e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Pleszew

Firma transportowa

Pleszew - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Pleszew

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Pleszew
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Pleszew

Problemy związane z dostawami w przedsiębiorstwie będą mogły bardzo utrudniać jej działanie. Jeśli dostawy nie docierają do różnych punktów na swój czas, nierzadko pojawiają się pomyłki lub towar wiele razy przyjeżdża uszkodzony to niestety, lecz rozwój takiego biznesu będzie naprawdę poważnie utrudniony. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zwyczajnie zgłoszenie się do profesjonalistów, takich jak nasza firma, dla jakich spedycja Pleszew nie ma żadnych tajemnic oraz jest wykonywana w sposób jak najbardziej profesjonalny. Nasza firma transportowa Pleszew bez wątpienia może pochwalić się wielkim doświadczeniem w branży, z którego to skorzystało już mnóstwo Klientów. Mamy naturalnie nie tylko dużą wiedzę i ekipę profesjonalnych ludzi odpowiedzialnych za planowanie logistyki. To także profesjonalni kierowcy, jacy dbają o to, by poziom szkodowości dostaw był na możliwie najniższym poziomie. Podejmujemy się najtrudniejszych nawet zadań, w tym transportu chłodniczego międzynarodowego Pleszew, do którego zadania mamy oczywiście specjalne pojazdy. Bardzo chcemy sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów, niezależnie od tego, czy potrzebują oni usług powiązanych z transportami okazjonalnymi, czy chcą z nami współpracować regularnie. Oczywiście wykonujemy nie tylko transport międzynarodowy Pleszew, ale też lokalny, na obszarze Polski, świadcząć pomoc na podobnie wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia. W czasie pierwszego kontaktu z radością określimy zakres wykonywanych usług i opracujemy wstępną wycenę.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Pleszew

Wyszukanie profesjonalnych usług logistycznych oraz transportowych potrafi być zadaniem całkiem skomplikowanym. Każdy z nas chciałaby mieć bowiem gwarancję co do tego, iż postawił na wsparcie specjalistów i płaci za usługi, dzięki jakim jego firma będzie w stanie bardzo efektywnie się rozwijać. Nasza firma spedycyjna Pleszew stara się, jak może, by sprostać oczekiwaniom nawet mocno wymagających osób. Będziemy tutaj po to, żeby upraszczać zrealizowanie transportu każdej firmie, niezależnie od tego, czy działa ona jedynie na skalę lokalną, krajową bądź nawet zagraniczną. Zawsze transport Pleszew będzie w naszym przypadku realizowany przez grupę najbardziej doświadczonych kierowców, którzy mogą oprócz tego korzystać z dobrych pojazdów. W oparciu o inne firmy transportowe Pleszew, te usługi cechuje naprawdę niewielki poziom szkodowości, ogromna terminowość, doskonałe planowanie spedycji, jak i wyjątkowo przystępna cena, którą bez wątpienia każda osoba szybko doceni. Oferujemy naturalnie wszelkie usługi transportowe Pleszew mając bogate pakiety ubezpieczeń. Nasi Klienci będą mogli spać w spokoju gdyż nawet kiedy będzie coś niespodziewanego, to w każdym przypadku pojawiają się pełne rekompensaty finansowe. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Pleszew. Warto przekonać się na własnej skórze już dzisiaj o fakcie, że dzięki naszej firmie transport samochodowy Pleszew nie będzie dużym wyzwaniem. Elastycznie dopasowujemy się do preferencji swoich Klientów, zapewniamy przejrzyste umowy, bardzo konkurencyjne ceny, a do tego swoje, fachowe wsparcie przy planowaniu zadań logistycznych. Nasi pracownicy już w tej chwili oczekują na zgłoszenia od Państwa.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Pleszew

Rozwój wielu firm jest w sporej mierze uzależniony właśnie od sprawności realizowania wszelakiego typu transportów i z tego powodu misją tej firmy jest to, żeby transport krajowy Pleszew lub międzynarodowy nie powodował zbędnych kłopotów. Staramy się zapewnić maksymalną terminowość, a do tego tak planować spedycję międzynarodową Pleszew, żeby z jednej strony sprawnie ona funkcjonowała, lecz jednocześnie także zdecydowanie nie generowała dużych kosztów. Dzięki postawieniu na doświadczony zespół ludzi oraz ciągłemu inwestowaniu w działalność, byliśmy w stanie osiągnąć takie cele.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Pleszew
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Pleszew
Wybierz miasto