e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Stalowa Wola

Firma transportowa

Stalowa Wola - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Stalowa Wola

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Stalowa Wola
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Stalowa Wola

W przypadku niektórych przedsiębiorstw przewóz produktów jest niezbędny do całkowitego realizowania usług. Nie będzie oznaczało to bynajmniej, że sami będziemy zajmować się ich przewożeniem. W tej sytuacji potrzebna staje się firma, dla której przewozy międzynarodowe Stalowa Wola to część oferty. Profesjonalna firma zapewnia dokładnie tego typu usługi, a oprócz tego robimy je na niezwykle wysokim poziomie. Wpływ na ten fakt ma po pierwsze wieloletnie doświadczenie, jak i solidna flota pojazdów, a także profesjonalny i doświadczony personel. Dzięki temu wszystkiemu zarówno logistyka jak również spedycja Stalowa Wola zapewniają doskonały poziom, przy jednoczesnych atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów. Z racji tego że ogromną uwagę przykładamy na jakość i bezpieczeństwo oferowanych usług, to charakteryzujemy się niewielką szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z faktu, iż transport międzynarodowy Stalowa Wola, a także taki na terenie naszego kraju, będzie niósł ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, dlatego właśnie posiadamy pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, jakie w razie nieszczęścia zwraca wszelkie poniesione koszty naszym klientom. Oprócz tego, spedycja międzynarodowa Stalowa Wola to ogromna odpowiedzialność także ze względu na czas, ponieważ wszelkie dostawy mają własny termin, jakiego nasza firma zdecydowanie nie będzie przekraczała. Jednym słowem usługi transportowe Stalowa Wola, które zapewniamy, to pewność doskonałej jakości, punktualności i najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za naprawdę dobrą i konkurencyjną ofertę cenową. Kolejną zaletą jest to, iż do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Stalowa Wola

Kiedy stajemy przed musem wybrania firmy, jaka będzie zajmować się usługą związaną z transportem, dużo osób ma kłopot z wybraniem tej właściwiej. Zatem dlaczego opłaca się wybrać właśnie nasze usługi, o tym zaraz spróbujemy przekonać Państwa. Przede wszystkim nasza firma spedycyjna Stalowa Wola zajmuje się takiego typu usługami już od wielu lat. W owym okresie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co pozwoliło nam na unowocześnienie oraz usprawnienie świadczonych usług. Oprócz tego, wykwalifikowana kadra pracowników gwarantuje świadczenie usług na najlepszym poziomie. Profesjonalna firma transportowa Stalowa Wola do każdej osoby podchodzi w pełni indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze dobranie pojazdu oraz czasu i trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Stalowa Wola. Mamy świadomość faktu, iż niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania w trakcie transportu. W związku z tym właśnie w tej ofercie znajduje się też transport chłodniczy międzynarodowy Stalowa Wola. Bez znaczenia dla tego, czy świadczymy usługi stałemu klientowi, bądź też jednorazowemu zleceniodawcy, w każdym przypadku realizujemy swoje zadania dokładnie a także na wysokim poziomie. Z tego powodu wykonywany przez nas transport Stalowa Wola wykonywany jest na jasnych oraz przejrzystych warunkach umowy, a przy tym w dobrych ofertach cenowych. Jest to z pewnością istotne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W razie dodatkowych pytań, lub wątpliwości pracownicy z centrum obsługi klienta z chęcią odpowiedzą na wszystko. Będzie pozwalało to również na dostosowanie usługi do osobistych potrzeb.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Stalowa Wola

Sprawny, terminowy a także maksymalnie bezpieczny transport produktów jest bardzo istotny dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego właśnie ta firma regularnie zwiększa kwalifikacje jak również unowocześnia własną flotę wozów. W ten sposób zarówno spedycja Stalowa Wola, jak i planowanie logistyki są na doskonałym poziomie. Do dowolnego zlecenia będziemy podchodzić z taką samą starannością i rozwagą, bez znaczenia dla tego, czy dotyczy to transportu na obszarze kraju, czy też poza jego granicę. Troszczymy się również o usatysfakcjonowanie naszych klientów, w związku z czym w tym przypadku transport krajowy Stalowa Wola realizowany jest w atrakcyjnych cenach.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Stalowa Wola
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Stalowa Wola
Wybierz miasto