e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Głowno

Firma transportowa

Głowno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Głowno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Głowno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Głowno

Przewóz a także logistyka to w licznych firmach bardzo ważne elementy, szczególnie gdy posiadamy wielką firmę handlową lub kierujemy rozbudowaną sieć sklepów. Aby skorzystać z dobrych usług, za które nie musimy płacić sporych pieniędzy, najlepiej wybrać właśnie naszą firmę. Profesjonalna firma transportowa Głowno świadczy pełne usługi, zapewnia własne profesjonalne wsparcie, a przy tym za każdym razem dopasowuje się do potrzeb własnych klientów. Posiadamy wiedzę a także doświadczenie, by zajmować się tak samą spedycją Głowno, jak również szeroko rozumianą logistyką, zgodnie z preferencjami swoich Klientów. Wszystko realizujemy tak, aby dostawy docierały szybko na czas w dowolne miejsce, bez znaczenia dla ich wielkości i regularności. Możemy obsługiwać nie tylko transport krajowy Głowno, ale także zagraniczny, posiadając odpowiednie naczepy również do przewozów chłodniczych Głowno. Jesteśmy firmą która postawiła nie tylko na sprawność funkcjonowania, jednak również na wysoki poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Głowno charakteryzuje naprawdę niewielka szkodowość, jak i mamy profesjonalne systemy służące do monitorowania każdej dostawy i do szybkiego przesyłania dokumentacji po wykonaniu przewozu. Nasze oferty kierowane są naturalnie nie tylko do takich przedsiębiorstw, jakie potrzebują regularnych dostaw różnorodnych produktów. Będziemy mogli zająć się też drobnymi zleceniami na transport, niezależnie od ich skali, w każdym przypadku oferując najwyższy poziom usatysfakcjonowania. Wystarczy po prostu skontaktować się z naszą firmą, żeby poznać szczegóły usług oraz przekonać się o tym, iż opłaca się naszej firmie okazać zaufanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Głowno

Zapewne głowicie się Państwo, z jakiego powodu to właśnie tej ofercie najrozsądniej okazać swoje zaufanie a także co powoduje, iż cieszymy się tak pokaźnym powodzeniem w branży. Najważniejsze jest w naszej firmie z pewnością fakt, że zarówno transport międzynarodowy Głowno, jak również krajowy, prowadzony jest z utrzymaniem najwyższych standardów. Mamy dobrych kierowców, nowoczesny tabor pojazdów, kompletne ubezpieczenia OC, jak i nowoczesne systemy komputerowe, dzięki jakim rzetelnie możemy zająć się także logistyką. Pomimo tego że usługi transportowe Głowno w tym przypadku charakteryzuje bardzo niewielka szkodowość, to jednakże mamy świadomość faktu, że w każdym przypadku może dojść do licznych zdarzeń losowych. Posiadamy jednakże wysokie pakiety ubezpieczeń, które w razie problemów maksymalnie zrekompensują firmom powstałe straty. Firma transportowa Głowno zdecydowanie nie obawia się do tego jakichkolwiek zadań. Podejmujemy się tak drobnych usług przewozu i spedycji Głowno, ale także możemy zająć się zleceniami o wiele większymi, na dużą skalę, w których niezwykle istotna jest profesjonalna organizacja pracy. Chcemy sprostać potrzebom nawet mocno wymagających osób, dostosowując usługi do konkretnych wymagań i równocześnie zawsze oferując atrakcyjne warunki cenowe. Warto przekonać się chociażby dziś o tym, że nasza firma spedycyjna Głowno stanie się świetnym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa stanie się faktem. Zachęcamy do kontaktu z profesjonalnymi pracownikami. Z przyjemnością dokładnie pokażemy wszelkie elementy naszych możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Głowno

Nasza najważniejsza misja to ułatwianie rozwoju każdemu biznesowi, niezależnie od skali a także zasięgu. Spedycja międzynarodowa Głowno w tym wydaniu gwarantuje terminowość wszystkich dostaw, bezpieczeństwo w czasie ich realizacji a do tego idealnie przygotowaną logistykę, która pozytywnie zadziwi każdego. Pomimo takiej jakości transport Głowno z tą ofertą nie okaże się bardzo kosztowny. Elastycznie dopasujemy się do państwa zlecenia, dostarczymy wiele własnych porad i przede wszystkim zadbamy o to, by transport w firmie był realizowany w pełni poprawnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Głowno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Głowno
Wybierz miasto