e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Rybnik

Firma transportowa

Rybnik - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Rybnik

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Rybnik
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Rybnik

Prawidłowe zajmowanie się transportem powierzonych produktów staje się bardzo ważne. Ta firma trudni się tym od długiego czasu, a w tym okresie zdążyła zdobyć wymagane doświadczenie i wiedzę w tym zakresie. Dzięki temu zarówno transport międzynarodowy Rybnik, jak i na obszarze naszego kraju, wykonywany jest z dbałością oraz starannością. Solidna flota wozów, jak również doświadczona kadra naszych kierowców spełnia wysokie wymagania każdej osoby. Na pewno dla wielu zdecydowanie nie bez zaznaczenia stanie się także to, iż do minimum ograniczyliśmy sprawy formalne, a umowa spisywana z naszą firmą pozostaje jasna oraz przejrzysta. Nasza firma transportowa Rybnik do dowolnego zadania podchodzi indywidualnie, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie pojemności pojazdu, a także trasy oraz terminu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre produkty należy w odpowiedni sposób przewozić, żeby zdecydowanie nie uległy zniszczeniu albo też zepsuciu. Dlatego oferta tej firmy obejmuje także transport chłodniczy międzynarodowy Rybnik, a zatem zajmujemy się choćby przewożeniem wszelakiego rodzaju produktów spożywczych. W tej ofercie tak planowanie logistyki, jak i spedycja Rybnik zarządzane są przez profesjonalnych oraz doświadczonych ludzi. Przekłada się to na jakość i szybkość świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dowożenie produktów w ustalone miejsce o czasie, dlatego właśnie transport drogowy Rybnik w przypadku naszej firmy będzie realizowany tak, żeby za każdym razem dotrzymywać wszelkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Rybnik

Każdy chce powierzyć własne produkty wyłącznie profesjonalnym oraz pewnym partnerom biznesowym. Dlatego może okazać się, że ze względu na przeróżne oferty bardzo trudno znaleźć tę idealną. Profesjonalna firma spedycyjna Rybnik od wielu lat zapewnia usługi związane z transportem, lecz także i zarządzaniem logistyką. W ten sposób posiadamy przede wszystkim wielkie doświadczenie, jak i wymaganą wiedzę z zakresu takich prac. Nie bez znaczenia bez wątpienia stanie się również to, że w przypadku naszej oferty logistyka i spedycja Rybnik odbywają się tylko z zastosowaniem nowoczesnych i maksymalnie sprawnych wozów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Rybnik. Dla wielu zleceniodawców spore znaczenie będzie miała również cena, a my zapewniamy atrakcyjny cennik. Nie mniej jednak mniejsza cena zdecydowanie nie jest oferowana kosztem doskonałej jakości świadczonej usługi. Oprócz tego do absolutnego minimum zmniejszyliśmy wszelkie formalności, co sprawia, iż umowa jest uczciwa oraz na satysfakcjonujących warunkach. Zarządzamy również doskonałym systemem elektronicznym, który gwarantuje pełne śledzenie na żywo powierzonego nam towaru. System ten służy także do ekspresowego oraz komfortowego przesyłania dokumentacji do zleceniodawcy zaraz po wykonaniu przez naszą firmę usługi. Dlatego spedycja międzynarodowa Rybnik, jak i lokalna, odbywa się naturalnie nie tylko szybko, jednak w głównej mierze pod pełną kontrolą naszych Klientów. Profesjonalni pracownicy oraz profesjonalna flota pojazdów sprawiają, iż realizowany przez naszą firmę transport krajowy Rybnik wyróżnia się niską szkodowością, lecz mimo to przewożone towary chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Rybnik

Nasza firma zajmuje się dostawami od wielu lat. Mimo wielkiego doświadczenia próbujemy regularnie podnosić swoje kwalifikacje, żeby gwarantowany przez nas transport Rybnik zawsze pozostawał na jak najlepszym poziomie. Dlatego właśnie będziemy stawiać na zadowolenie swoich klientów. W swej propozycji wszystkie usługi transportowe Rybnik przeprowadzane są przez specjalistyczne i sprawne pojazdy, ale także przez profesjonalnych kierowców. W ten sposób usługi świadczone będą efektywnie oraz szybko, a jednocześnie całkowicie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Rybnik
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Rybnik
Wybierz miasto