e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Ostrołęka

Firma transportowa

Ostrołęka - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ostrołęka

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Ostrołęka
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Ostrołęka

Realizowane w terminie transportowanie produktów jest niezwykle ważne. Dlatego właśnie wybór firmy, która będzie miała się tymi rzeczami zajmować, nie należy do łatwych. Profesjonalna firma transportowa Ostrołęka zajmuje się kompleksowo przewożeniem towarów zarówno na terenie naszego kraju, jak również poza jego granicami. Po pierwsze cechuje nas dotrzymywanie terminów, świetna klasa oferowanych usług, jak również konkurencyjne ceny i mała szkodowość. Z tego powodu wszyscy klienci mogą mieć gwarancję, że przekazane nam produkty będą sprawnie i bezpiecznie dostarczone w ustalone miejsce. Nasza firma tak transport międzynarodowy Ostrołęka, jak również krajowy, w każdym przypadku realizuje na podstawie profesjonalnej technologii, a więc zarządzamy w pełni sprawną flotą wozów, jak również dobrym system logistycznym. Nie bez znaczenia staną się również ludzie, jacy trudnią się u nas zarówno zadaniami logistycznymi a także spedycją, jak i dostarczaniem wszystkich powierzonych nam produktów. Dzięki doświadczonej kadrze wszystkie usługi transportowe Ostrołęka mogą być oferowane na naprawdę najlepszym poziomie, co będzie pozwalało maksymalnie usatysfakcjonować również najbardziej wymagającego klienta. Z racji tego że zawsze do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie i chcemy sprostać wszystkim potrzebom, to zapewniamy także transport chłodniczy międzynarodowy Ostrołęka, jak również na terenie naszego kraju. Tym samym wszystkie towary, jakie mogą ulec uszkodzeniu, transportowane są w świetnych warunkach, co pozwala nam zagwarantować ich świeżość po dowiezieniu do celu. Gorąco zapraszamy do kontaktu, by lepiej zapoznać się ze wszystkimi szczegółami tej oferty, jaką przygotowaliśmy dla swoich klientów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Ostrołęka

Wyszukując odpowiedniej firmy, jaka będzie zajmować się transportem towarów z pewnością trudno znaleźć taką właściwą. Z tego powodu właśnie zaprezentujemy informacje, które na pewno pomogą wybrać właśnie nasze usługi. Po pierwsze profesjonalna firma spedycyjna Ostrołęka świadczy własne usługi na najwyższym poziomie, i to w każdym calu. Pokaźne doświadczenie pomaga naszej firmie w dopasowaniu realizowanych opcji do preferencji naszych klientów. Tym samym możemy podejść indywidualnie do dowolnego zlecenia, niezależnie od tego, czy jest to transport Ostrołęka stanowiący jednorazowe zamówienie, lub też regularne zlecenie. Do tego wykwalifikowana kadra kierowców sprawia, że z pewnością każdy transport dowieziony jest na czas, jak i będziemy mogli zapewnić małą szkodowość. Oczywistym jest, że w transporcie nie da się uniknąć uszkodzeń albo stłuczeń, dlatego też tak transport, jak i transportowane towary posiadają OC przewoźnika, jakie sprawia, iż ubezpieczyciel szybko zwraca za ewentualnie poniesioną szkodę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważana jest terminowość. W związku z tym właśnie w tej firmie spedycja międzynarodowa Ostrołęka, jak i lokalna, realizowane są na najwyższym poziomie. Gwarantuje to przede wszystkim doświadczenie naszych pracowników, jacy zajmują się tym zadaniem. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Ostrołęka. Oprócz tego oferujemy profesjonalny system logistyczny i spedycyjny, co pozwala na śledzenie transportu, jak i na efektywne oraz sprawne odebranie pełnej dokumentacji. Jest to pierwszy z powodów, dla których nasze usługi transportowe Ostrołęka świadczone są na doskonałym poziomie, co gwarantuje pełne zadowolenie każdego zainteresowanego.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ostrołęka

Jesteśmy firmą z dużym stażem, co pozwala nam na kompleksowe realizowanie wszelkich usług powiązanych z przewozem a także spedycją. Z tego powodu transport krajowy Ostrołęka odbywa się naprawdę sprawnie oraz w każdym przypadku o czasie. Co więcej, za nasze usługi gwarantujemy konkurencyjne i rozsądne ceny. Na każdym etapie oferowanych usług próbujemy utrzymać ostrożność, co daje gwarancję dostarczenia produktów na czas oraz bez uszkodzeń. Tak spedycja Ostrołęka, jak również logistyka wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Ostrołęka
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Ostrołęka
Wybierz miasto