e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Chodzież

Firma transportowa

Chodzież - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Chodzież

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Chodzież
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Chodzież

Kwestie spedycyjne w przedsiębiorstwach oczywiście winny być realizowane przez profesjonalnych specjalistów. Jest to kwestia niezwykle ważna, która będzie miała bezpośredni wpływ na sprawność działania każdej firmy. Kiedy dostawy docierają nieterminowo, a mnóstwo towarów uszkadza się podczas transportu to przedsiębiorstwo traci zdecydowanie nie tylko na finansach, ale również na swoim świetnym wizerunku. Ta firma transportowa Chodzież profesjonalnie jednakże zadba o to, by do tych sytuacji absolutnie nie dochodziło. Naturalnie nie tylko mamy ekipę doskonałych specjalistów, ale także mamy specjalistyczne narzędzia do planowania transportów, jak i specjalistyczne wozy. Zajmujemy się tym samym naturalnie nie tylko samą spedycją Chodzież, lecz również szeroko zakrojonymi pracami logistycznymi, oferując dobre podejście i konkurencyjne ceny. Wykonujemy tak transport krajowy Chodzież, jak i taki zagraniczny, oferując najmniejszy możliwy poziom uszkodzeń towaru. Ważnym będzie oczywiście posiadanie wszystkich niezbędnych ubezpieczeń oc. Dzięki nim wszyscy klienci będą mogli czuć się niezwykle bezpiecznie. Kiedy tylko dojdzie do uszkodzenia towaru, to OC z całą pewnością całkowicie pokryje straty. Wykonujemy również transport chłodniczy międzynarodowy Chodzież, zawsze dostosowując się do potrzeb Klientów. Będziemy firmą elastyczną, jaka sprosta wszystkim oczekiwaniom, a szczegóły naszych usług można już za chwilę bardzo skrupulatnie poznać, poprzez kontakt z naszymi pracownikami. Jesteśmy pewni tego, że z tą pomocą każda firma będzie mogła niezwykle efektywnie się rozwijać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Chodzież

W szczególności firmy bardzo rozproszone, firmy produkcyjne lub sieci handlowe powinny zatroszczyć się o to, żeby transport samochodowy Chodzież działał maksymalnie sprawnie w dowolnych warunkach. Przyjmowanie solidnych kierowców i inwestycje w profesjonalną flotę samochodów ciężarowych to zbyt mało, by mieć gwarancję sprawności dostaw. Ważne będzie tutaj profesjonalne zarządzanie logistyką, oparcie się o najlepsze standardy oraz korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań. To właśnie przez to usługi transportowe Chodzież opłaca się przekazać naszej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Chodzież. Możemy naturalnie pochwalić się dużym doświadczeniem, ale też i szerokim gronem w pełni usatysfakcjonowanych klientów, którzy już skorzystali z tych usług. U nas tak spedycja międzynarodowa Chodzież, jak również taka lokalna po Polsce, nie będzie żadnym problemem. Będziemy w każdym przypadku świetnie przygotowani do swej pracy, staramy się gwarantować przejrzystość wykonywania wszystkich usług, a do tego naturalnie zapewniać konkurencyjne ceny. Transport Chodzież dedykowany jest zarówno tym przedsiębiorstwom, jakie oczekują tylko pojedynczych dostaw, jak i przedsiębiorcom chcącym współpracować z naszą firmą na dłuższy czas przy regularnych dostawach na ogromną skalę. Usługi transportowe Chodzież realizowane przez nas sprostają potrzebom nawet naprawdę wymagających klientów. Nasi konsultanci z przyjemnością wyjaśnią szczegóły usług, zajmą się naszykowaniem cennika oraz po pierwsze zaproponują sporo swoich rozwiązań, dzięki którym spedycja w każdej firmie będzie faktycznie odpowiednio funkcjonowała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Chodzież

Staraliśmy się stworzyć firmę, jaka przede wszystkim wyniesie transport międzynarodowy Chodzież na zupełnie nowy poziom, świadcząc profesjonalne usługi za niewielką cenę. Taką najważniejszą misją pozostaje gwarantowanie usług przejrzystych, fachowych, maksymalnie bezpiecznych oraz niedrogich przy okazji, co byliśmy w stanie zrobić. Firma spedycyjna Chodzież zatrudnia ekipę najdoskonalszych w branży ludzi oraz potrafi niezwykle elastycznie dopasować się do indywidualnych wymagań. Zapraszamy gorąco do współpracy z nami.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Chodzież
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Chodzież
Wybierz miasto