e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Katowice

Firma transportowa

Katowice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Katowice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Katowice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Katowice

Niezależnie od rodzaju towarów koniecznie muszą być w bezpieczny sposób transportowane. Tylko to będzie mogło zapewnić dowiezienie ich w nienaruszonym stanie, jak i w wyznaczonym terminie. Nasza firma świadczy usługi transportowe Katowice na najwyższym poziomie, dzięki temu możemy zaoferować każdemu klientowi dostarczenie na czas, jak również w konkurencyjnej cenie. Wpływ na to będzie miało po pierwsze nasze duże doświadczenie, jakie umożliwiło nam zdobyć wymaganą wiedzę na temat transportu a także logistyki. Dotyczy to zarówno transportu międzynarodowego, jak również lokalnego. Mamy świadomość tego, iż niektóre towary wymagają odpowiedniego traktowania w trakcie realizacji ich dostawy. W związku z tym właśnie w tej propozycji znajduje się też transport chłodniczy międzynarodowy Katowice, co umożliwia naszej firmie na przewożenie nawet naprawdę wymagających oraz szybko psujących się towarów. Wykwalifikowana kadra troszczy się o to, by tak planowanie logistyki, jak również spedycja międzynarodowa Katowice odbywały się całkowicie wydajnie, co od razu przełoży się na punktualne dowiezienie towarów. Wpływ na ten fakt ma również solidna flota pojazdów i profesjonalni oraz doświadczeni kierowcy. To dokładnie z tego powodu transport międzynarodowy Katowice, oraz krajowy, w tym wykonaniu jest sprawny, maksymalnie bezpieczny, jak również na świetnym poziomie. Oprócz tego, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu przewozy międzynarodowe Katowice będą mogły być realizowane ekspresowo oraz zgodnie z preferencjami klienta. Koszt takiego transportu w naszym przypadku również będzie przystępny, a oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Katowice

Potrzeba przewożenia produktów sprawia, iż wielu przedsiębiorców poszukuje firm trudniących się logistyką i transportem. Dotyczy to nie tylko przewozów na obszarze naszego kraju, jednak także poza jego granicami. Z powodu mnogości firm oferujących tego typu usługi trudno jest znaleźć tą właściwą. Nie mniej jednak sami wyróżniamy się na ich tle przede wszystkim klasą realizowanych usług, jak i ich przystępną ceną, jaka jest gwarantowana za transport Katowice. Nasze zdobywane latami doświadczenie w owej branży powoduje, że tak transport krajowy Katowice, jak i ten międzynarodowy, wykonywany jest sprawnie, bezpiecznie a także na wysokim poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Katowice. Możliwe jest to też dzięki profesjonalnej flocie pojazdów, jak również doświadczeniu wszystkich kierowców. To także wpływa na to, iż wyróżniamy się małą szkodowością. Oczywistym jest, iż nie za każdym razem da się ustrzec się usterek, w związku z czym posiadamy OC przewoźnika, jakie w razie nieszczęśliwego zdarzenia będzie pokrywało poniesione u naszych klientów koszty. Nasza firma spedycyjna Katowice zajmuje się kompleksowo usługami związanymi z transportem, w związku z czym staramy się świetnie przystosować trasę oraz okres transportu, aby wydajnie świadczyć usługi. Do tego, dla każdego klienta oferujemy przygotowaną umowę na uczciwych warunkach. Dotyczy to tak klientów potrzebujących skorzystać okazjonalnie z takich usług, jak i tych, jacy mają ciągłe zlecenia. Z racji tego że próbujemy jak najlepiej wykonywać własne usługi, żeby sprostać wszystkim wymaganiom, to transport chłodniczy Katowice również znajduje się w tej propozycji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Katowice

Nasza firma transportowa Katowice zajmuje się przewozem produktów na obszarze polski, a także za granicą. Nieustannie zwiększamy kompetencje oraz unowocześniamy pojazdy, aby spedycja Katowice oraz logistyka odbywały się na wysokim poziomie. Chcemy także przedstawiać klientom przejrzyste umowy na jasnych warunkach. Do tego, gwarantujemy pomoc w dobrych ofertach cenowych, co zdecydowanie nie będzie wpływało negatywnie na jakość samej usługi. Wpływ na zadowalanie naszych klientów będzie miało również indywidualne podejście do każdego przekazanego naszej firmie zlecenia.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Katowice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Katowice
Wybierz miasto