e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Wyszków

Firma transportowa

Wyszków - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wyszków

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Wyszków
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Wyszków

Bezpieczny i terminowy transport towarów stanowi jedno z główniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorstwa. Profesjonalna firma świadczy usługi transportowe Wyszków na najwyższym poziomie. Możliwe stało się to przede wszystkim w związku z tym, że posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, jak i zawsze w pełni sprawną oraz nowoczesną flotę wozów jak również wykwalifikowaną kadrę ludzi. Wszystko to powoduje, że w naszym przypadku tak transport krajowy Wyszków, jak i zagraniczny, odbywają się niesłychanie sprawnie, jak i bezpiecznie. Po prostu możemy poszczycić się małą szkodowością, jak i kompleksowym ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika, jakie ochrania transportowane towary. Nowoczesny system umożliwia śledzenie transportu, jak również na ekspresowy oraz sprawny odbiór wszelkich dokumentacji powiązanych ze świadczoną przez naszą firmę usługą. Profesjonalna flota pojazdów zapewnia transport drogowy Wyszków na dobrym poziomie. Oprócz tego, posiadamy zróżnicowane, pod kątem pojemności, wozy, co gwarantuje pełne dopasowanie usługi do indywidualnych preferencji naszych klientów. Zarówno transport, jak i logistyka, a także spedycja Wyszków realizowane są przez doświadczonych pracowników, którzy pomagają w dobraniu oferty do konkretnych potrzeb. Wszelkich informacji i odpowiedzi udzielają pracownicy w biurze obsługi naszych klientów, gdzie każdy może w przypadku pytań się zgłaszać. Dobre ceny gwarantowane są zarówno stałym zleceniodawcom, jak również osobom wybierającym nasze usługi transportowe Wyszków, jako jednorazowe zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Wyszków

Dziś wiele firm oferuje podobne usługi, ale dla klienta z pewnością największe znaczenie będzie miała klasa oraz szybkość świadczonych usług. W związku z tym właśnie profesjonalna firma spedycyjna Wyszków idealnie nadaje się do wykonania wszystkich prac powiązanych z transportowaniem produktów, będzie dotyczyło to tak transportu na obszarze Polski, jak również za granicą. Jakość świadczonych usług wynika w głównej mierze z dużego doświadczenia, nowoczesnej floty pojazdów, jak również doświadczonych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Wyszków. Na każdym etapie służymy pomocą i doradzamy w kwestii przygotowania odpowiedniego wozu i czasu. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować, że powierzone naszej firmie dobra będą dostarczone na czas oraz w całości. Choć jak wiadomo, mimo iż oferujemy niewielką szkodowość, to jednakże nie za każdym razem da się ustrzec się uszkodzeń. Dlatego też profesjonalna firma transportowa Wyszków ma pełne ubezpieczenia przewoźnika, które w razie wypadku pokryje wszystkie koszty oraz poniesione straty. Do każdego klienta będziemy podchodzić indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy będzie to stały klient, bądź też przedsiębiorca jednorazowo chcący skorzystać z tych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre produkty będą wymagać odpowiedniego traktowania, dlatego też w usłudze mamy także transport chłodniczy międzynarodowy Wyszków, co daje możliwość na bezpieczne oraz zgodne z przepisami przewożenie, choćby produktów spożywczych. Niezależnie od typu produktów w każdym przypadku zlecony transport Wyszków pozostanie na doskonałym poziomie, a przy tym na czas. Całość będzie można śledzić dzięki nowoczesnemu systemowi, który umożliwia też szybki odbiór pełnej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wyszków

Od długiego czasu zajmujemy się dostawami powierzonych produktów. Przez ów czas stale unowocześnialiśmy całą flotę, jak i systemy elektroniczne, jakie sprawiają, iż transport międzynarodowy Wyszków jest efektywny, a do tego na najlepszym poziomie. Nie bez znaczenia będzie kadra ludzi, która troszczy się choćby o to, aby spedycja międzynarodowa Wyszków, i na obszarze Polski, odbywała się sprawnie i zawsze na czas. Tak ogromne doświadczenie, jak również ogromna wiedza umożliwiają naszej firmie też na oferowanie atrakcyjnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Wyszków
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Wyszków
Wybierz miasto