e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Nisko

Firma transportowa

Nisko - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nisko

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Nisko
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Nisko

Dla niektórych przedsiębiorstw przewóz produktów będzie niezbędny do kompleksowego realizowania prac. Nie oznacza to bynajmniej, iż sami będziemy zajmować się ich przewożeniem. W takiej sytuacji potrzebna staje się firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Nisko to istotna część oferty. Nasza firma zapewnia właśnie tego typu usługi, a oprócz tego robimy je na naprawdę dobrym poziomie. Wpływ na to ma po pierwsze ogromne doświadczenie, jak również solidna flota pojazdów, a także wykwalifikowany i doświadczony personel. Dzięki temu wszystkiemu zarówno logistyka jak i spedycja Nisko utrzymują dobry poziom, przy równoczesnych przystępnych cenach dla naszych klientów. Z racji tego że ogromną wagę będziemy przykładać na klasę i bezpieczeństwo realizowanych usług, to charakteryzujemy się niską szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z faktu, iż transport międzynarodowy Nisko, a także taki na terenie całego kraju, będzie niósł ze sobą ryzyko zniszczenia produktów, z tego powodu właśnie mamy pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, jakie w razie wypadku zwraca wszystkie powstałe koszty wszystkim klientom. Mało tego, spedycja międzynarodowa Nisko to duża odpowiedzialność także ze względu na czas, ponieważ wszelkie transporty mają własny termin, którego nasza profesjonalna firma zdecydowanie nie będzie przekraczała. Jednym słowem usługi transportowe Nisko, jakie realizujemy, to pewność jakości, punktualności i najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za naprawdę atrakcyjną oraz konkurencyjną cenę. Dodatkową cechą jest to, iż do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Nisko

Stając przed obowiązkiem wybrania firmy, jaka zajmie się usługą powiązaną z dostawami, wiele osób ma kłopot z znalezieniem tej właściwiej. Zatem z jakiego powodu warto wybrać dokładnie nasze usługi, o tym szybko postaramy się przekonać Państwa. Po pierwsze profesjonalna firma spedycyjna Nisko trudni się tego typu usługami już od długiego czasu. W owym czasie zebraliśmy potrzebne doświadczenie, co umożliwiło nam na unowocześnienie a także usprawnienie realizowanych usług. Co więcej, profesjonalna kadra pracowników gwarantuje realizowanie usług na najwyższym poziomie. Profesjonalna firma transportowa Nisko do każdej osoby będzie podchodzić w pełni indywidualnie, co pozwala na jak najdoskonalsze dopasowanie pojazdu oraz czasu i trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Nisko. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre towary będą wymagać odpowiedniego traktowania w okresie transportu. Dlatego właśnie w tej ofercie znaleźć można również transport chłodniczy międzynarodowy Nisko. Bez znaczenia dla tego, czy zapewniamy usługi stałemu klientowi, albo też jednorazowemu okazjonalnemu zawsze realizujemy swoje prace dokładnie a także na dobrym poziomie. Z tego powodu realizowany przez naszą firmę transport Nisko odbywa się na jasnych oraz przejrzystych warunkach umowy, a przy tym w przystępnych ofertach cenowych. Będzie to na pewno istotne kryterium przy wyborze naszef firmy. Wszystkie zainteresowane osoby gorąco zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą ofertą. W przypadku dodatkowych pytań, albo wątpliwości pracownicy z biura obsługi naszych klientów z chęcią odpowiedzą na wszystko. Będzie pozwalało to też na dopasowanie usługi do osobistych potrzeb.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nisko

Sprawny, terminowy jak również maksymalnie bezpieczny transport produktów będzie naprawdę istotny dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego właśnie ta firma stale podnosi kwalifikacje i unowocześnia swoją flotę pojazdów. W ten sposób zarówno spedycja Nisko, jak i logistyka pozostają na wysokim poziomie. Do dowolnego zadania będziemy podchodzić z taką samą starannością i rozwagą, niezależnie od tego, czy dotyczy to transportu na obszarze kraju, albo też poza jego granicę. Dbamy także o usatysfakcjonowanie własnych klientów, dlatego w naszym przypadku transport krajowy Nisko realizowany jest w dobrych ofertach cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Nisko
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Nisko
Wybierz miasto