e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Białogard

Firma transportowa

Białogard - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Białogard

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Białogard
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Białogard

Na efektywność funkcjonowania firmy będzie miało wpływ naturalnie mnóstwo różnych elementów, jednak nierzadko jednym z tych główniejszych staje się sprawne funkcjonowanie skomplikowanego procesu dostaw. Świetnie zorganizowana spedycja Białogard to istotny element, o jaki naprawdę fachowo oraz za niewielkie pieniądze może zatroszczyć się nasza fachowa firma. Realizujemy naturalnie nie tylko szeroko zakrojony transport międzynarodowy Białogard, ale też trudnimy się transportami po krajowych drogach, gwarantując w każdym przypadku najlepszy poziom terminowości, własne profesjonalne wsparcie, jak i konkurencyjną cenę. Naprawdę staramy się, żeby sprostać oczekiwaniom każdej osoby. Z racji tego jesteśmy firmą elastyczną, dopasowującą się do potrzeb oraz przyjmująca świetnych profesjonalistów, jacy zawsze służą własną cenną poradą. Jesteśmy wyposażeni w samochody, z jakich pomocą realizujemy zadania na transport drogowy Białogard w zgodzie z najlepszymi standardami. Wykonujemy także transport chłodniczy Białogard, posiadając odpowiednio dostosowane przyczepy, jakie gwarantują, iż szybko psujące się produkty dotrą na miejsce w dobrym stanie. Aby naprawdę dokładnie sprawdzić nasze możliwości, najrozsądniej chociażby w tej chwili skontaktować się z naszymi profesjonalnymi pracownikami. Fachowa firma transportowa Białogard dokładnie omówi wszelkie wykonywane usługi, będzie zajmować się wycenianiem zlecenia, jak i przede wszystkim zaprezentuje ofertę bardzo kompleksową, dzięki jakiej w pełni da się powierzyć specjalistom zlecenia spedycyjne oraz logistyczne. Zapraszamy już teraz do zaznajomienia się z naszą usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Białogard

Oczywistym jest to, że wybranie profesjonalnego partnera biznesowego, który zajmie się szeroko pojętą spedycją międzynarodową Białogard albo lokalną, a przy tym logistyką, nie będzie zadaniem łatwym. Powiązane będzie to z faktem, iż nie za każdym razem posiadamy pewność co do tego, że firma, której chcemy okazać swoje zaufanie, naprawdę profesjonalnie będzie podchodzić do pracy. W naszym przypadku takich wątpliwości jednakże na pewno nie spotka się. Firma spedycyjna Białogard działa już od bardzo długich lat i w ten sposób cieszy się stale rosnącym gronem naprawdę zadowolonych klientów. Mamy duże doświadczenie w transportach krajowych, jak i poza granicami Polski. Nie tylko mamy specjalistyczne pojazdy, ale również ekipę niezwykle profesjonalnych kierowców, jacy zadbają o to, by w tracie wykonywania dostaw nie było niemiłych problemów. Jeśli chodzi o wszystkie firmy transportowe Białogard na pewno możemy pochwalić się jednym z najmniejszych poziomów szkodowości. W tym przypadku naprawdę nie będzie trzeba obawiać się o zniszczenie produktów, a przy tym jeśli już wystąpi pewna nieoczekiwana sytuacja, to posiadamy pełne polisy OC. Te usługi transportowe Białogard są do tego naprawdę kompleksowe. Trudnimy się naturalnie nie tylko samą spedycją, jednak także i logistyką, odpowiednio przygotowując transport, za co odpowiedzialni są doświadczeni pracownicy korzystający z najdoskonalszych narzędzi. Najlepiej już w tej chwili przekonać się na własnej skórze o fakcie, iż z naszą firmą realizacja dostaw nie tylko okaże się łatwa, jednak i bardzo niedroga. Nasi pracownicy z radością udzielą odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Białogard

Główna misja, jaka została określona przed tą firmą, to wynoszenie oferty transportu krajowego Białogard na zupełnie nowy, niezwykle wysoki poziom. Zrealizowaliśmy ten cel poprzez stałe inwestycje w przedsiębiorstwo, zatrudnianie profesjonalnych kierowców, zakup nowoczesnych wozów i najlepszego oprogramowania do planowania zadań logistycznych. Transport Białogard będzie z tego powodu o wiele efektywniejszy, lecz równocześnie zdecydowanie nie będzie on kosztował dużych pieniędzy. Warto nawet dzisiaj przekonać się na własnej skórze o fakcie, iż będziemy firmą, której faktycznie będzie można okazać zaufanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Białogard
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Białogard
Wybierz miasto