e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Orzesze

Firma transportowa

Orzesze - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Orzesze

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Orzesze
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Orzesze

Niezależnie od rodzaju produktów zdecydowanie powinny być w profesjonalny sposób transportowane. Tylko to będzie mogło zagwarantować dowiezienie ich w nienaruszonym stanie, jak również w ustalonym terminie. Ta firma świadczy usługi transportowe Orzesze na najwyższym poziomie, tym samym jesteśmy w stanie zagwarantować każdej osobie dostarczenie na czas, jak i w przystępnej cenie. Wpływ na to wszystko będzie miało w głównej mierze nasze duże doświadczenie, jakie pozwoliło nam zdobyć wymaganą wiedzę dotyczącą transportów a także logistyki. Dotyczy to tak transportu zagranicznego, jak i lokalnego. Mamy świadomość faktu, że niektóre towary będą wymagać odpowiedniego traktowania w trakcie transport. Dlatego właśnie w tej ofercie znajduje się także transport chłodniczy międzynarodowy Orzesze, co umożliwia nam na transportowanie nawet niezwykle wymagających oraz nietrwałych towarów. Profesjonalna kadra troszczy się o to, aby tak planowanie logistyki, jak również spedycja międzynarodowa Orzesze odbywały się jak najbardziej wydajnie, co od razu przekłada się na terminowe dostarczenie produktów. Wpływ na to ma również nowoczesna flota pojazdów i wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. To dokładnie dlatego transport międzynarodowy Orzesze, jak również lokalny, w tym wykonaniu jest sprawny, maksymalnie bezpieczny, jak również na dobrym poziomie. Mało tego, do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu przewozy międzynarodowe Orzesze mogą odbywać się szybko i zgodnie z preferencjami klienta. Koszt takiego transportu w tym przypadku również pozostaje atrakcyjny, a przede wszystkim konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Orzesze

Potrzeba przewozu towarów powoduje, że wielu biznesmenów poszukuje firm trudniących się logistyką oraz transportem. Będzie dotyczyło to nie tylko transportów na obszarze Polski, ale także poza jego granicami. Z racji mnogości przedsiębiorstw oferujących tego typu prace niełatwo jest wybrać ową właściwą. Tymczasem my wyróżniamy się na tle konkurencji zwłaszcza jakością realizowanych usług, jak również ich atrakcyjną ceną, która jest oferowana za transport Orzesze. Ogromne wieloletnie doświadczenie w owej branży powoduje, że tak transport krajowy Orzesze, jak i ten międzynarodowy, realizowany jest sprawnie, bezpiecznie jak również na świetnym poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Orzesze. Osiągalne będzie to także dzięki nowoczesnej flocie wozów, jak i doświadczeniu profesjonalnych kierowców. To także będzie wpływało na to, że wyróżniamy się niską szkodowością. Oczywistym jest, iż nie za każdym razem będzie można ustrzec się uszkodzeń, w związku z czym mamy OC przewoźnika, które w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia będzie pokrywało poniesione u wszystkich klientów straty. Profesjonalna firma spedycyjna Orzesze zajmuje się całościowo usługami powiązanymi z transportem, w związku z czym chcemy jak najlepiej dopasować trasę i czas przewozu, aby wydajnie oferować usługi. Do tego, dla każdej osoby oferujemy przygotowaną umowę na uczciwych warunkach. Będzie dotyczyło to zarówno osób potrzebujących skorzystać okazjonalnie z naszych usług, jak również tych, którzy będą mieli stałe zlecenia. Z racji tego że chcemy jak najlepiej wykonywać swoje zadania, by sprostać wszystkim wymaganiom, to transport chłodniczy Orzesze też jest obecny w tej propozycji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Orzesze

Profesjonalna firma transportowa Orzesze trudni się transportem towarów na obszarze kraju, jak i poza jego granicami. Stale podnosimy kompetencje i ulepszamy pojazdy, aby spedycja Orzesze i logistyka odbywały się na wysokim poziomie. Chcemy także przedstawiać naszym klientom zrozumiałe umowy na uczciwych warunkach. Do tego, oferujemy pomoc w przystępnych cenach, co zdecydowanie nie wpływa źle na klasę naszej usługi. Wpływ na zadowalanie klientów będzie miało również indywidualne nastawienie do dowolnego powierzonego naszej firmie zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Orzesze
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Orzesze
Wybierz miasto