Doświadczona firma transportowa Choszczno dokładnie omówi wszelkie realizowane usługi, będzie zajmować się wyceną zlecenia, a przy tym w głównej mierze zaprezentuje ofertę niezwykle kompleksową, dzięki której w pełni będzie można powierzyć specjalistom prace spedycyjne oraz logistyczne. Zapraszamy już teraz do zaznajomienia się z naszą usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Choszczno

Naturalnym jest fakt, iż znalezienie profesjonalnego partnera biznesowego, który zajmie się szeroko rozumianą spedycją międzynarodową Choszczno albo krajową, a do tego logistyką, nie jest zadaniem prostym. Związane jest to z faktem, że nie zawsze mamy pewność co do tego, że firma, jakiej będziemy chcieli okazać własne zaufanie, faktycznie rzetelnie będzie podchodzić do usług. W naszym przypadku tych wątpliwości jednak z pewnością nie będzie. Firma spedycyjna Choszczno pracuje już od wielu długich lat oraz w ten sposób cieszy się regularnie rosnącym gronem niezwykle zadowolonych klientów. Mamy szerokie doświadczenie w transportach lokalnych, jak również poza granicami Polski. Naturalnie nie tylko posiadamy nowoczesne wozy, ale również ekipę naprawdę doświadczonych kierowców, którzy zadbają o to, aby w czasie realizacji transportu nie było żadnych kłopotów. Jeśli chodzi o wszystkie firmy transportowe Choszczno na pewno możemy poszczycić się jednym z najniższych poziomów szkodowości. W naszym przypadku absolutnie nie będzie trzeba obawiać się o uszkodzenie towaru, a przy tym jeżeli jednak pojawi się jakaś niemiła sytuacja, to mamy pełne polisy OC. Wszystkie usługi transportowe Choszczno są do tego bardzo kompleksowe. Zajmujemy się nie tylko samą spedycją, jednak też i zadaniami logistycznymi, dobrze planując dostawy, za co odpowiedzialni są doświadczeni pracownicy korzystający z najlepszych narzędzi. Najlepiej już dzisiaj przekonać się o fakcie, że z nami realizacja transportu naturalnie nie tylko okaże się bezproblemowa, ale i bardzo tania. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Choszczno

Nasza misja Główna misja, jaka została postawiona przed naszą firmą, to wyprowadzenie usług transportu krajowego Choszczno na zupełnie nowy, bardzo doskonały poziom. Zrealizowaliśmy ten cel poprzez regularne inwestycje w przedsiębiorstwo, przyjmowanie najlepszych kierowców, zakup profesjonalnych wozów oraz najlepszego oprogramowania do planowania zadań logistycznych. Transport Choszczno będzie dzięki temu dużo efektywniejszy, ale równocześnie zdecydowanie nie będzie on kosztował sporych pieniędzy. Warto nawet dzisiaj przekonać się na własnej skórze o tym, że pozostajemy firmą, jakiej faktycznie będzie można okazać zaufanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Choszczno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Choszczno
Wybierz miasto