e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Skoczów

Firma transportowa

Skoczów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Skoczów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Skoczów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Skoczów

Prawidłowe zajmowanie się przewożeniem powierzonych produktów staje się niezwykle istotne. Profesjonalna firma zajmuje się takimi usługami od wielu lat, a w owym czasie zdążyła zdobyć wymagane doświadczenie oraz wiedzę związaną z usługami. W ten sposób tak transport międzynarodowy Skoczów, jak również na terenie polski, realizowany jest z troską oraz rzetelnością. Solidna flota pojazdów, a także profesjonalna kadra kierowców spełnia ogromne oczekiwania każdego klienta. Na pewno dla licznych osób zdecydowanie nie bez zaznaczenia będzie też to, że do absolutnego minimum zmniejszyliśmy formalności, natomiast umowa spisywana z naszą firmą pozostaje uczciwa i przejrzysta. Profesjonalna firma transportowa Skoczów do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, co pozwala na jak najodpowiedniejsze przystosowanie pojemności pojazdu, a także trasy i czasu realizacji. Mamy świadomość faktu, że niektóre produkty trzeba będzie w profesjonalny sposób przewozić, aby zdecydowanie nie uległy uszkodzeniu czy też zepsuciu. Dlatego oferta naszej firmy obejmuje również transport chłodniczy międzynarodowy Skoczów, dzięki czemu możemy zająć się chociażby transportem wszelakiego typu produktów spożywczych. W tej ofercie tak logistyka, jak i spedycja Skoczów organizowane są przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników. Ma to przełożenie na klasę i szybkość świadczonych usług. Mamy świadomość, jak istotne będzie dowożenie towarów w wyznaczone miejsce o czasie, dlatego właśnie transport drogowy Skoczów w przypadku naszej firmy będzie zarządzany tak, żeby w każdym przypadku dotrzymywać wszelkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Skoczów

Z pewnością każdy chce powierzyć swoje produkty jedynie profesjonalnym oraz uczciwym firmom. Dlatego może okazać się, że ze względu na różne oferty ciężko wyszukać taką idealną. Nasza firma spedycyjna Skoczów od długiego czasu świadczy usługi powiązane z dostawami, ale też i planowaniem logistyki. Z tego powodu mamy przede wszystkim wielkie doświadczenie, jak i potrzebną wiedzę w zakresie takich usług. Nie bez znaczenia na pewno będzie także to, iż w przypadku tej oferty logistyka i spedycja Skoczów realizowane są jedynie z użyciem solidnych a także całkowicie sprawnych samochodów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Skoczów. Dla wielu klientów spore znaczenie będzie miała też cena, a my zapewniamy atrakcyjny cennik. Naturalnie jednak atrakcyjniejsza cena nie odbywa się kosztem jakości realizowanej usługi. Oprócz tego do minimum zmniejszyliśmy wszelkie formalności, co sprawia, iż umowa będzie przejrzysta a także na satysfakcjonujących warunkach. Zarządzamy też profesjonalnym systemem elektronicznym, jaki umożliwia śledzenie na żywo powierzonego nam towaru. System informatyczny ten służy też do ekspresowego i wygodnego zwrotu dokumentacji do zleceniodawcy zaraz po zrealizowaniu przez naszą firmę usługi. Dzięki temu wszystkiemu spedycja międzynarodowa Skoczów, a także lokalna, odbywa się nie tylko sprawnie, lecz przede wszystkim pod pełną kontrolą naszych Klientów. Doświadczeni pracownicy i nowoczesna flota wozów sprawiają, iż prowadzony przez naszą firmę transport krajowy Skoczów charakteryzuje się niewielką szkodowością, lecz pomimo tego transportowane towary zabezpieczone są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Skoczów

Profesjonalna firma zajmuje się przewozem od długiego czasu. Mimo wielkiego doświadczenia staramy się regularnie podnosić własne kwalifikacje, by oferowany przez nas transport Skoczów w każdym przypadku pozostawał na jak najlepszym poziomie. Dlatego właśnie będziemy stawiać na zadowolenie swoich klientów. W naszej propozycji wszelkie usługi transportowe Skoczów przeprowadzane są poprzez profesjonalne i sprawne pojazdy, jak i przez wykwalifikowanych kierowców. Dzięki temu usługi realizowane są sprawnie i szybko, a jednocześnie maksymalnie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Skoczów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Skoczów
Wybierz miasto