e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Płońsk

Firma transportowa

Płońsk - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Płońsk

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Płońsk
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Płońsk

Bezpieczny oraz terminowy transport produktów stanowi jedno z ważniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorstwa. Profesjonalna firma zapewnia usługi transportowe Płońsk na najlepszym poziomie. Osiągalne jest to w głównej mierze dzięki temu, że mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, a przy tym zawsze maksymalnie sprawną oraz solidną flotę wozów jak również profesjonalną kadrę pracowników. Wszystko to sprawia, że w naszej firmie tak transport krajowy Płońsk, jak i międzynarodowy, robione są w pełni ekspresowo, jak i bezpiecznie. Po prostu możemy poszczycić się niską szkodowością, jak i kompleksowym ubezpieczeniem OC przewoźnika, które chroni transportowane towary. Nowoczesny system gwarantuje pełne śledzenie transportu, jak również na szybki i sprawny odbiór wszelkich dokumentacji związanych ze świadczoną poprzez naszą firmę usługą. Solidna flota wozów zapewnia transport drogowy Płońsk na najlepszym poziomie. Do tego, mamy różnorodne, pod kątem pojemności, pojazdy, co gwarantuje pełne dopasowanie usługi do konkretnych potrzeb naszych klientów. Zarówno przewóz, jak również logistyka, a także spedycja Płońsk prowadzone są przez profesjonalnych pracowników, którzy mogą pomóc w dobraniu oferty do konkretnych wymagań. Pełnych informacji oraz wyjaśnień udzielają pracownicy w biurze obsługi klientów, gdzie każda osoba może w razie pytań się zgłosić. Przystępne oferty cenowe oferowane są zarówno stałym klientom, jak i osobom wybierającym nasze usługi transportowe Płońsk, jako okazjonalne zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Płońsk

Dziś wiele przedsiębiorstw zapewnia podobne usługi, lecz dla zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie ma klasa i sprawność realizowanych usług. W związku z tym właśnie nasza firma spedycyjna Płońsk idealnie nadaje się do zrealizowania wszystkich zleceń powiązanych z przewożeniem towarów, będzie dotyczyło to zarówno transportu na obszarze Polski, jak również poza jego granicami. Jakość realizowanych usług wynika po pierwsze z pokaźnego doświadczenia, profesjonalnej floty wozów, a także doświadczonych ludzi. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Płońsk. Na każdym etapie służymy pomocą i oferujemy doradztwo w sprawie przygotowania odpowiedniego pojazdu oraz czasu. Tym sposobem jesteśmy w stanie zagwarantować, że przekazane naszej firmie produkty będą dostarczone na czas a także w całości. Pomimo tego że jak wiadomo, mimo iż oferujemy małą szkodowość, to jednakże nie w każdym przypadku da się uniknąć uszkodzeń. Z tego powodu też nasza firma transportowa Płońsk ma kompletne ubezpieczenia przewoźnika, które w razie wypadku pokryje wszelkie koszty a także straty. Do każdego klienta będziemy podchodzić indywidualnie, niezależnie od tego, czy będzie to stały klient, lub też przedsiębiorca okazjonalnie chcący skorzystać z naszych możliwości. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niektóre produkty wymagają odpowiedniego traktowania, z tego powodu też w ofercie mamy też transport chłodniczy międzynarodowy Płońsk, co pozwala na bezpieczne i zgodne z przepisami przewożenie, chociażby produktów spożywczych. Niezależnie od rodzaju produktów w każdym przypadku przekazany transport Płońsk pozostanie na wysokim poziomie, jak i na czas. Całość będzie można śledzić dzięki nowoczesnemu systemowi, który umożliwia również szybki odbiór pełnej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Płońsk

Od długiego czasu trudnimy się dostawami powierzonych produktów. Poprzez owy czas stale ulepszaliśmy całą flotę, jak również systemy elektroniczne, jakie sprawiają, iż transport międzynarodowy Płońsk będzie efektywny, a przy tym na najwyższym poziomie. Zdecydowanie nie bez znaczenia będzie kadra pracowników, jaka dba chociażby o to, by spedycja międzynarodowa Płońsk, a także na terenie Polski, odbywała się sprawnie oraz w każdym przypadku na czas. Tak ogromne doświadczenie, jak i ogromna wiedza pozwalają nam też na gwarantowanie konkurencyjnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Płońsk
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Płońsk
Wybierz miasto