e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Bartoszyce

Firma transportowa

Bartoszyce - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bartoszyce

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Bartoszyce
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Bartoszyce

Sprawy spedycyjne w firmach w każdym przypadku muszą być załatwiane przez profesjonalnych specjalistów. Jest to kwestia niesłychanie ważna, która będzie miała duży wpływ na wydajność działania każdej firmy. Jeżeli transporty docierają nieterminowo, a sporo produktów ulega uszkodzeniu w czasie transportu to firma traci zdecydowanie nie tylko na finansach, jednak również na swoim doskonałym wizerunku. Nasza firma transportowa Bartoszyce fachowo jednakże zatroszczy się o to, aby do takich sytuacji nigdy nie dochodziło. Nie tylko zatrudniamy grupę świetnych specjalistów, lecz też posiadamy specjalistyczne narzędzia do planowania dostaw, jak i dobre wozy. Możemy zająć się z tego powodu naturalnie nie tylko całą spedycją Bartoszyce, lecz także szeroko pojętymi zadaniami logistycznymi, zapewniając solidne podejście oraz atrakcyjne warunki cenowe. Wykonujemy zarówno transport krajowy Bartoszyce, jak również ten zagraniczny, gwarantując najmniejszy osiągalny poziom uszkodzeń towaru. Ważnym jest naturalnie posiadanie wszelkich wymaganych ubezpieczeń oc. Dzięki nim wszyscy klienci będą mogli poczuć się naprawdę bezpiecznie. Kiedy tylko dojdzie do zniszczenia produktów, to ubezpieczenie na pewno w pełni będzie pokrywało straty. Oferujemy również transport chłodniczy międzynarodowy Bartoszyce, w każdym przypadku dostosowując się do potrzeb Klientów. Jesteśmy firmą elastyczną, jaka sprosta wszelkim potrzebom, a szczegóły naszych możliwości będzie można chociażby teraz naprawdę dokładnie poznać, kontaktując się z naszymi pracownikami. Jesteśmy pewni tego, iż z taką ofertą każda firma może naprawdę sprawnie się rozbudowywać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Bartoszyce

W szczególności przedsiębiorstwa bardzo rozproszone, zakłady zajmujące się produkcją lub sieci handlowe powinny zadbać o to, żeby transport samochodowy Bartoszyce funkcjonował bardzo sprawnie w każdych warunkach. Przyjmowanie dobrych kierowców i inwestycje w profesjonalną flotę samochodów ciężarowych to za mało, aby mieć gwarancję szybkości dostaw. Ważne jest tutaj dobre zarządzanie logistyką, oparcie się o najnowsze standardy i korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań. To właśnie w związku z tym usługi transportowe Bartoszyce warto przekazać naszej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Bartoszyce. Będziemy mogli naturalnie pochwalić się wielkim doświadczeniem, jednak również i ogromnym gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów, którzy już skorzystali z naszych usług. Dla nas tak spedycja międzynarodowa Bartoszyce, jak i ta lokalna po Polsce, nie będzie żadnym wyzwaniem. Będziemy za każdym razem doskonale naszykowani do swej pracy, staramy się oferować przejrzystość realizowania swoich usług, jak i za każdym razem zapewniać atrakcyjne ceny. Transport Bartoszyce oferowany jest zarówno tym firmom, jakie oczekują wyłącznie okazjonalnych dostaw, jak i przedsiębiorcom chcącym współpracować z naszą firmą na stałe, przy regularnych transportach na szeroką skalę. Usługi transportowe Bartoszyce realizowane przez tę firmę sprostają wymaganiom także najbardziej wymagających klientów. Nasi pracownicy z radością wytłumaczą szczegóły usług, mogą zająć się zrobieniem cennika i po pierwsze zapewnią wiele własnych rozwiązań, dzięki którym spedycja w każdej firmie będzie naprawdę efektywnie działała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bartoszyce

Chcieliśmy utworzyć firmę, która przede wszystkim wyniesie transport międzynarodowy Bartoszyce na zdecydowanie nowy poziom, świadcząc profesjonalne usługi za atrakcyjną cenę. Taką najistotniejszą misją pozostaje zapewnianie usług przejrzystych, fachowych, maksymalnie bezpiecznych oraz niedrogich równocześnie, co byliśmy w stanie zrobić. Firma spedycyjna Bartoszyce zatrudnia ekipę najlepszych w branży ludzi oraz umie naprawdę elastycznie dopasować się do konkretnych preferencji. Zachęcamy serdecznie do współpracowania z naszą firmą.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Bartoszyce
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Bartoszyce
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie